Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(rosee @ 2009 10 11, 16:58)
vau, iš pirmo karto  thumbup.gif , retai kam pavyksta, kiek esu girdėjusi  biggrin.gif


irnesakyk.gif aš ir iš pirmo karto.. ir klaidų pridariau blush2.gif svarbiausia kaip jautiesi už vairo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(STTELA @ 2009 10 11, 17:27)
Taip as ir buvau girdejus,kad is pirmo karto sunku issilaikyt,nes regitroj klesti korupcija,bet man kazkaip pavyko,toks jaunas egzaminuotojas pasitaike biggrin.gif Ir laikiau ziauriai persalus-nosis bego,gerkle skaudejo,akys asarotos nuo slogos,jau ir sampo buvau nusipirkus galvojau jei islaikysiu baliavosiu,bet teko ne sampu megautis,o karsta coldrex arbata,bet 3adieni tikiuosi atsigriebt pazymejima pasiemus bigsmile.gif O jau fotkej isejau tai dieve padek visa is veido isejus nuo nervu,su nosim raudona kaip chrones fui doh.gif  O cia maciau kazkaip jus idedat savo zveriuku foto,noreciau ir as,bet nezinau kaip...Gal padesit blush2.gif

del korupcijos tai drisciau abejoti, viena pazistama dave vokeli, tai net nepaziurejes i turini suplese su visais pinigais g.gif
sveikinu is pirmo karto islaikius, beje ir man pavyko is pirmo karto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 10 11, 12:28)
Pamenu,kad rasei,bet maniau,kad tave vel nubaudavo doh.gif  lotuliukas.gif Dar pagalvojau "sekasi" tau!

oi ne ne, dabar dažniau į spidometrą žiūriu biggrin.gif blush2.gif nors ir anksčiau dažnai žiūrėdavau, bet dabar dar dažniau lotuliukas.gif
QUOTE(STTELA @ 2009 10 11, 16:33)

sveikutė 4u.gif


mano vaiko krikšto tėtis turėjo 2 BMW (vieną mes iš jo nupirkom, kitą irgi nesenai pardavė)... vakar sužinojau, kad vėl BMW nusipirko lotuliukas.gif
Atsakyti
Mažas klausimėlis, kas čia per įrenginys, kur raudonai apvedžiojau, kas čia pilasi? Gal žinot? Nepatingėjau nufotkint, nes reikia išsiaiškinti unsure.gif
Gal čia pilasi stabdžių skystis blink.gif ? Ir koks, jei taip?
user posted image
Primenu, maniškė 520, E39, 97m., mechaninė, benzinu varoma.
Gal kas paaiškins?
ir dar tą užrašą oil service bandžiau nufotkint, kur kokią minutę šviečia, kai variklį užvedu. Ai, dar taip ir nebuvau pas meistrus, po atostogų krizė piniginėje. blush2.gif
user posted image
Интервалы обслуживания автомобиля BMW 5-й серии зависят от условий его эксплуатации. Интервалы обслуживания индицируются на панели приборов. Указатель интервалов обслуживания имеет пять зеленых, один желтый и один красный светодиоды (LED). Дополнительно могут загораться надписи “Oilservice”, “Inspektion”, а также символ часов (означает необходимость замены тормозной жидкости). Чем меньше горит зеленый светодиод после включения зажигания, тем меньше времени остается до очередного обслуживания. Если желтый светодиод загорается вместе с одной из двух надписей, необходимо проводить очередное техническое обслуживание.
Работы, выполняемые по системе обслуживания BMW вместе с заменой масла, помечены как “Oilservice”.


Tai kaip supratau nieko blogo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosee: 12 spalio 2009 - 20:08
rosse,ten vairo stiprintuvo skysčio bakelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2009 10 12, 11:50)
del korupcijos tai drisciau abejoti, viena pazistama dave vokeli, tai net nepaziurejes i turini suplese su visais pinigais  g.gif 
sveikinu is pirmo karto islaikius, beje ir man pavyko is pirmo karto  mirksiukas.gif

Aciu uz sveikinimus,beje ir tave manau reik pasveikint is pirmo karto islaikius biggrin.gif O korupcija tikrai klesti...Jie tikrai neima tokiu vokeliu kai neaisku kas siulo,o gal nori prigauti,bet per pazystamus tikrai babkes ima ir vargo nemato doh.gif Tokia tiesa verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2009 10 12, 09:50)
del korupcijos tai drisciau abejoti, viena pazistama dave vokeli, tai net nepaziurejes i turini suplese su visais pinigais  g.gif 
sveikinu is pirmo karto islaikius, beje ir man pavyko is pirmo karto  mirksiukas.gif

