Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(Fotografe @ 2009 10 21, 13:10)
Nuo to laiko, kai prie raudono šviesoforo sustojus (apie 22 val.) du juodukai su grąžtu iškūlė keleivio stiklą (mano X-iuko stiklas tikrai storas!) ir pagriebė rankinę padėtą tarp sėdynių, aš visada užsirakinu viduje, vakarais, pamačiusi raudoną šviesoforą, lėtai važiuoju, kad nereikėtų stovėti, ir vengiu stoti pirmoje juostoje, rankinę metu ant žemės priekyje... nors praėjo jau beveik 4 metai...

tokiems rankas ir kojas nukapoti per maza butu... gun_bandana.gif
Atsakyti
Vakar prisipučiau Statoile padangas, gryžtu jau visa "apsipatenkinusi", kad ventiliai atsisuko, paskui aikštelėje žvilgt į ratus, ogi ant ratų M+S parašyta, nu bla, kaip aš tų raidžių nepamačiau doh.gif , per mažai pripučiau oro (1,9+2,3), kai reikėjo priekiui 2,1, o užpakalinėms po 2,5 pripūst unsure.gif
Dabar mąstau, gal (195/R15) galima būtų visom po 2,5 vienodai daryti, paprasčiau būtų ar geriau laikyti kaip priklauso?
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 22, 12:45)
Vakar prisipučiau Statoile padangas, gryžtu jau visa "apsipatenkinusi", kad ventiliai atsisuko, paskui aikštelėje žvilgt į ratus, ogi ant ratų M+S parašyta, nu bla, kaip aš tų raidžių nepamačiau  doh.gif , per mažai pripučiau oro (1,9+2,3), kai reikėjo priekiui 2,1, o užpakalinėms po 2,5 pripūst  unsure.gif
Dabar mąstau, gal (195/R15) galima būtų visom po 2,5 vienodai daryti, paprasčiau būtų ar geriau laikyti kaip priklauso?

Negerai vienodai, gale turi būti daugiau.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 22, 13:22)
Negerai vienodai, gale turi būti daugiau.

Tuomet padarysiu, kaip instrukcijoje nurodyta pioneer.gif
O jau kokie nepatogūs tie mano ratai, ventilį atsukt, tai vos ne klauptis ant žemės reikia, total košmar doh.gif . Ir tokią laimę turiu, tik atvažiuoju, tuščia bigsmile.gif , pradedu ten tupinėti, tuoj atsistoja kas nors už manęs ir nekantrauja. Taip ir skaitau jų mintis, kada, tu sena, boba, baigsi čia kuistis lotuliukas.gif
Sako, juokis iš seno, nes pats būsi senas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 22, 14:25)
O jau kokie nepatogūs tie mano ratai, ventilį atsukt, tai vos ne klauptis ant žemės reikia, total košmar  doh.gif .

Tai čia ne ratai kalti, taip tau pasiseka sustoti. Vat man kai pakeitė vienos padangos ventilį, tai patirkinti padangą galiu tik jai esant tam tikroj padėtį, nes kitaip nematuoja ir tiek. Oi kiek vargstu, vis stūmdau pirmyn atgal, kol atrandu tą padėtį doh.gif
Atsakyti
o as nelabai ir moku padangas pusti, visada pas teti vaziuoju smile.gif o prie tu aparatu kolonelese nera teke net privaziuoti, nes vistiek nezinociau ka ten daryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2009 10 23, 14:48)
o as nelabai ir moku padangas pusti, visada pas teti vaziuoju  smile.gif  o prie  tu aparatu kolonelese nera teke net privaziuoti, nes vistiek nezinociau ka ten daryti  biggrin.gif

Ne tu viena memoki lotuliukas.gif (as gal siek tiek ir tingiu) lotuliukas.gif Padangu priputimas,slegio pamatavimas-mano vyresnelio sunaus darbas smile.gif Namuose kopresoriu turime,tai kai man kazkas itartino ratuose pasirodo,sunus pripucia tongue.gif
Atsakyti
Tai ten tik pirmą kartą baisu, paskui, kai parodo, paprasta, na aš kalbu apie Statoilo benz.kolonėlę.
Niu va, nuėmė man tą šviesinį signalą, 20Lt kainavo, dar sutarėme, kad kitą savaitę susikambinsim ir laikiklius donkratui uždės, pas maniškę jų nėra kairėje pusėje blink.gif
Gruodį technikinė, tai po truputį pasitvarkysiu blush2.gif
Tiesa, kad stabdžių skysti įpilt, daug ardymo, tad palikom kitam sykiui, nes jis skubėjo. Jaučiu, MB ir nesugebėtų.
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 10 23, 16:04)
Ne tu viena memoki lotuliukas.gif (as gal siek tiek ir tingiu) lotuliukas.gif Padangu priputimas,slegio pamatavimas-mano vyresnelio sunaus darbas smile.gif Namuose kopresoriu turime,tai kai man kazkas itartino ratuose pasirodo,sunus pripucia tongue.gif

ak va kam sunus reikalingi biggrin.gif na as manau, kad nesudetinga ismokt, bet kam vargintis ir teptis rankeles? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 23, 15:35)
Tai ten tik pirmą kartą baisu, paskui, kai parodo, paprasta, na aš kalbu apie Statoilo benz.kolonėlę.
Niu va, nuėmė man tą šviesinį signalą, 20Lt kainavo, dar sutarėme, kad kitą savaitę susikambinsim ir laikiklius donkratui uždės, pas maniškę jų nėra kairėje pusėje  blink.gif
Gruodį technikinė, tai po truputį pasitvarkysiu  blush2.gif
Tiesa, kad stabdžių skysti įpilt, daug ardymo, tad palikom kitam sykiui, nes jis skubėjo. Jaučiu, MB ir nesugebėtų.

Kas cia per signalas? g.gif
Papildyta:
QUOTE(aftersun @ 2009 10 23, 15:58)
ak va kam sunus reikalingi  biggrin.gif  na as manau, kad nesudetinga ismokt, bet kam vargintis ir teptis rankeles?  lotuliukas.gif

Tikra tiesa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 10 23, 20:51)
Kas cia per signalas? g.gif

nagi, tas pat, kur vis miniu oilservise, gi kapitalinį kai varikliui darė, keitė tepalus, nenuėmė.
Pasinaudojau maximos akcija, dabar žiūriu, kad net 33Lt sutaupiau visokiems tepaliukams, skysčiukams, visai neblogai. Jau visokiems kvapams ir "fintifliuškoms" neliko pinigų, ir taip daug gavosi.
Ryt, jei dar gyva būsiu, bandysiu gumas nusipurkšt ir langus iš vidaus.
Pasiėmiau pabandymui purškalo nuo rasojimo iš vidaus. Gal ir prasisiurbliuoti reiktų, o tai anūkė megėja man pritrupinti biggrin.gif
Atsakyti
pasiėmiau mašiniuką iš serviso - 40 lt bigsmile.gif biggrin.gif doh.gif unsure.gif
ūžė pas mane pasirodo reduktorius g.gif bet meistras šįkart pasakė nekeis, kad dar galima važinėt, kažkokio tepalo dapylė ar sutepė jį unsure.gif sakė dabar mažiau už, bet paskui vėl bus tas pats, tai taupysiu pinigus naujam (naudotam) reduktoriui... paskui dar 1,5 l paprasto tepalo dapylė ir stabdžių skysčio
Atsakyti