Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

Raimi, tavo dėka MB liks dar su bliūdu lotuliukas.gif Lb tau dėkui, ryt bandysim ieškoti. Buvau radusi rusiškam saite, bet gal blogai išsiverčiau, ieškojau kairėje pusėje doh.gif
Vaje, jūsų dėka specė pasidarysiu thumbup.gif lotuliukas.gif , namie ne tik rozetes taisysiu, bet ir apie mašiną susigaudysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 13, 22:26)
Raimi, tavo dėka MB liks dar su bliūdu  lotuliukas.gif Lb tau dėkui, ryt bandysim ieškoti. Buvau radusi rusiškam saite, bet gal blogai išsiverčiau, ieškojau kairėje pusėje  doh.gif
Vaje, jūsų dėka specė pasidarysiu  thumbup.gif  lotuliukas.gif , namie ne tik rozetes taisysiu, bet ir apie mašiną susigaudysiu  bigsmile.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif sekmes!!
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 10 13, 20:49)
Tikiu,kad pasiilgai mirksiukas.gif Kiek laiko tau ji remontuos?

Merginos,kada keisite vasarine avalyne i ziemine?Manau,saviskei reikes kita savaite keisti,jei salna ar sniegas,nes padangos vasarines,kaip formules blush2.gif  lotuliukas.gif

turbut ilgai dar busiu be masinos. dar reiks i Karmelava nuvest dazyt. zadejo jau vakar surinkt ir duot vest dazyt. bet nepaskambino. dziaugiuos kad siandien neskambino. tai manau, kad dar kita savaite busiu be masinos. bet gal ir gerai, nes pas mane ziemines su sipais, tad vis vien negaleciau ju detis. o kai atiduos gal ir orai kitokie bus.
o dar siandien be elektros sedejau, pries 30 min atsirado. tai net ir sportuot nevaziavau. ech.
Atsakyti
Pikkolo, lygtais dėl tu šipų draudimų kažką atšaukė, lygtais delfis rašė, paieškok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 14, 15:18)
Pikkolo, lygtais dėl tu šipų draudimų kažką atšaukė, lygtais delfis rašė, paieškok  mirksiukas.gif

Ziema gali naudoti digliuotas,tik be lapricio 1d. negali ju montuoti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 14, 15:03)
turbut ilgai dar busiu be masinos. dar reiks i Karmelava nuvest dazyt. zadejo jau vakar surinkt ir duot vest dazyt. bet nepaskambino. dziaugiuos kad siandien neskambino. tai manau, kad dar kita savaite busiu be masinos. bet gal ir gerai, nes pas mane ziemines su sipais, tad vis vien negaleciau ju detis. o kai atiduos gal ir orai kitokie bus.
o dar siandien be elektros sedejau, pries 30 min atsirado. tai net ir sportuot nevaziavau. ech.

Ilgokai tau remontuoja g.gif Butum arciau mano miesto, vyro draugas patvarko ir padazo,gan kokybiskai smile.gif
Mano darbinei galini bamperi reikia patvarkyti po furos ivaziavimo, bet niekaip neprisiruosiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 10 14, 18:43)
Ziema gali naudoti digliuotas,tik be lapricio 1d. negali ju montuoti mirksiukas.gif
Papildyta:

Ilgokai tau remontuoja g.gif Butum arciau mano miesto, vyro draugas patvarko ir padazo,gan kokybiskai smile.gif
Mano darbinei galini bamperi reikia patvarkyti po furos ivaziavimo, bet niekaip neprisiruosiu blush2.gif

tai va lauksim lapkricio 1 dienos.
o remontuoja ilgai tai del to, kad dar ir salona sutvarkys: pakeis sedynes, sutvarkys panele, pakeis radija, kad visos lemputes degtu, sutvarkys bagazines dangti, sutvarkys langa. vienu zodziu ne tik isore, bet ir vidu sutvarkys. be to, vyras beveik visa sia savaite isvykes, o viska tvarko jis, tai ir neskuba meistras. nieko tokio, kurui maziau isleisiu.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 15, 12:12)
tai va lauksim lapkricio 1 dienos.
o remontuoja ilgai tai del to, kad dar ir salona sutvarkys: pakeis sedynes, sutvarkys panele, pakeis radija, kad visos lemputes degtu, sutvarkys bagazines dangti, sutvarkys langa. vienu zodziu ne tik isore, bet ir vidu sutvarkys. be to, vyras beveik visa sia savaite isvykes, o viska tvarko jis, tai ir neskuba meistras. nieko tokio, kurui maziau isleisiu.

