Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

man ant dienų panašiai buvo biggrin.gif nei vienų mašinos durų atidaryt negalėjau blink.gif vairuotojo, keleivio, galines... prišalo doh.gif šiaip netaip atidariau savo duris, sėdau važiuoju... ir atšilo keleivio durys, atšoko, nes bandžiau jas atidaryt ir ta skląstis, matyt, irgi atidarant prišalo, ir žiūriu durys tuoj tuoj atsidarys doh.gif galvoju, ką daryt, aplink mašinos, srautas eina, aš antroj juostoj doh.gif kažkaip ten pasiekiau, atidariau, uždariau... ot strioko buvo, kad atsidarys į kitą mašiną unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 10 20, 09:25)
kad atsidarys į kitą mašiną unsure.gif

eina kaku, kaip baisu blink.gif
Man pirmąkart taip pasitaikė, juokingiausia, kad nesupratau kodėl jos neužsidaro lotuliukas.gif Reiks gumas silikonu apipurkšt ir skysčiu nuo spynelių užšalimo sląsčius sutept, kad ateityje išvengt tokių staigmenų. Kolega sakė, kad jis vienąkart važiavo duris šniūru pasirišęs, kol atšilo mašina lotuliukas.gif , taigi, dar virvės reik turėt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 20, 09:34)
Reiks gumas silikonu apipurkšt ir skysčiu nuo spynelių užšalimo sląsčius sutept, kad ateityje išvengt tokių staigmenų


kai įsėdi ir važiuoji, tai dar nieko, bet kaip įlipt į mašiną, kai durys prišąla g.gif daužiau pagal perimetrą, kad atšoktų, bet gal yra dar koks nors būdas g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 10 20, 09:39)
kai įsėdi ir važiuoji, tai dar nieko, bet kaip įlipt į mašiną, kai durys prišąla g.gif daužiau pagal perimetrą, kad atšoktų, bet gal yra dar koks nors būdas g.gif

Tikrai visoms tai aktualu, gal kas gali kokių patarimų duoti? unsure.gif
Atsakyti
kiek prajuokinot su tom masinu durim is pat ryo biggrin.gif o kas bus, kai tikra ziema ateis?
as dabar visa laika pasalusiais rytais atsinesu purskikli, kuris ledus atitirpdo, tai apipurskiau visur ir iejau i masina smile.gif ir langu grandyt nereikia, tik nupurkst smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2009 10 20, 10:08)
tai apipurskiau visur ir iejau i masina  smile.gif  ir langu grandyt nereikia, tik nupurkst  smile.gif

tai siūlai tą purškalą rankinuke nešiotis blink.gif ? Na spynelėms tai suprantu, mažiukas, bet langams rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 20, 11:15)
tai siūlai tą purškalą rankinuke nešiotis  blink.gif ? Na spynelėms tai suprantu, mažiukas, bet langams  rolleyes.gif


rankinuką didesnį nusipirk biggrin.gif išeini iš namų su purškikliu ir grįžti su purškikliu, ir vasarą taip pat, kad ritualo nepamiršt lotuliukas.gif užsivedžiau, atsiprašau blush2.gif

aš tai neįsivaizduoju, kaip reikia įpurkšti į tarpą tarp durų ir rėmo, kad atitirpdyt prišalusias gumas g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 10 20, 11:33)
rankinuką didesnį nusipirk biggrin.gif išeini iš namų su purškikliu ir grįžti su purškikliu, ir vasarą taip pat, kad ritualo nepamiršt lotuliukas.gif užsivedžiau, atsiprašau blush2.gif

aš tai neįsivaizduoju, kaip reikia įpurkšti į tarpą tarp durų ir rėmo, kad atitirpdyt prišalusias gumas g.gif

lotuliukas.gif o ka, tamsiais rytais purskiklis atstos ir saltaji ginkla lotuliukas.gif cia kas butuos gyvena biggrin.gif
na kaip i ta tarpa ipurksti as nezinau, as tik rankena papurskiau, nes kai pasala, ja pakeli ir ji nebegrista i pradine padeti, taip ir pasilieka ir i masiniuka ilipt negaliu smile.gif
Papildyta:
o dabar pagalvojau, gal kokiu aliejum tas gumas reiktu patepti, kad neprisaltu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2009 10 20, 11:46)
lotuliukas.gif  o ka, tamsiais rytais purskiklis atstos ir saltaji ginkla  lotuliukas.gif  cia kas butuos gyvena  biggrin.gif

na kaip i ta tarpa ipurksti as nezinau, as tik rankena papurskiau, nes kai pasala, ja pakeli ir ji nebegrista i pradine padeti, taip ir pasilieka ir i masiniuka ilipt negaliu smile.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif

pas mane visos durys prišąla g.gif kol neapdaužai neatsidaro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 10 20, 11:33)
rankinuką didesnį nusipirk biggrin.gif išeini iš namų su purškikliu ir grįžti su purškikliu, ir vasarą taip pat, kad ritualo nepamiršt lotuliukas.gif užsivedžiau, atsiprašau blush2.gif

nu jo, ant kaklo vietoje perlų pasikabinsiu lotuliukas.gif
o jei rimtai, tai ir aš penktadienį pas faną iš BMW klubo varysiu savo zvėriūgą biggrin.gif , ką tik susitariau. Nėr maloniau, kaip bendraut su tais, kurie myli šią markę ax.gif , tikrai jaučiasi skirtumas tarp meistrų biggrin.gif
Jau kaip man juokas ima iš savęs, į senatvę tenka vokiečių kalbą prisiminti, Betriebsanleitung 5er studijuoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosee: 20 spalio 2009 - 10:54
QUOTE(zuzla @ 2009 10 20, 11:49)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif

pas mane visos durys prišąla g.gif kol neapdaužai neatsidaro doh.gif

as kazkada dzipa turejau, tai taip visos durys prisaldavo, kad per bagazine net tekdavo lipt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 20, 09:15)
Laba rytą  4u.gif
Nu koks šįryt nuotykis man atsitiko juokingas, teko vairuoti su viena ranka, o su kita duris laikyti, nes neužsidarė, priedo, vis turėjau gesinti šviesą kabinoje  lotuliukas.gif  Bet a.d. prie darbo užsidarė  bigsmile.gif  Kolegos sakė, kad prišalo skląstis ar kas ten  blink.gif , tai va, dar žiema neprasidėjo, o jau su nuotykiais  lotuliukas.gif Po darbo teks ieškotis ko nors nuo užšalimo  blink.gif

Per daug drėgmės vakare buvo mašinoje, tai ir prišalo. Jei yra galimybė, palik grįžusi visas duris atdaras kokiom 5-10 min, kad visa drėgmė išeitų. Man taip pernai buvo, tik savaitgalį, užšalo centrinis ir durys niekaip neužsidarė. Vyras papurškė WD40 į spynelę (nors sako, kad taip negerai daryt) ir iškart atšoko centrinis ir daugiau per visą žiemą nebuvo prišalę.
QUOTE(aftersun @ 2009 10 20, 11:48)
o dabar pagalvojau, gal kokiu aliejum tas gumas reiktu patepti, kad neprisaltu?  g.gif

Aliejum negerai, silikonu reikia. Būna parduotuvėse pirkti specialus automobilių gumom. Tik prieš tai reiktų gerai mašiną išvėdinti ir su popierium visas gumas nuvalyti, kad būtų sausos ir supurkšti.
Šiaip spynelėm būna specialus skytis, reiks nusipirkti.
Atsakyti