Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

Pikkolo matai čia susibėgo išmėginusios ir daugiau mašiniukų mirksiukas.gif
Bet pvz jei reikėtų pasakyti KODĖL BMW ,neatsakyčiau tikrai blush2.gif -prilipo ir tiek cool.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 13, 09:01)
O dėl albumo idėja gera. Kas už?


galim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 13, 09:01)
Jums ir netaikiau, bet pažįstu keletą žmonių, kurie nepirktų jokios kitos tik tokią kaip turi tik naujesnę, nors nėra gyvenime bandę jokios kitos.
O dėl albumo idėja gera. Kas už?


Supratau biggrin.gif
kodėl gi ne ax.gif tada galim pirmam psl ir sąrašiuką pasidaryt turinčių ratus rolleyes.gif
Atsakyti
Jau sukūriau mirksiukas.gif
http://public.fotki.com/BMWklubas/
Slaptažodį gausit į AŽ. Norinčias prisijungti prie mūsų ir įdėti savo foto, rašykit man AŽ.
Atsakyti
Na aš negaliu pasigirti tiek mašinų turėjusi, anos buvo diedo, o šioji MANO ir tik MANO , taip sakant pati sąskaitas apsimoku iš savo uždirbtų pinigėlių paėmiau ir nusipirkau, niekam ne ačiū lotuliukas.gif Gal dėl to, kad jis nekenčia savarankiškų moterų, nenori man padėti su meistrais. Bet po truputį ir pati išmoksiu kas ir kur biggrin.gif Taip sakant, turi vienąkart suprasti,diedas, kad jis ne pasaulio bamba cool.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 13, 09:27)
Jau sukūriau mirksiukas.gif
http://public.fotki.com/BMWklubas/
Slaptažodį gausit į AŽ. Norinčias prisijungti prie mūsų ir įdėti savo foto, rašykit man AŽ.


kokia greita thumbup.gif reiks išblizgint prieš pasirodant,taigi foto po savaitgalio įmesiu mirksiukas.gif
QUOTE(rosee @ 2009 08 13, 09:28)
Na aš negaliu pasigirti tiek mašinų turėjusi, anos buvo diedo, o šioji MANO ir tik MANO , taip sakant pati sąskaitas apsimoku iš savo uždirbtų pinigėlių paėmiau ir nusipirkau, niekam ne ačiū lotuliukas.gif Gal dėl to, kad jis nekenčia savarankiškų moterų, nenori man padėti su meistrais. Bet po truputį ir pati išmoksiu kas ir kur  biggrin.gif  Taip sakant, turi vienąkart suprasti,diedas, kad jis ne pasaulio bamba  cool.gif

O mes visada turime savo automobilius,perkame iš bendrų pinigėlių cool.gif
Šaunuolė tu 4u.gif p.s.kaip tavo žuvytės?
Atsakyti
Tiesa prisijungimo vardas: BMWklubas, o slaptažodį gavot AŽ. Dėkit savo nuotraukytes.
Papildyta:
QUOTE(rosee @ 2009 08 13, 09:28)
Na aš negaliu pasigirti tiek mašinų turėjusi, anos buvo diedo, o šioji MANO ir tik MANO , taip sakant pati sąskaitas apsimoku iš savo uždirbtų pinigėlių paėmiau ir nusipirkau, niekam ne ačiū lotuliukas.gif Gal dėl to, kad jis nekenčia savarankiškų moterų, nenori man padėti su meistrais. Bet po truputį ir pati išmoksiu kas ir kur  biggrin.gif  Taip sakant, turi vienąkart suprasti,diedas, kad jis ne pasaulio bamba  cool.gif

Nu ir šaunuolė. Ką išmoksi ant pečių nenešiosi.
O mano vyrui patinka rūpintis manim ir mašiniuku (kuris registruotas jo vardu, bet važinėju tik aš). Nors visada sako, kad jau kitą kartą pati veši taisyt, bet tik kai ateina tas laikas, pats pirmu numeriu lekia į servisą. Keistuoliai tie vyrai biggrin.gif
Atsakyti
mano vyras tai visada paskambina, užrašo, kai paprašau, nuvažiuojam kartu... bet paimant mašiną keliskart taip gavosi, kad jis nueina mokėt, o aš išvarau mašiną iš garažo, tai taip ir nesužinojau, kas buvo mano mašiniukui, nes jis neklausia doh.gif tiek dėl savo, tiek dėl mano sako, man neįdomu, pataisė ir gerai blink.gif sakau, tai kitąkart nors žinosi, kas tavo mašinai, bet irnesakyk.gif va toks va mano vyras - mašinomis domisi tik iš išorės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 13, 09:43)
Tiesa prisijungimo vardas: BMWklubas, o slaptažodį gavot AŽ. Dėkit savo nuotraukytes.
Papildyta:

Nu ir šaunuolė. Ką išmoksi ant pečių nenešiosi.
O mano vyrui patinka rūpintis manim ir mašiniuku (kuris registruotas jo vardu, bet važinėju tik aš). Nors visada sako, kad jau kitą kartą pati veši taisyt, bet tik kai ateina tas laikas, pats pirmu numeriu lekia į servisą. Keistuoliai tie vyrai biggrin.gif

Per tavo įmesta nuorodą patenkam tiesiai į albumą,nereik nei slaptažodžio ax.gif

O aš tik garsiai pasakau,žinai man kažkas čia ne taip ir MB apžiūri,arba lekiu į "garažiuką" turiu pažįstamų vyrai žiūrit kažkas vyksta biggrin.gif o geriausia kai pati diagnozes nustatinėju cool.gif
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2009 08 13, 09:57)
Per tavo įmesta nuorodą patenkam tiesiai į albumą,nereik nei slaptažodžio ax.gif


slaptažodžio reikės, kai norėsi įdėt savo mašiniuką, nes reikės prisijungti mirksiukas.gif
Atsakyti
Nerandu foto, gal darbiniame kompe likę. Įkelsiu kiek vėliau mirksiukas.gif
MUDU, žuviai ir kycius laikosi puikiai ax.gif Dar ancitruso trūksta į kompaniją, bet tai tik laiko klausimas
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 08 13, 10:00)
slaptažodžio reikės, kai norėsi įdėt savo mašiniuką, nes reikės prisijungti mirksiukas.gif

ania,aš maniau,kad išvis užrakintas albumas blush2.gif tada viskas aišku bigsmile.gif

Darom sąrašiuką ax.gif BMW klubietės biggrin.gif
MUDU 735 automatas
Papildyta:
QUOTE(rosee @ 2009 08 13, 10:04)
Nerandu foto, gal darbiniame kompe likę. Įkelsiu kiek vėliau  mirksiukas.gif
MUDU, žuviai ir kycius laikosi puikiai  ax.gif Dar ancitruso trūksta į kompaniją, bet tai tik laiko klausimas

parasyk raganuxsei(atrodo taip nika parašiau blush2.gif ) az ji turi ancitrusu po 2-5lt,aš iš jos ėmiau sveiki,gyvibingi,darbštūs wub.gif ,o aplamai abėk į tam skirtą skyrelį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MUDU: 13 rugpjūčio 2009 - 09:15