Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(rosee @ 2009 10 01, 09:10)
Sako, mentai baisiai bmwų vairuotojų nekenčia, stabdo be priežasties, na nžn kiek čia tos teisybės.

aš vairuoju 6 mėn, o sustabdė 4 kartus blink.gif ir tik vieną kartą stabdė stovėdami...kitus 3, tai pamato mano mašiną ir bevažiuodami jie staigiai sustoja, išbėga iš mašinos ir sustabdo doh.gif ir visada savaitgalio vakarais taip g.gif pažiūri dokumentus ir palinki sėkmės kelyje biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 02 spalio 2009 - 08:42
QUOTE(Levander @ 2009 10 02, 09:41)
aš vairuoju 6 mėn, o sustabdė 4 kartus  blink.gif ir tik vieną kartą stabdė stovėdami...kitus 3,

eik tu sau doh.gif , tai jau esi užsigrūdinusi susidūrimams su jais. Man tai lb nemalonu į juos net žiūrėti, kažkodėl po grąsinimų, kad stebės mano mašiną, paniškai bijau.
Tai va, tik nesuprantu, ko jie taip mane gązdino, gal jie rajonais išskirstyti, turi savo priskirtas zonas g.gif ??
Atsakyti
o as pasakysiu, kiek jau metu su bmw vazineju, tai bereikalo tik viena vieninteli karta stabde... ir tik patikrino dokumentus ir laimingo kelio palinkejo smile.gif visus kitus kartus buvau prisidirbus, bet tfu tfu tfu, akelem pamirksedavau ir paleisdavo smile.gif tai nelabai jie jau ir nemegsta tu bmw vairuotoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2009 10 02, 18:14)
o as pasakysiu, kiek jau metu su bmw vazineju, tai bereikalo tik viena vieninteli karta stabde... ir tik patikrino dokumentus ir laimingo kelio palinkejo  smile.gif  visus kitus kartus buvau prisidirbus, bet tfu tfu tfu, akelem pamirksedavau ir paleisdavo  smile.gif  tai nelabai jie jau ir nemegsta tu bmw  vairuotoju  ax.gif

Ta pati situacija ir pas mane,stabde pora kartu isreikalo lotuliukas.gif Daugiau neteko tfu,tfu,tfu...,kad neprisigirt lotuliukas.gif
Atsakyti
padariau vakar avarija. doh.gif labiausiai nustebino, kad po smugio isijunge avariniai patys ir isjungt galejau tik kai ijungiau ir isjungiau signalizacija. pakainuos nemazai remontas: kapotas, buferis, lempos. gerai, kad kondiskes nesuvariau, o tai visai bankrotas butu. ech verysad.gif
Atsakyti
laba, as ir nesenei pradejau vazineti su bmw, pasiskaiciau kad labai stabdo bmw vairuotojus lotuliukas.gif biggrin.gif tai reiks stengtis visada tureti visus dokumentus su savim, nes megeja kazko nepasiimti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 03, 11:55)
padariau vakar avarija. doh.gif labiausiai nustebino, kad po smugio isijunge avariniai patys ir  isjungt galejau tik kai ijungiau ir isjungiau signalizacija. pakainuos nemazai remontas: kapotas, buferis, lempos. gerai, kad kondiskes nesuvariau, o tai visai bankrotas butu. ech verysad.gif

Kas tau nutiko?Tu kalta ar ne?Nesijaudink viskas bus ok,svarbu,kad pati nenukentejai,zinoma tik nervu daug. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 03, 12:55)
padariau vakar avarija. doh.gif labiausiai nustebino, kad po smugio isijunge avariniai patys ir  isjungt galejau tik kai ijungiau ir isjungiau signalizacija. pakainuos nemazai remontas: kapotas, buferis, lempos. gerai, kad kondiskes nesuvariau, o tai visai bankrotas butu. ech verysad.gif

