Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(Sandručiuk69 @ 2009 09 30, 13:13)
Nu idomu apie kokius dinozaurus jus kalbat biggrin.gif  Būna kad matau tokiu pagyvenusiu bobikių už bmw vairo,tai labai juokingai man atrodo doh.gif

nugis apie save lotuliukas.gif , o ką aš sakiau lotuliukas.gif
Sako, juokis iš seno, nes ir pats būsi senas lotuliukas.gif
Atsakyti
tikra tiesa thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 09 30, 12:32)
pastebėjau, kad jaunimas akis "išpučia"  blink.gif , kai pamato iš BMW babuską išlipant  lotuliukas.gif , pirštais nerodysim  lotuliukas.gif Na čia vienas forumietis pavadino tokio amžiaus mamas dinozaurais  lotuliukas.gif

svarbu, kad sirdis jauna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 09 30, 12:32)
pastebėjau, kad jaunimas akis "išpučia"  blink.gif , kai pamato iš BMW babuską išlipant  lotuliukas.gif , pirštais nerodysim  lotuliukas.gif Na čia vienas forumietis pavadino tokio amžiaus mamas dinozaurais  lotuliukas.gif

Išpūčia ir kai aš išlipu biggrin.gif Ir labai visi stengiasi kubatūrą ant galo pažiūrėt, bet pas mane nėra jokio ženkliuko. Kažkada su vyru juokavom, kad reik 520 užklijuot, ot būtų juoko kai ant sankryžos visus palikčiau dulkių debesį lotuliukas.gif O šiaip tai daug kas mano, kad E39 labai prabangi mašina, tik kad ji kainuoja tikrai nebekosmosą, išskyrus aišku remonto kainas.
rosee jei kur Kaune užmatysi valytuvus, paklausk kiek kainuoja.
Atsakyti
O kokia pas tave kūbatūra? smile.gif I mane irgi visi žiūri, galvoja blondinė ir dar už vairo, gal vairuot nemoka biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 09 30, 16:27)
rosee jei kur Kaune užmatysi valytuvus, paklausk kiek kainuoja.

Man gal irgi reiktų pasikeist g.gif , bet jokio supratimo neturiu apie juos, bla, reiks pasidomėti biggrin.gif . Man vis kažkokie dratai išlenda, tai atgal vis sukišu blush2.gif doh.gif
Jaučiu, žvengia tas vyrukas, nuo mano "blondiniškų" išsireiškimų, bet, kad kitaip nemoku išsireikšti lotuliukas.gif
Šiaip kas ką nori, tegu galvoja, kol kas man liuksiška mašinytė, tikiuosi per žiemą nenusivilsiu.
Pikkolo, geriau kainą 10 štukų užsiklijuoti lotuliukas.gif , na tavo brangesnė lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosee: 30 rugsėjo 2009 - 18:36
QUOTE(pikkolo @ 2009 09 30, 10:27)
Tenka pavairuoti ir Kaune, ir Vilniuje. Nu jokio skirtumo nejaučiu. Kaip neužleidžia Kaune, taip ir Vilniuje. Todėl tiek vienam, tiek kitam mieste, numatau bent du žingsnius į priekį, ir labai gelbėja sankryžose kubatūra.

Tiesa, su pirmąja šalna visas.

Na ji ir gelbsti,jei labai labai reikia lotuliukas.gif Na,bet as su saviskia nemegeja draskytis,kuro sanaudu gaila,nes jauciu pasiima visa kibira lotuliukas.gif ,o jei dar sportini ijungi net nekalbu doh.gif
Mano darbine gera,visi mano,kad varikliukas 1,1 ir uzlysti nori ir visokiu kitokiu niuansu nutinka,bet ji zveriukas is vietos 1,9TDi----padeda,kai reikia ir dar kaip lotuliukas.gif

Papildyta:
Jei kam reikia savo masiniukui zieminiu batu---rasykite.Turiu 4 su skardiniais ratlankiais,tik ismatavimu nezinau,jei ka sudomins parasysiu viska.Nuo buvusios masinos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandručiuk69 @ 2009 09 30, 18:29)
O kokia pas tave kūbatūra? smile.gif  I mane irgi visi žiūri, galvoja blondinė ir dar už vairo, gal vairuot nemoka biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

2,8.

