Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(MUDU @ 2009 08 12, 11:21)
Vien nuo minties ,kaip suvaro merginų pulkelis su BMW šypseną kelia  biggrin.gif

Kol kas susitikimai tik virtualūs, na bet idėja gal ir nieko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 12, 12:57)
Kol kas susitikimai tik virtualūs, na bet idėja gal ir nieko bigsmile.gif

na va nauji žmonės ,naujos idėjos bigsmile.gif ,jos lengvai įgyvendinamos jei tik noro yra 4u.gif
tik man kojeles reik apšilt šioje temoje rolleyes.gif
beje žiemą apturėjau čiudų užsipyliau į mašiniuką Statoil pirktu antifryzu,ir....užšalo mašiniukas ,būtų turginis galėčiau pamastyt ,kad apmulkino,nu bet kolonelej doh.gif nenumatytam ilgam remontui teko pastatyt mašiniuką cool.gif
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2009 08 12, 10:21)
Sveika,ir tu čia bigsmile.gif Gyvai matei mirksiukas.gif  ,taip,kad sąlygą įvykdyta ir tada išeina ,kad rekomendacijos yra ania  ax.gif

Matyt mačiau tavo gražuoliuką BMW, bet dar tuomet su mersu mokiausi važinėt, net nesapnavau SAVO mašiniuką turėti ir dar priedo BMW biggrin.gif Nesiginčyk, kolektyvas reikalauja, prašom rodyti ir tik greitai lotuliukas.gif

Maniškiui šiandien pakeitė naujais posparnius.
Dar ateičiai susitariau kad palygintų priekinį buferį, bet dabar mąstau, gal reikia autolauže paieškoti, jei rasčiau tokios pat spalvos "neapdrožtą", nes man kaip ir nudažyti būtų ne pro šalį, gal geriau apsimokėtų finansine išraiška g.gif
Atsakyti
Sveikos. Radau sia tema ir prisiminiau, kaip as visad svajojau apie kregzde, tai dabar jau antrus metus vairuoju treciuka, bet naujesni nei kregdzute mano issvajotoji. Maniskis 2003 metu, man ji pati paciausia BMW, bet jau pasvajoju apie nauja
Atsakyti
QUOTE(milisena @ 2009 08 12, 21:00)
man ji pati paciausia BMW, bet jau pasvajoju apie nauja

Gerai jau gerai, laukiam lens.gif photo.gif smoke.gif Ir mes norėtume geresnių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 13, 00:37)
Ir mes norėtume geresnių  biggrin.gif

Aš apie naujesnį BMW tikrai nesvajoju, man jie jau negražūs. Ir šiaip turbūt kita mašina bus ne BMW. Nesuprantu kai žmonės įsikabina į vieną markę, net niekada nebandę kitos. O man kaip tik norisi išbandyti kuo daugiau mašiniukų, ale kad finansai to nelabai leidžia. Pati esu vairavusi tik BMW ir Skoda, bet labai norėčiau išbandyti Subaru.
Atsakyti
kalbant apie kitas markes, aš pasvajoju apie audi A5 wub.gif šiaip nepatinka baltos spalvos mašinos, bet šita wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(milisena @ 2009 08 12, 22:00)
Sveikos. Radau sia tema ir prisiminiau, kaip as visad svajojau apie kregzde, tai dabar jau antrus metus vairuoju treciuka, bet naujesni nei kregdzute mano issvajotoji. Maniskis 2003 metu, man ji pati paciausia BMW, bet jau pasvajoju apie nauja


sveika prisijungus 4u.gif turejau kregždutę,man ji irgi labai wub.gif
QUOTE(rosee @ 2009 08 13, 00:37)
Gerai jau gerai, laukiam  lens.gif  photo.gif  smoke.gif Ir mes norėtume geresnių  biggrin.gif

tai gal yra koks albumukas kur foto sudetos,kad galeciau ir jusiskes pamatyt,ar tik sena tema verst reik g.gif

QUOTE(pikkolo @ 2009 08 13, 08:38)
Aš apie naujesnį BMW tikrai nesvajoju, man jie jau negražūs. Ir šiaip turbūt kita mašina bus ne BMW. Nesuprantu kai žmonės įsikabina į vieną markę, net niekada nebandę kitos. O man kaip tik norisi išbandyti kuo daugiau mašiniukų, ale kad finansai to nelabai leidžia. Pati esu vairavusi tik BMW ir Skoda, bet labai norėčiau išbandyti Subaru.

Išmėginau tikrai nemažai,kol supratau,kad vistik mano mašina yra BMW mirksiukas.gif mazda 323,mazda 626,dzipukai KIA,Opel frontera,Reno Clio,Megane,peugeot,Subaru,mersedes,Honda Civic 97m(labiausiai nemėgta mašina,neprilipo cool.gif )...sarasa galeciau testi blush2.gif taigi tikrai nesu iš tų žmonių,kurie nebandę nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
as esu vairavusi gal kokias 6 ar 7 skirtingas bet ne viena taip neprilipo, kai BMW trecios klases thumbup.gif
Atsakyti
mano sąrašas trumpesnis blush2.gif VW golf, bmw 3,18, audi 80 ir visos 1988 metų, dabartinę bmw 318 1991 galo ir MB audi A4 2002... pasirodo, esu išbandžius tik vokiečius g.gif
Atsakyti
manoirgi pagrinde vokiskos MB coupe (vienintele automatine pv ir dabar nelabai pamenu tikslaus modeliuko, senukas buvo), Opel Vectra, Renault Laguna, VW passat, Honda Civic, Audi A6
Bet man dydziu, galingumu ir kuro sanaudom 320d thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2009 08 13, 08:49)
tai gal yra koks albumukas kur foto sudetos,kad galeciau ir jusiskes pamatyt,ar tik sena tema verst reik g.gif
Išmėginau tikrai nemažai,kol supratau,kad vistik mano mašina yra BMW mirksiukas.gif  mazda 323,mazda 626,dzipukai KIA,Opel frontera,Reno Clio,Megane,peugeot,Subaru,mersedes,Honda Civic 97m(labiausiai nemėgta mašina,neprilipo cool.gif )...sarasa galeciau testi blush2.gif taigi tikrai nesu iš tų žmonių,kurie nebandę nieko mirksiukas.gif

Jums ir netaikiau, bet pažįstu keletą žmonių, kurie nepirktų jokios kitos tik tokią kaip turi tik naujesnę, nors nėra gyvenime bandę jokios kitos.
O dėl albumo idėja gera. Kas už?
Atsakyti