Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

o mane žiauriai suintrigavo tas stabdžio skysčio pripilimas. Taip ir niežti rankas ten prasiardyti pačiai ax.gif Ėt, reiks nete pasikapstyti, gal kokių paveiksliukų eitų rast g.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 24, 17:43)
nagi, tas pat, kur vis miniu oilservise, gi kapitalinį kai varikliui darė, keitė tepalus, nenuėmė.Pasinaudojau maximos akcija, dabar žiūriu, kad net 33Lt sutaupiau visokiems tepaliukams, skysčiukams, visai neblogai. Jau visokiems kvapams ir "fintifliuškoms" neliko pinigų, ir taip daug gavosi.
Ryt, jei dar gyva būsiu, bandysiu gumas nusipurkšt ir langus iš vidaus.
Pasiėmiau pabandymui purškalo nuo rasojimo iš vidaus. Gal ir prasisiurbliuoti reiktų, o tai anūkė megėja man pritrupinti  biggrin.gif

Aisku biggrin.gif
Si karta nuolaidomis nepasinaudojau,apziurejau atsargas visko dar turiu ax.gif O,tepalus keicia auto servise,net nezinau kokie ten pilasi,plius kiekio nezinau lyg 7l,nenorejau isleisti pinigu nezinia kam. biggrin.gif
Gaila,kad maximoje nebuna pirkti kvepalu purskiamu Aero lyg taip vadinasi, jie ilgai laikosi ir skaniai kvepia tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lovely: 25 spalio 2009 - 14:38
MB vakar išplovė mašiniuką, išblizgino, bet ir vėl nusikels mašiniuko pardavimas, nes į komandiruotę vėl išvažiavo biggrin.gif

vakar kokią žioplą klaidą padariau blush2.gif net mb neišdrįsau pasakyt lotuliukas.gif bet nepastebėjo, kad truputį numeris įlenktas blush2.gif atsitrenkiau prie norfos į apsauginį bortelį, na tokį ilgą metalinį vamzdį lotuliukas.gif doh.gif ir jį biški nulenkiau, bet žiūriu ten daug nulenktų, tai pasirodo daug tokių žoplių biggrin.gif


kažin kas gali būti? kai suku vairą iki galo, man prieš galą jis pradeda trukčioti g.gif
mb net nedrįstu sakyti, kad man taip yra, vėl sakys, kad ką nors ne taip darau, nes po mano pasivazžinėjimų vis kas nors nutinka blush2.gif užraeitą savaitę rado galinės užuolaidos laikiklį nulaužtą(mano brolis nulaužė, kai paprašiau, kad nuimtų užuolaidą) doh.gif praeitą savaitę-magnetolą pagadintą (groja, bet skydelis nieko nerodo) doh.gif mb sako numetus matyt buvai doh.gif na, krito vieną kartą minkštai ir ne iš aukštai, bet gal diek ir tereikėjo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 26 spalio 2009 - 12:16
QUOTE(Levander @ 2009 10 26, 13:12)
kažin kas gali būti? kai suku vairą iki galo, man prieš galą jis pradeda trukčioti  g.gif
mb net nedrįstu sakyti, kad man taip yra, vėl sakys, kad ką nors ne taip darau, nes po mano pasivazžinėjimų vis kas nors nutinka  blush2.gif u


Reiktų pasižiūrėti vairo stiprintuvo skysčio lygį ir vairo stiprintuvo dirželio įtempimą. Jei "liga" neprogresuoja, nieko baisaus smile.gif
Atsakyti
o aš po truputį ruošiuos kraustytis iš bmw klubo unsure.gif miršta mano mašiniukas, o taisyt neapsimoka, dar žiemą atvažinėsiu, paskui dairysiuos kito ir tai bus ne bmw, nes brangios jos doh.gif kaip pvz - už tam tikrą pinigų sumą kitą markę galima nusipirkti 2003 ir naujesnę, bmw tik iki 2000 unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 10 25, 15:37)
Gaila,kad maximoje nebuna pirkti kvepalu purskiamu Aero lyg taip vadinasi, jie ilgai laikosi ir skaniai kvepia tongue.gif

tokių net nežinau. Man geriausi Ambipur sensitive, vienintėliai, kurie neerzina, bet šiaip esu megėja pranzūziškus perdozuoti, tai anų kaip ir nereikia biggrin.gif
QUOTE(Levander @ 2009 10 26, 13:12)
truputį numeris įlenktas

bus tų numerių, neperežyvai mirksiukas.gif
QUOTE(zuzla @ 2009 10 26, 14:08)
ruošiuos kraustytis

ir aš noriu naujesnio mašiniuko, bet tik pasvajot galiu blush2.gif
Zuzla, tai, jei eisi pro šalį, vis užsuk mirksiukas.gif , o kol kas dar draugaukim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 26, 13:53)
ir aš noriu naujesnio mašiniuko, bet tik pasvajot galiu  blush2.gif