Viskas aisku su tavo masiniuku,sutvarkysi kaip nauja mirksiukas.gif
O, as ryt varau zieminius batukus uzdeti ir kaip susinervinau, niekur ziedu neradau, tokie dedasi ant asies jei neoriginalus ratlankiai doh.gif O,ju 1 vieneto kaina nuo 15Lt iki 20Lt doh.gif Uz kazkoki sssss....
Vyras vasarinius pats uzdejo, o kur tuos ziedus nukiso,neaisku g.gif
Nulekiau i autoservisa uzsirasyti laika, sako o kam keisite dar anksti daugiau nebesniks.Sakau ir salnos gali uztekti doh.gif
Atsakyti
Maniškė jau su žieminiais batukais ax.gif , na ne tokie gražūs kaip vasariniai, bet ką darysi, gražiems neuždirbau biggrin.gif .
Keitė autoservisiuke, MB bijojo savo rankutes susitepti, tai džiaugiuos, kad nors nuvarė, man nereikėjo.
Kažkokių geležių-griovelių nėra donkratui įstatyti, vienžo, kažkokia vargšiukė mašina aplupinėta man teko lotuliukas.gif , o dar geriausia, rado, kad vairo traukės antgalis atsilaisvinęs, galėjo bet kada nukristi ir vairas tapti nevaldomas. O juk visai nesenai važiuoklę tvarkė, o čia tai geras blink.gif
Vyrui sakau, reikėjo palikti, būtum bobos atsikratęs lotuliukas.gif
Šiaip tai juokauju, myliu savo žvėriuką, patikima ir graži, žiūrėsim kaip mums žiemą seksis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 16, 06:50)
Maniškė jau su žieminiais batukais  ax.gif , na ne tokie gražūs kaip vasariniai, bet ką darysi, gražiems neuždirbau  biggrin.gif .
Keitė autoservisiuke, MB bijojo savo rankutes susitepti, tai džiaugiuos, kad nors nuvarė, man nereikėjo.
Kažkokių geležių-griovelių nėra donkratui įstatyti, vienžo, kažkokia vargšiukė mašina aplupinėta man teko  lotuliukas.gif , o dar geriausia, rado, kad vairo traukės antgalis atsilaisvinęs, galėjo bet kada nukristi ir vairas tapti nevaldomas.  O juk visai nesenai važiuoklę tvarkė, o čia tai geras  blink.gif
Vyrui sakau, reikėjo palikti, būtum bobos atsikratęs  lotuliukas.gif
Šiaip tai juokauju, myliu savo žvėriuką, patikima ir graži, žiūrėsim kaip mums žiemą seksis  biggrin.gif

Ziema bus viskas ok, tik neskubek i posuki arba ji staigiai daryti ir masina bus valdoma.Kitu atveju nesasi "sikna",o ja sulaikyti sudetinga mirksiukas.gif Mano 6-oji ziema bus su automobiliu galu varomu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 10 16, 10:13)
Mano 6-oji ziema bus su automobiliu galu varomu biggrin.gif

Žinau, su MB mersu ne vieną žiemą važinėjau. Vienos dienos tai nepamiršiu, kai mersą zigzagu nešiojo, gatvelė siaura, iš abiejų pusių buvo mašinos sustatytos, brr... , bet a.d. laimingai prasliuogiau biggrin.gif
Atsakyti
Kas dar batukų neturi, bandykit laimę loterijoje mirksiukas.gif , linkiu sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 16, 11:33)
Kas dar batukų neturi, bandykit laimę loterijoje  mirksiukas.gif , linkiu sėkmės  4u.gif

Pasikeiciau savo batukus biggrin.gif Ziemines dar siaip ne taip itilpo ir lengvesnes, o vasarines viena turejau palikti autoservise,po to sugrizau pasiimti netilpo i masina lotuliukas.gif
Atsakyti