QUOTE(rosee @ 2009 09 30, 19:33)
Pikkolo, geriau kainą 10 štukų užsiklijuoti  lotuliukas.gif , na tavo brangesnė  lotuliukas.gif

Tai, kad kažin ar dabar daugiau kainuoja g.gif Bet parduot negalvoju.
Papildyta:
QUOTE(lovely @ 2009 09 30, 20:47)
Na ji ir gelbsti,jei labai labai reikia lotuliukas.gif Na,bet as su saviskia nemegeja draskytis,kuro sanaudu gaila,nes jauciu pasiima visa kibira lotuliukas.gif ,o jei dar sportini ijungi net nekalbu doh.gif

Na aš ir nemėgėja drąskytis. Nors kaip vyras sako, reikia kartais prapūsti cilindrus hihihi.gif Tenka kartais su fūrom palenktyniauti kai reikia į apvažiavimą įsukti.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 01, 08:58)
Bet parduot negalvoju.
Papildyta:
Na aš ir nemėgėja drąskytis. Nors kaip vyras sako, reikia kartais prapūsti cilindrus hihihi.gif Tenka kartais su fūrom palenktyniauti kai reikia į apvažiavimą įsukti.

O man vaikai neleidžia, sako, mama, užtenka su tėvo mašina važinėti ir kaskart klausyti moralų, juk baisiai nepatogu dalintis, kai kartais abiems kažkur prireikia pavažiuoti ir į skirtingas puses ar nespėji gryžti. Be to, dabar sutvarkyta kaip sau, gaila investicijų, be to man ji ir graži blush2.gif
Furas ir aš aplenkinėju, nervina, kai toks griozdas priekyje matomumą užstoją biggrin.gif
Vakar iš degalinės išsuku ir mentai pro šalį pravažiavo. Tai vieno, maniau kaklas nusisuks, jau taip pažiūrėjo lens.gif, net nejauku pasidarė, lyg ir nieko nepažeidžiau, bet po ano paskutinio susitikimo su jais dar vis šiurpuliukas eina, per atstumą nuotaika dingo.
Sako, mentai baisiai bmwų vairuotojų nekenčia, stabdo be priežasties, na nžn kiek čia tos teisybės.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 01, 09:10)
Sako, mentai baisiai bmwų vairuotojų nekenčia, stabdo be priežasties, na nžn kiek čia tos teisybės.

Mane stabdė tik per reidus.
Šiandien į Vilnių ryte važiuojant pravažiavau policininkus. Mano keleivis sako, žiūrėk mentai, o aš sakau, jei nebūtum pasakęs ir nebūčiau mačius. Kažkaip aš jų nematau, jau kai pamatysiu reiškias stabdo mane hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 01, 07:58)

Ohoho jėgelė! mano vos 2,0, iš vietos šiek tiek trūksta, nes vyro 3,0 - va ten tai gali drąsiai fūras ir ne tik lenkioti

QUOTE(rosee @ 2009 10 01, 08:10)
Vakar iš degalinės išsuku ir mentai pro šalį pravažiavo. Tai vieno, maniau kaklas nusisuks, jau taip pažiūrėjo lens.gif, net nejauku pasidarė, lyg ir nieko nepažeidžiau, bet po ano paskutinio susitikimo su jais dar vis šiurpuliukas eina, per atstumą nuotaika dingo.
Sako, mentai baisiai bmwų vairuotojų nekenčia, stabdo be priežasties, na nžn kiek čia tos teisybės.

gera ikonytė lotuliukas.gif
O kas bemsų vairuotojus Lietuvoje myli? - Tik kiti bemsų vairuotojai lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fotografe @ 2009 10 01, 09:38)
O kas bemsų vairuotojus Lietuvoje myli?  - Tik kiti bemsų vairuotojai  lotuliukas.gif  4u.gif


va čia tai šventa tiesa drinks_cheers.gif

sveikos 4u.gif
Atsakyti