Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(aftersun @ 2009 10 20, 10:08)
  ir langu grandyt nereikia, tik nupurkst  smile.gif

geras, dar ir toks yra bigsmile.gif

aš tai porą kartų lipau pro keleivio dureles, nes vairuotojo užšalė ir neatsidarė doh.gif lotuliukas.gif kaip tyčia, visos atsidaro, iškyrus mano biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 20 spalio 2009 - 13:32
Turiu patarima,jei kada neuzsidarytu dureles, o vaziuoti butinai reikia.Perverkite per duru rankena dirza ir uzsekite,tikrai neatsidarys mirksiukas.gif Isbandyta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 20, 12:57)
Per daug drėgmės vakare buvo mašinoje, tai ir prišalo. Jei yra galimybė, palik grįžusi visas duris atdaras kokiom 5-10 min, kad visa drėgmė išeitų. Man taip pernai buvo, tik savaitgalį, užšalo centrinis ir durys niekaip neužsidarė. Vyras papurškė WD40 į spynelę (nors sako, kad taip negerai daryt) ir iškart atšoko centrinis ir daugiau per visą žiemą nebuvo prišalę.

Aliejum negerai, silikonu reikia. Būna parduotuvėse pirkti specialus automobilių gumom. Tik prieš tai reiktų gerai mašiną išvėdinti ir su popierium visas gumas nuvalyti, kad būtų sausos ir supurkšti.
Šiaip spynelėm būna specialus skytis, reiks nusipirkti.

labai tikslus ir teisingi pastebejimai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimis525 @ 2009 10 21, 08:38)
labai tikslus ir teisingi pastebejimai thumbup.gif

Pikkolo pasikausčiusi mergina cool.gif thumbup.gif

Tai va, prisigązdinus nuo užpuolikų ir vagių, užsidariau automatiškai duris iš vidaus, kartais tokie straipsniai suveikia biggrin.gif , reikės pastoviai taip daryti.
O jūs užsidarote?
Atsakyti
jėtau, kaip prisižvengiau biggrin.gif žodžiu, kamštis pagrindiniu keliu ir iš šalutinio dar lenda, bet yra žiauriai skubančių gudročių, kurie pasidaro šalutiniame antrą juostą ir lenda be eilės... tokių nepraleidžiu schmoll.gif o šian žiūriu - bemvas man lenda, aš neleidžiu, o jis taaaip naglai lenda, kad net stumia mane blink.gif galvoju, darysiu avariją, nors arką man bus sutvarkyta biggrin.gif bet gaila buvo visų žmonių stovinčių kamštyje... nu gerai užlindo, apipypinau, nei ačiū, nei atsiprašau... persirikiavo į antrą juostą, truputį pavažiavo, srautas sustojo, privažiuoju, pasižiūriu (bandau nužudyti žvilgsniu hihihi.gif), o ten - blondinė biggrin.gif ir toookį ilgą liežuvį man parodė huh.gif nuginklavo lotuliukas.gif vaikų darželis... nors faką būtų parodžius doh.gif biggrin.gif ***, o galvojau, kad ten koks bachūriukas man pamirksės ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 10 21, 08:17)
jėtau, kaip prisižvengiau biggrin.gif žodžiu, kamštis pagrindiniu keliu ir iš šalutinio dar lenda, bet yra žiauriai skubančių gudročių, kurie pasidaro šalutiniame antrą juostą ir lenda be eilės... tokių nepraleidžiu schmoll.gif o šian žiūriu - bemvas man lenda, aš neleidžiu, o jis taaaip naglai lenda, kad net stumia mane blink.gif galvoju, darysiu avariją, nors arką man bus sutvarkyta biggrin.gif bet gaila buvo visų žmonių stovinčių kamštyje... nu gerai užlindo, apipypinau, nei ačiū, nei atsiprašau... persirikiavo į antrą juostą, truputį pavažiavo, srautas sustojo, privažiuoju, pasižiūriu (bandau nužudyti žvilgsniu hihihi.gif), o ten - blondinė biggrin.gif ir toookį ilgą liežuvį man parodė huh.gif nuginklavo lotuliukas.gif vaikų darželis... nors faką būtų parodžius doh.gif  biggrin.gif ***, o galvojau, kad ten koks bachūriukas man pamirksės ax.gif  biggrin.gif

Zuzla,reikejo remti lengvai sparna lotuliukas.gif Man viena ryta buvo su darbine,is salutinio kelio blondine su mersu islindo pries pat nosi,tai taip ir knietejo ja "pabuciuoti" lotuliukas.gif Man tik lempos butu buve gaila ir sparno lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 21, 09:04)
Tai va, prisigązdinus nuo užpuolikų ir vagių, užsidariau automatiškai duris iš vidaus, kartais tokie straipsniai suveikia  biggrin.gif , reikės pastoviai taip daryti.
O jūs užsidarote?

Aš visada kai viena važiuoju arba tik būnam mergos, užsirakinu. O vasarą langus atsidarau tik gale, kad sustojus prie sankryžos per langą rankinuko neištrauktų. Jei atsidarau ir priekyje langą, tai rankinę dedu ant grindų.
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 10 21, 10:07)
Zuzla,reikejo remti lengvai sparna lotuliukas.gif


na taip, jos bemvas 10 metų jaunesnis buvo, jai daugiau būtų išlaidų ax.gif gal daugiau nebelįstų taip naglai...
Atsakyti
Zuzla, nu čia tai bent kultūra doh.gif.
A, vakar tuos mentus, kur mane pagavę buvo, mačiau, nu akurat, ir vėl mūsų gatvelėje blink.gif , vadinas čia jų teritorija, kažką "skalpavo" su gražiu mersu, mačiau, kad kapotą atsidarę kažką žiūrinėjo, gal variklio numerį tikrino unsure.gif , o juodukai aplink vaikštinėjo..
Atsakyti
prasinešiau per maximą - juk 40% nuolaida automobilių prekėms bigsmile.gif tai nuo šiol mano mašiniukas kvepės, bus ilgą laiką su švariais stiklais ir tepaluotas biggrin.gif
Atsakyti
Nuo to laiko, kai prie raudono šviesoforo sustojus (apie 22 val.) du juodukai su grąžtu iškūlė keleivio stiklą (mano X-iuko stiklas tikrai storas!) ir pagriebė rankinę padėtą tarp sėdynių, aš visada užsirakinu viduje, vakarais, pamačiusi raudoną šviesoforą, lėtai važiuoju, kad nereikėtų stovėti, ir vengiu stoti pirmoje juostoje, rankinę metu ant žemės priekyje... nors praėjo jau beveik 4 metai...
Atsakyti
QUOTE(Fotografe @ 2009 10 21, 12:10)
Nuo to laiko, kai prie raudono šviesoforo sustojus (apie 22 val.) du juodukai su grąžtu iškūlė keleivio stiklą (mano X-iuko stiklas tikrai storas!) ir pagriebė rankinę padėtą tarp sėdynių, aš visada užsirakinu viduje, vakarais, pamačiusi raudoną šviesoforą, lėtai važiuoju, kad nereikėtų stovėti, ir vengiu stoti pirmoje juostoje, rankinę metu ant žemės priekyje... nors praėjo jau beveik 4 metai...

Kokia nemaloni situacija,net nupurte doh.gif
Atsakyti