Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(rosee @ 2009 10 03, 23:31)
aš tai būčiau ir apsibliovusi  blush2.gif , silpni mano nervai..
Na viskas, stenkis pedaug nesigilinti, bus tų mašinų, svarbu be kraujo praliejimo.
Dabar gerai nors tiek, kad nukentėjusiam nereikia atlyginti, draudimai viens iš kito perima nuostolius, tik va savo tai kainuos, taip išbrangę viskas.. Gal ką tinkamo šrotose rasi. BMWų šrota yra važiuojant link Karmėlavos, po kaire, gal ir žinai ją.

Tai aš irgi apsiblioviau, tik ne iškart. Vakar meistras paskaičiavo, kad kainuos 2000-2,500 lt. O dalių kainos kaip tik sakė labai nukritę, nors žiūrint su kurių metų kainom lygina. Šiandien vyras per pietus veš pas meistrą, kuris yra pakvaišęs dėl BMW, tai sakė, kad jei koks gedimas ar šiaip kas, tai tik pas jį vešti. Jei kada reiks, sakyk, duosiu kontaktus.
QUOTE(lovely @ 2009 10 04, 10:14)
Svarbu,kad pati nenukentejai,o skardos pataisomos. mirksiukas.gif Gal kokie piemenys bande tau uzstabdyti, nes buna tokiu idiotu,kurie tikrina moteriskiu budruma doh.gif
Gaila,kad kapotui kliuvo ir lempai, siai BMW bamperiai smugiams atsparus,jie yra pritaisyti,kaip ant spyruokliu,smugio metu sumazina pati smugi ir masina maziau nukencia.

Ne piemyns, o dėdulė iš Amerikės. Tik vat jei ne keleivė, tai jis buvo gatavas prisipažint, kad jis kaltas, nes visą laiką klausinėjo: kas kaltas?
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 05, 09:45)
Jei kada reiks, sakyk, duosiu kontaktus.

gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 05, 08:45)
Tai aš irgi apsiblioviau, tik ne iškart. Vakar meistras paskaičiavo, kad kainuos 2000-2,500 lt. O dalių kainos kaip tik sakė labai nukritę, nors žiūrint su kurių metų kainom lygina. Šiandien vyras per pietus veš pas meistrą, kuris yra pakvaišęs dėl BMW, tai sakė, kad jei koks gedimas ar šiaip kas, tai tik pas jį vešti. Jei kada reiks, sakyk, duosiu kontaktus.

Ne piemyns, o dėdulė iš Amerikės. Tik vat jei ne keleivė, tai jis buvo gatavas prisipažint, kad jis kaltas, nes visą laiką klausinėjo: kas kaltas?

O,tu viena vaziavai,liudininku nebuvo?Mano vyrui analogiska situacija buvo,tik su mokamuoju.Mokamasais uzstabde viduri pesciuju perejos,nei zmoniu nieko,maniskis i sikna ileke tam (su buvusia BMW) uzlenke kabli,musu bamperis nenukentejo.O,mano vyrui i sikna ileke audi 80 po sio ivykio ji nebevaziavo.Taip,kad musu BMW teko,tik galini bamperi paspakliuoti,nes nuo smugio dazai atsoko. mirksiukas.gif O, pripazino kaltu mano vyra (vienas vaziavo) ir audi vairuotoja.Mokomojo instruktorius pasake,kad zmogus isbego i gatve nors nieko nebuvo doh.gif
Pikkolo---o tavo ne kasko drausta?
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 10 05, 11:22)
O,tu viena vaziavai,liudininku nebuvo?Mano vyrui analogiska situacija buvo,tik su mokamuoju.Mokamasais uzstabde viduri pesciuju perejos,nei zmoniu nieko,maniskis i sikna ileke tam (su buvusia BMW) uzlenke kabli,musu bamperis nenukentejo.O,mano vyrui i sikna ileke audi 80 po sio ivykio ji nebevaziavo.Taip,kad musu BMW teko,tik galini bamperi paspakliuoti,nes nuo smugio dazai atsoko. mirksiukas.gif O, pripazino kaltu mano vyra (vienas vaziavo) ir audi vairuotoja.Mokomojo instruktorius pasake,kad zmogus isbego i gatve nors nieko nebuvo doh.gif
Pikkolo---o tavo ne kasko drausta?