O,as manau,kad mano anyta su vokeliu issilaike.Su tokiu vairavimu tik po laukus vazynetis.
Manau esu laimes kudykis,kadangi ispirmo karto issilaikiau lotuliukas.gif Na,bet senais laikais,vienetai,kas neissilaikydavo teisiu. tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Levander @ 2009 10 12, 11:28)
mano vaiko krikšto tėtis turėjo 2 BMW (vieną mes iš jo nupirkom, kitą irgi nesenai pardavė)... vakar sužinojau, kad vėl BMW nusipirko  lotuliukas.gif

Cia jau i krauja iauge BMW lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2009 10 12, 21:19)
rosse,ten vairo stiprintuvo skysčio bakelis  4u.gif

1. O ką su juo daryti? Reikia papildyti pačioms ir, jei taip, ką pilat? Ar varot į servisus?
Bla, gal ir kvaili klausimai, bet man svarbūs blush2.gif


2. ir kitas klausimas, kiek pilat antifrizo, pvz, čia pas mane gana ar jau reikia papildyti iki viršutinės žymos. Ten kažkaip dar išsiplėtimui reikia vietos palikti. Dabar vaizdelis toks
user posted image
Oi, kiek daug klausimų gavosi blink.gif Na nepykit, kai vyresnio amžiaus, tai ir durna bei įkyri lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai dabar lyg ir sueina galai. Tas signalas (2nuotr.) ir rodo, kad trūksta tepalo vairo stiprintuvo bakelyje g.gif (1nuotr.). Bent manau, būtų logiška unsure.gif
Belieka susižinoti koks ten tepalas ir kaip įpilti.
Atsakyti
Sugaiškite 5 minutes ir perskaitykite pranešimą. Esant reikalui, ta informacija gali išgelbėti tavo ar tau brangių žmonių gyvybę. Tai esminiai dalykai:

Dažnai pagrobiami žmonės, ypač moterys net ir dienos metu!
Taigi atnaujink savo žinias, kaip elgtis kritišku atveju.
Sužinok ir pasidalink informacija su kuo daugiau žmonių: vaikais, draugėmis, motinomis, net vyrais. Perskaityk 10 lemtingų patarimų, pasiųsk kitiems, kurie tau brangūs. Geriau būt atsargiems šiame beprotiškame pasaulyje.

1. Patarimas nuo Tae Kwon Do : Alkūnė yra stipriausias tavo kūno taškas. Jei tik turi šansą užpuolimo atveju, pasinaudok tuo!

2. Iš turistinio gido:
Jei užpuolikas pareikalauja tavo piniginės, NEDUOK JOS JAM Į RANKAS! Sviesk ją kuo toliau nuo savęs....
Yra šansų, kad jis labiau susidomės tavo pinigais, negu tavimi, ir puls prie jų.
BĖK KAIP IŠPROTĖJUS KITA KRYPTIMI!

3. Jei tave įkišo į automobilio bagažinę, išmušk užpakalinius šviestuvus, iškišk ranką per skylę ir mojuok iki išprotėjimo. Vairuotojas to nematys, bet matys visi kiti. Toks variantas jau išgelbėjo gyvybių.

4. Kartais moterys, įsėdusios į automobilį mėgsta pasikrapštyt - peržiūrėti čekius, sudaryt pirkinių sąrašą ar pasidažyt.
NEDARYKITE ŠITO!
Užpuolikas gali jus stebėti ir tai jam puiki proga įšokti į automobilį iš keleivio pusės,
įremti pistoletą jums į galvą ir liepti kažkur važiuoti.
KAI TIK ĮLIPATE Į SAVO AUTOMOBILĮ- UŽSIRAKINKITE DURIS IR VAŽIUOKITE!

Jei kas nors jau yra automobilyje su šaunamuoju ginklu, įremtu jums į galvą
NEVAŽIUOKITE KUR JUMS LIEPIA
kartojame: NEVAŽIUOKITE! Vietoj to spauskite akseleratorių iki dugno ir kalkite į kitą automobilį ar bet ką ir negailėkite mašinos. Jūsų oro pagalvės gali jus išgelbėti!
Jei užpuolikas buvo ant užpakalinės sėdynės - jam klius daugiausiai.
Kai tik sudaužote automobilį, išsigaukite lauk ir bėkite.
Tai vistiek geriau, negu jūsų miręs kūnas nuošalioje vietovėje.