Zuzla, tai, jei eisi pro šalį, vis užsuk  mirksiukas.gif , o kol kas dar draugaukim  ax.gif


man naujesnio nereikėtų, jei į šitą nebūtų beprasmio pinigų kišimo (pastovus tepalų papildymas) verysad.gif

4u.gif na taip, dar neišeinu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2009 10 26, 12:12)
MB vakar išplovė mašiniuką, išblizgino, bet ir vėl nusikels mašiniuko pardavimas, nes į komandiruotę vėl išvažiavo  biggrin.gif

vakar kokią žioplą klaidą padariau  blush2.gif net mb neišdrįsau pasakyt  lotuliukas.gif bet nepastebėjo, kad truputį numeris įlenktas  blush2.gif atsitrenkiau prie norfos į apsauginį bortelį, na tokį ilgą metalinį vamzdį  lotuliukas.gif  doh.gif ir jį biški nulenkiau, bet žiūriu ten daug nulenktų, tai pasirodo daug tokių žoplių  biggrin.gif
kažin kas gali būti? kai suku vairą iki galo, man prieš galą jis pradeda trukčioti  g.gif
mb net nedrįstu sakyti, kad man taip yra, vėl sakys, kad ką nors ne taip darau, nes po mano pasivazžinėjimų vis kas nors nutinka  blush2.gif užraeitą savaitę rado galinės užuolaidos laikiklį nulaužtą(mano brolis nulaužė, kai paprašiau, kad nuimtų užuolaidą)  doh.gif  praeitą savaitę-magnetolą pagadintą (groja, bet skydelis nieko nerodo)  doh.gif mb sako numetus matyt buvai  doh.gif na, krito vieną kartą minkštai ir ne iš aukštai, bet gal diek ir tereikėjo  blush2.gif

Galejo MB igaliojima parasyti pardavimui mirksiukas.gif O,del tu numeriu aplankstymo nesinervink mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2009 10 26, 13:08)
o aš po truputį ruošiuos kraustytis iš bmw klubo unsure.gif miršta mano mašiniukas, o taisyt neapsimoka, dar žiemą atvažinėsiu, paskui dairysiuos kito ir tai bus ne bmw, nes brangios jos doh.gif kaip pvz - už tam tikrą pinigų sumą kitą markę galima nusipirkti 2003 ir naujesnę, bmw tik iki 2000 unsure.gif

zuzla---nebuk isdavike tongue.gif Geresnio masiniuko uz BMW tikrai nerasi. Nesvarbu,kad metai skiriasi,bet tokio komforto kitoj nerasi, kaip bemvuke biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rosee @ 2009 10 26, 13:53)
tokių net nežinau. Man geriausi Ambipur sensitive, vienintėliai, kurie neerzina, bet šiaip esu megėja pranzūziškus perdozuoti, tai anų kaip ir nereikia  biggrin.gif
ir aš noriu naujesnio mašiniuko, bet tik pasvajot galiu  blush2.gif

Ju buna Rimi pirkti arba auto daliu pardese.As taip pat noriu naujo masiniuko---visiskai naujo lotuliukas.gif Na,bet pasvajojiu ir praeina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 10 26, 16:12)
zuzla---nebuk isdavike tongue.gif

Nesvarbu,kad metai skiriasi,bet tokio komforto kitoj  nerasi, kaip bemvuke biggrin.gif


biggrin.gif

bet didesnė tikimybė, kad ta naujesnė mašina bus techniškai tvarkingesnė, negu senesnis bmw g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 10 26, 16:17)
biggrin.gif

bet didesnė tikimybė, kad ta naujesnė mašina bus techniškai tvarkingesnė, negu senesnis bmw g.gif

Neapsigauk mirksiukas.gif Manau laimes reikalas,kokia masina pasiseka nusipirkti smile.gif Savo buvuse pirkome net nemate, pervedeme pinigus ir parvare ja.Nuredejo nuo tralo bandome su vyru ir ka,kazkas varikliui doh.gif Kas nupirko sau kaltes neprisiima,kadangi pinigai sumoketi "draugui".Sutvarke meistras--manau auksarankis biggrin.gif ,kadangi per 4-rius metus kiek ja turejome jokio gedimo,apart smulkius techinius nesklandumus biggrin.gif
Na,bet kaip bebutu is to vadinamo "draugo" tris masinas esame nupirke lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 10 26, 18:00)
Neapsigauk mirksiukas.gif Manau laimes reikalas,kokia masina pasiseka nusipirkti smile.gif


aš ir neapsigaunu, juk parašiau žodį tikimybė mirksiukas.gif
Atsakyti
Niu, kaip visų bmwukai, jau su žieminiais batukais 4u.gif
Pas mus prie namų vėl mašinas apraižė, ypač nukentėjo apynaujės unsure.gif
Atsakyti