Liudininkų nebuvo, be to, įvažiavus į šikną vis vien lieki kaltas (per mažas atstumas), geriausiu atveju kaltę padalins per pusę abiem vairuotojam. Bet tai įrodyti mažai šansų.
Ne, kasko nebedraudėm, nes labai daug užsimanė, o vat būtų atsipirkę. Nu bet iš kur žinoti. Dažniausiai būna taip: draudi, draudi ir nieko, o kai nusprendi nedrausti - ir bac įvykis.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 05, 11:05)
Liudininkų nebuvo, be to, įvažiavus į šikną vis vien lieki kaltas (per mažas atstumas), geriausiu atveju kaltę padalins per pusę abiem vairuotojam. Bet tai įrodyti mažai šansų.
Ne, kasko nebedraudėm, nes labai daug užsimanė, o vat būtų atsipirkę. Nu bet iš kur žinoti. Dažniausiai būna taip: draudi, draudi ir nieko, o kai nusprendi nedrausti - ir bac įvykis.

Su tais draudimais taip ir buna doh.gif Nenusimink,viskas bus ok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 10 05, 15:11)
Nenusimink,viskas bus ok mirksiukas.gif

Tai proga iš pagrindų atnaujinti automobilį. Jau vyras svaigsta kaip jis keis visą saloną į odinį, kaip keis vairą į M klasės doh.gif ir pan. Bet tada tikrai reiks drausti kasko, nes aš visai dienai palieku savo automobiliuką prie degalinės, tai gali nurinkti.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 05, 12:05)
Liudininkų nebuvo, be to, įvažiavus į šikną vis vien lieki kaltas (per mažas atstumas), geriausiu atveju kaltę padalins per pusę abiem vairuotojam. Bet tai įrodyti mažai šansų.
Ne, kasko nebedraudėm, nes labai daug užsimanė, o vat būtų atsipirkę. Nu bet iš kur žinoti. Dažniausiai būna taip: draudi, draudi ir nieko, o kai nusprendi nedrausti - ir bac įvykis.

na su tais mokomaisiais kazkoks apsurdas, tik spek i veidrodeli zvilgtelet, o tas jau ir stovi vidury gatves g.gif pastovi pastovi ir vel kaip niekur nieko vaziuoja, ir ka gali padaryti tokiam? ne pirma karta jau tokiems vos i sikna neivaziuoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 03, 12:55)
padariau vakar avarija. doh.gif labiausiai nustebino, kad po smugio isijunge avariniai patys ir  isjungt galejau tik kai ijungiau ir isjungiau signalizacija. pakainuos nemazai remontas: kapotas, buferis, lempos. gerai, kad kondiskes nesuvariau, o tai visai bankrotas butu. ech verysad.gif

Sveika smile.gif Uzuojauta del BMW... verysad.gif gerai,kad tik automobiliukas nukentejo...
Atsakyti
QUOTE(Raimis525 @ 2009 10 06, 09:59)
Sveika smile.gif Uzuojauta del BMW... verysad.gif gerai,kad tik automobiliukas nukentejo...

Ačiū 4u.gif
Automobiliukas jau servise, jau yra kapotas (gaila, kad kitos spalvos, bet sakė labai geros būklės), greit bus ir buferis, bei lempos. O dar vyras užsimanė keisti saloną. Na jis toks biškį palūžęs buvo, tai vat proga atsinaujinti. Kaip sakoma nėra to blogo kas neišeitų į gerą.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 06, 11:03)
O dar vyras užsimanė keisti saloną. Na jis toks biškį palūžęs buvo, tai vat proga atsinaujinti. Kaip sakoma nėra to blogo kas neišeitų į gerą.

Lb myli tave vyras, stengiasi, kad taip nesigraužtumei ir kuo greičiau pamirštumei nemalonumus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 05, 14:34)
Tai proga iš pagrindų atnaujinti automobilį. Jau vyras svaigsta kaip jis keis visą saloną į odinį, kaip keis vairą į M klasės doh.gif ir pan. Bet tada tikrai reiks drausti kasko, nes aš visai dienai palieku savo automobiliuką prie degalinės, tai gali nurinkti.

Jo su tokiais pribumbasikais,reikes kasko mirksiukas.gif
Atsakyti
Noriu pasitarti, kas čia yra. Užkuriu mašiną, tai vistiek kokią minutę dega oilservise lemputė, paskui užgęsta, nors vyras neseniai pripylė tepalo blink.gif
Ar čia ant kompo reikia varyti tikrinti? Gal kas blogai? Kažkaip neramu g.gif
Atsakyti