5. Kaip įlipti į savo automobilį parkinge arba požeminiame garaže:
A.) Būk atidi, apsidairyk, pasižiūrėk į mašinos vidų, patikrink užpakalinę sėdynę ir grindis.
B.) Jei šalia pastatytas mikroautobusas, ar didesnis automobilis lipk į savo automobilį per keleivio pusę.
Daugumas serijinių žudikų užpuola savo aukas įtraukdami į savo miniveną, kai jos lipa į savo automobilį.
C.) Atkreipk dėmesį į automobilius, pastatytus iš abiejų tavo auomobilio pusių.
Jei pamatai sėdintį vienišą vyriškį, gal geriau eik atgal iš kur atėjai-
supermarketą, stotį, darbą - ir paprašyk apsauginio ar policininko tave palydėti.
VISADA GERIAU PASIRODYT KVAILAI AR PARANOJIŠKAI, NEI BŪTI MIRUSIAI.

6. VISADA važiuok liftu, nelipk laiptais. Laiptai yra labai nesaugi vieta būti vienai,
tai labai gera nusikaltimo vieta. YPAČ NAKTĮ!

7. Jei nusikaltėlis turi ginklą, bet tavęs nepagavo, nelaiko - VISADA BĖK!
Į bėgantį taikinį pataiko 4 kartus iš 100, ir net tuo atveju, jei pataikė - DAŽNIAUSIAI NE į gyvybiškai svarbų organą. BĖK ZIGZAGU, JEI TIK GALI!

8. Moterys dažnai yra labai jautrios, atjaučiančios.
STOP
Tave gali išprievartauti arba nužudyti.
Daugelis serijinių žudikų - gerai atrodantys, inteligentiški vyriškiai.
Yra atvejų, kai jie žaisdavo jautrių moterų jausmais- eidavo pasiramsčiuodami lazdele, šlubuodami, paprašydavo pagalbos įlipant į automobilį ir įviliodavo eilinę auką į pinkles.

9. Dar viena saugumo taisyklė:
Viena moteris naktį išgirdo verkiant vaiką už savo lauko durų.
Ji paskambino į policiją, nes buvo jau vėlu ir jai tai pasirodė keista.
Palicininkai pasakė:
Kad ir kas beatsitiktų - NEATIDARYKITE DURŲ!
Jie įtarė, kad nusikaltėlis turi įrašęs vaiko verksmą į grotuvą ir tokiu būdu vilioja aukas.
Kiekviena moteris lengvai užkibs ant tokio jauko: juk verkiantis vaikas lauke naktį privers daugumą eiti pažiūrėti, kas atsitiko.
Ir daugiau moterų buvo pranešusios, kad girdėjo naktį lauke verkiantį vaiką.
NESKUBĖKITE ATIDARINĖTI DURŲ BET KOKIEMS KEISTIEMS GARSAMS PASIGIRDUS. SMALSUMAS KARTAIS ŽUDO!

10. Vandens pinklės!
Jei turite vandens kranus savo namo kieme ir staiga naktį išgirstate, kaip kliokia vanduo tai nebūtinai turi būti trūkę vamzdžiai.
Būk budrus, elkis atsargiai, paskambink kaimynams!

PERDUOK ŽINIAS KITIEMS!
ŽVAKĖS LIEPSNA NESUSILPNĖJA, JEI NUO JOS UŽDEGI KITAS ŽVAKES.
Gyvename pasaulyje, kuriame pilna pamišelių, taigi, geriau pasisaugot, nei galėtis po laiko.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 13, 08:52)
1. O ką su juo daryti? Reikia papildyti pačioms ir, jei taip,  ką pilat? Ar varot į servisus?
Bla, gal ir kvaili klausimai, bet man svarbūs  blush2.gif
2. ir kitas klausimas, kiek pilat antifrizo, pvz, čia pas mane gana ar jau reikia papildyti iki viršutinės žymos. Ten kažkaip dar išsiplėtimui reikia vietos palikti. Dabar vaizdelis toks
user posted image
Oi, kiek daug klausimų gavosi  blink.gif Na nepykit, kai vyresnio amžiaus, tai ir durna bei įkyri  lotuliukas.gif

Labas smile.gif antifrizo lygis geras,bet nebijok pripilti per daug-radiatoriaus kamstis dirba kaip voztuvas,susidarius tam tikram slegiui-atsidaro ir kiek skyscio per daug isbega.Vairo stiprintuvo skystis buna raudonas ir zalias,jei truksta ir neaiski spalva,yra universalus kuri galima maisyti su bet kuriuo.Butina salyga tikrinti stiprintuvo skyscio lygi-uzvestas varikilis,nes nedirbanciam varikliui skyscio visada rodys daugiau 4u.gif
Atsakyti
Dėkui Raimi 4u.gif , ką mes be tavęs darytume smile.gif , gerai, kai išmanančių yra. Bandysiu šiandien po darbo susitvarkyti, tikiuosi pasiseks blush2.gif
Ir dar neaiškumas, ar stabdžių ir vairo stiprintuvo skysčiai vienodi pilasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosee: 13 spalio 2009 - 11:12