eina sau blink.gif kaip nepasisekė console.gif Tai įvažiavai į ką nors? Stipriai lėkei ir užkišo? Pasipasakok mirksiukas.gif
Aš, kai važiuoju po darbo tai vienoje sankryžoje visada kas nors įlenda, neįvertina, kad jei nepristabdyčiau, geruoju nesibaigtų, bet stengiuosi pamažinti greitį. Mano pagrindinis kelias. Mintyse pavadinu tokius zuikiais drąsuoliais, ką nematot, kad bmwui ant kelio lipat..
Pikolo, o kaip oro pagalvės, ar suveikė? Gali tekti kompu tikrinti, matysi, švies ženkliukas.
O man, užvedus mašiną, pradėjo šviesti oilservise ženkliukas, tiesa, ne ištisai, tai paprašiau, vyras tepalo pripilė. Tuo pačiu ir antifrizu papildė.
Vakar bandžiau pati ištraukti matuoklę, bet niekaip nesugebėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 03, 12:55)
padariau vakar avarija. doh.gif labiausiai nustebino, kad po smugio isijunge avariniai patys ir  isjungt galejau tik kai ijungiau ir isjungiau signalizacija. pakainuos nemazai remontas: kapotas, buferis, lempos. gerai, kad kondiskes nesuvariau, o tai visai bankrotas butu. ech verysad.gif

tikrai papasakok, kaip viskas atsitiko... g.gif
*dew* , ir as nuolat pamirstu masinos dokumentus, jei tik viena rankinuka tureciau, gal ir viskas normaliai butu biggrin.gif bet kolkas tfu tfu tfu, man atrodo, kad musu mieste bmw kaip tik neuzkliuna. karta drauge tik pradejo dirbti keliu policijoj, issiunte ja i miesta, tai sako, sustabdziau tokia nauja bmw, pradare vairuotojas langeli ir sako, "siaip sios masinos niekas nestabdo" biggrin.gif tai galvoju gal cia visu bmw taip nestabdo lotuliukas.gif
Atsakyti
taip as kalta ir to neneigiu. atrodo visada laikausi atstumo, bet vat taip gavosi. norejau greiciau persirikiuot, o priekyje vaziaves staiga stabde. atrodo tik sekunde zvilgtelejau i veidrodeli ir buvo per velu. pasak priekyje vaziavusiu: per kelia bego kaciukas, nors niekas jo nemate ir jie net nesugebejo pasakyt kur nubego. zinoma as ir per arti privaziavau. kadangi jau buvau pradejusi rikiuotis, tai smugis buvo i kaire puse. greicio dar nebuvo, nes iskart uz sankryzos, tai dar nespejau isibeget. pagalves neissove (gal ir neveikia jos), bet smugis nebuvo stiprus, net lemputes neisduzo, tik kad kapotas persikreipe ir buferis pasmuko, pati fara isduzo.
vakar savijauta buvo baisi, net negalejau parvairuot namo. siandien viskas normaliai. ryt atvaziuos meistras apziuret masinos, tai suzinosim kiek kainuos.
tiesa, pro sali vaziavo policija, tai sustojo padet: paaiskino kaip uzpildyt deklaracija ir pasake, kad galim vaziuot surasyt viska kur nors nuo kelio.
ziopla avarija, bet yra kaip yra.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 03, 23:21)
vakar savijauta buvo baisi, net negalejau parvairuot namo. siandien viskas normaliai.

aš tai būčiau ir apsibliovusi blush2.gif , silpni mano nervai..
Na viskas, stenkis pedaug nesigilinti, bus tų mašinų, svarbu be kraujo praliejimo.
Dabar gerai nors tiek, kad nukentėjusiam nereikia atlyginti, draudimai viens iš kito perima nuostolius, tik va savo tai kainuos, taip išbrangę viskas.. Gal ką tinkamo šrotose rasi. BMWų šrota yra važiuojant link Karmėlavos, po kaire, gal ir žinai ją.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 03, 22:21)
taip as kalta ir to neneigiu.

Svarbu,kad pati nenukentejai,o skardos pataisomos. mirksiukas.gif Gal kokie piemenys bande tau uzstabdyti, nes buna tokiu idiotu,kurie tikrina moteriskiu budruma doh.gif
Gaila,kad kapotui kliuvo ir lempai, siai BMW bamperiai smugiams atsparus,jie yra pritaisyti,kaip ant spyruokliu,smugio metu sumazina pati smugi ir masina maziau nukencia.
Atsakyti