Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(lovely @ 2009 10 13, 20:49)
Merginos,kada keisite vasarine avalyne i ziemine?

MB vakar pakeitė biggrin.gif

Atsakyti
pas mane dar vasara biggrin.gif bet kažkaip ramu, užnešė tik vieną kartą į kalniuką važiuojant smile.gif MB išvažiuoja į komandiruotę, tai nežinia kada pakeis tuos ratus irnesakyk.gif
Atsakyti
Vakar nuvariau į Statoilą padangų slėgio pasitikrint, na ir ką, dviejų ventilių niekaip nesugebėjau atsukti, o mašinų eilutė iš paskos, šalta doh.gif , tai taip ir išvažiavau susinervinus, nedrįsau prašyti pagalbos blush2.gif
Nuslabau ar ką į senatvę lotuliukas.gif , bla reiks dar reples nusipirkt, prireikė..
Atsakyti
man tai pirmą, ką MB įdėjo į bagažinę, tai krokodilus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 10 19, 11:11)
man tai pirmą, ką MB įdėjo į bagažinę, tai krokodilus biggrin.gif

zuzla,tai gal jam pasirode akumas per silpnas lotuliukas.gif Juokas juokais,as turiu savo papildoma arsenala,kuris keliauja su manimi is vieno auto i kita (kaip palikimas) tai:krokodilai ir trosas lotuliukas.gif Visa kita ir taip buna automobiliuose lotuliukas.gif
Atsakyti
Panos, tikrai bigsmile.gif reiks ir man "krokodilą" nusipirkt, bet vistiek nežinosiu kaip juo naudotis blush2.gif .
Fainai padaryta mūsų BMWuškėse, yra specialios įrankių dėželės po bagažinės dangčiu.
O kokie geriausi ledo gramdikliai stiklams? Pagal kainą žiūrėti ar kaip?
Vakar seniuose pasiėmiau tokį su geležimi, bet dabar mąstau, gali juk stiklą suraižyti g.gif
Ir taip nervas ima, vairuotojo sėdynės apmušalas pradylo.., nesugalvoju nieko gero unsure.gif , negi dėl to mašiną pasikeist, a lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 10 19, 13:08)
zuzla,tai gal jam pasirode akumas per silpnas lotuliukas.gif


taip ir buvo, kol prisiruošėm pakeist mirksiukas.gif

QUOTE(rosee @ 2009 10 19, 13:22)
O kokie geriausi ledo gramdikliai stiklams? Pagal kainą žiūrėti ar kaip?

negi dėl to mašiną pasikeist, a  lotuliukas.gif


nežinau, man tiekėjas padovanojo biggrin.gif man patinka - iš vienos pusės plastmasinis gramdiklis, o iš kitos gumytė aprasojusius stiklus nuvalyti thumbup.gif

sėdynę mirksiukas.gif
Atsakyti
Zuzla, sakai sėdynę lauk biggrin.gif , na čia su jumis nepanuobodžiausi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 19, 13:51)
Zuzla, sakai sėdynę lauk  biggrin.gif , na čia su jumis nepanuobodžiausi  lotuliukas.gif


šitą lauk,o įsidėt iš šroto nusipirktą su cielu apmušalu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 19, 12:05)
Vakar nuvariau į Statoilą padangų slėgio pasitikrint, na ir ką, dviejų ventilių niekaip nesugebėjau atsukti, o mašinų eilutė iš paskos, šalta  doh.gif , tai taip ir išvažiavau susinervinus, nedrįsau prašyti pagalbos blush2.gif
Nuslabau ar ką į senatvę  lotuliukas.gif , bla reiks dar reples nusipirkt, prireikė..

Geriau nuvažiuok kur padangas montuoja, kad tau atsuktų, nes su replytėm gali išjudinti ventilį ir tada reiks jį visą keisti. Mum taip pernai buvo.

QUOTE(rosee @ 2009 10 19, 13:22)
Ir taip nervas ima, vairuotojo sėdynės apmušalas pradylo.., nesugalvoju nieko gero  unsure.gif , negi dėl to mašiną pasikeist, a  lotuliukas.gif

Pasikeisk sėdynę. Man turėjo praeitą savaitę visą saloną pakeisti. Bet dar nemačiau, šiandien mano mašiniukas turėtų važiuoti į "grožio saloną". Šiaip sėdynės pilnai tvarkomos: keičiami porolonai, apmušalai, bet kad nelabai apsimoka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 19 spalio 2009 - 13:18
QUOTE(rosee @ 2009 10 19, 12:22)
Panos, tikrai  bigsmile.gif  reiks ir man "krokodilą" nusipirkt, bet vistiek nežinosiu kaip juo naudotis   blush2.gif  .
Fainai padaryta mūsų BMWuškėse, yra specialios įrankių dėželės po bagažinės dangčiu.
O kokie geriausi ledo gramdikliai stiklams? Pagal kainą žiūrėti ar kaip?
Vakar seniuose pasiėmiau tokį su geležimi, bet dabar mąstau, gali juk stiklą suraižyti  g.gif
Ir taip nervas ima, vairuotojo sėdynės apmušalas pradylo.., nesugalvoju nieko gero  unsure.gif , negi dėl to mašiną pasikeist, a  lotuliukas.gif

Krokodilo naudojimas:juodas laidas prie juodo akumo galvutes, raudonas prie raudono, tik kai laidai prijungti prie akumo,stenkis nesuliesti atjungdama laidus + su - lotuliukas.gif
O,kokios spalvos pas tave salonas?Pas mane yra BMW sedyne viena 5kl. lotuliukas.gif Reikejo vyrui i viena parduodama auto, tai ir nusipirko pakeitimui,bet kas pirko automobili sake ir ta gera,tai papildomos nebereikejo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lovely: 19 spalio 2009 - 13:26
o as dar nekeiciu ratu, nes ju neturiu biggrin.gif o jus keiciat tik pacias padangas, ar su visais diskais? nes as zadu pirkt su visais diskais, kad permontuot nebereiktu g.gif
o pas mane perkant masiniuka nebuvo to, kaip cia pavadint g.gif , kablio, kur isisuki, kai tempti reikia ir niekur nerandu jo pirkti g.gif
Atsakyti