Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(rosee @ 2009 10 07, 15:02)
Noriu pasitarti, kas čia yra. Užkuriu mašiną, tai vistiek kokią minutę dega oilservise lemputė, paskui užgęsta, nors vyras neseniai pripylė tepalo  blink.gif
Ar čia ant kompo reikia varyti tikrinti? Gal kas blogai? Kažkaip neramu  g.gif

Labas smile.gif oilservise kokios spalvos dega ir kiek ju dega?pakeitus tepalus-reikia "nunulinti" kompa,tada uzsidega daug zaliu lempuciu,kurios laikui begant uzgesineja po viena iki raudonos-tada vel reikia keisti tepala 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimis525 @ 2009 10 07, 21:43)
Labas smile.gif oilservise kokios spalvos dega ir kiek ju dega?pakeitus tepalus-reikia "nunulinti" kompa,tada uzsidega daug zaliu lempuciu,kurios laikui begant uzgesineja po viena iki raudonos-tada vel reikia keisti tepala 4u.gif

Dega viena žalia lemputė, bet paskui užgęsta. Todėl man ir keista, nes vasarą darytas variklio kapitalinis bei užpiltas naujas tepalas. Važinėju mažai. Ant kompo taip pat buvom vasarą, nes pirkau mašiniuką su suveikusiomis oro pagalvėmis, priedo meistrai dėdami langą, buvo laidą užspaudę.
Tai gal vėl ant kompo nuvaryti, profilaktiškai pasitikrinti? Oi, jau nebežinau unsure.gif
Dėkui, Raimi mirksiukas.gif kažką mąstysiu, be reikalo juk nedegs.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 08, 07:58)
Dega viena žalia lemputė, bet paskui užgęsta. Todėl man ir keista, nes vasarą darytas variklio kapitalinis bei užpiltas naujas tepalas. Važinėju mažai. Ant kompo taip pat buvom vasarą, nes pirkau mašiniuką su suveikusiomis oro pagalvėmis, priedo meistrai dėdami langą, buvo laidą užspaudę.
Tai gal vėl ant kompo nuvaryti, profilaktiškai pasitikrinti? Oi, jau nebežinau  unsure.gif
Dėkui, Raimi  mirksiukas.gif kažką mąstysiu, be reikalo juk nedegs.

Reiktu paciam pamatyti g.gif o kompa pajungti masiniukui ir as galiu ir ji visa pratestuoti...jei sudominau-rasyk i az-atsiusiu koordinates 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 02, 09:53)
eik tu sau  doh.gif , tai jau esi užsigrūdinusi susidūrimams su jais.

kaskart kai stabdo širdelė sudreba biggrin.gif bet paskutinį (ketvirtą) kartą mažiausiai drebėjo, kažkaip labai ramiai elgiaus...tik kai pasakė ateikit į mano mašiną susiėmiau už galvos ir sėdėjau savo mašinoj, paskui galvoju reik eit pas jį lotuliukas.gif doh.gif
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 03, 12:55)
padariau vakar avarija. doh.gif

console.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2009 10 08, 21:31)
kaskart kai stabdo širdelė sudreba  biggrin.gif bet paskutinį (ketvirtą) kartą mažiausiai drebėjo, kažkaip labai ramiai elgiaus...tik kai pasakė ateikit į mano mašiną susiėmiau už galvos ir sėdėjau savo mašinoj, paskui galvoju reik eit pas jį lotuliukas.gif  doh.gif

Tai nubaudavo? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 10 09, 11:23)
Tai nubaudavo? blink.gif

na taip blush2.gif rašiau čia prieš kokias 2 sav 4u.gif
šiande žygiavau į banką susimokėt blush2.gif
Atsakyti
o kas kiek laiko keist tepalus, nes man kai pakeite tai nenunulino, ir nepamenu, kada tiksliai pakeite g.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2009 10 09, 21:56)
na taip  blush2.gif rašiau čia prieš kokias 2 sav  4u.gif
šiande žygiavau į banką susimokėt  blush2.gif

Pamenu,kad rasei,bet maniau,kad tave vel nubaudavo doh.gif lotuliukas.gif Dar pagalvojau "sekasi" tau!
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Jungiuosi ir as i jusu temele,kadangi dievinu BMW,toki ir turiu biggrin.gif Zinoma masinyte isigyjau dar neturedama teisiu-kaip sakoma is anksto apsirupinau,o si 6adieni pavyko sturmuot regitra is pirmo karto,teises tureciau gaut 3adieni,o tada jau isvarysiu savo zveriuka is garazo lotuliukas.gif mirksiukas.gif Ar priimsit i savo BMW myletoju bureli blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(STTELA @ 2009 10 11, 16:33)
o si 6adieni pavyko sturmuot regitra is pirmo karto,teises tureciau gaut 3adieni,

tai čia trečiadienį didelis balius nusimato bigsmile.gif , vau, iš pirmo karto thumbup.gif , retai kam pavyksta, kiek esu girdėjusi biggrin.gif
O aš pargryžau iš maximkos baisiai susinervinusi, užstatė mano žvėrį taip, kad vos išropojau atbulomis, vos nekabinau kitos mašinos.., viskas daugiau stengsiuos atokiau parkuotis, geriau jau paeisiu tą 100 metrų.
Iš tų nervų gryžus visą dėžutę skanių ledu patvarkiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 11, 17:58)
tai čia trečiadienį didelis balius nusimato  bigsmile.gif , vau, iš pirmo karto  thumbup.gif , retai kam pavyksta, kiek esu girdėjusi  biggrin.gif
O aš pargryžau iš maximkos baisiai susinervinusi, užstatė mano žvėrį taip, kad vos išropojau atbulomis, vos nekabinau kitos mašinos.., viskas daugiau stengsiuos atokiau parkuotis, geriau jau paeisiu tą 100 metrų.
Iš tų nervų gryžus visą dėžutę skanių ledu patvarkiau  lotuliukas.gif
Taip as ir buvau girdejus,kad is pirmo karto sunku issilaikyt,nes regitroj klesti korupcija,bet man kazkaip pavyko,toks jaunas egzaminuotojas pasitaike biggrin.gif Ir laikiau ziauriai persalus-nosis bego,gerkle skaudejo,akys asarotos nuo slogos,jau ir sampo buvau nusipirkus galvojau jei islaikysiu baliavosiu,bet teko ne sampu megautis,o karsta coldrex arbata,bet 3adieni tikiuosi atsigriebt pazymejima pasiemus bigsmile.gif O jau fotkej isejau tai dieve padek visa is veido isejus nuo nervu,su nosim raudona kaip chrones fui doh.gif O cia maciau kazkaip jus idedat savo zveriuku foto,noreciau ir as,bet nezinau kaip...Gal padesit blush2.gif
Atsakyti
Gal per čia bus pradžiai patogu, tik ne daugiau 640px nustatyk mirksiukas.gif
Prieš skelbiant postą, visada pasinaudok peržiūra 4u.gif
Atsakyti