Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(aftersun @ 2009 09 28, 13:26)
o bauda didele teko sumoket ?  g.gif

30 lt, užrašė, kad be šviesų važiavau blush2.gif
QUOTE(lovely @ 2009 09 28, 17:40)
Vaziavimas turetu labai skirtis,plius masinai nera gerai.Su lietais kieciau vaziuojasi (zemesnes padangos).Na,bet jei sumastet parduoti, tai tiek to mirksiukas.gif

jis tai visus keitė, bet kažkokį varžtą persuko ir nebegalėjo pakeist lotuliukas.gif doh.gif reiks į autoservisą varyt, kad tą varžtą sutvarkytų doh.gif
o galvojam parduot, nes žiauriai rūdėja unsure.gif mūsų mašina nebe mergytė, o močiutė hihihi.gif o gal jau ir visa prosenelė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 29 rugsėjo 2009 - 06:24
QUOTE(rosee @ 2009 09 28, 09:59)
Šiaip pastebėjau, vilniškiai vairuotojai gana mandagūs ir draugiški, persirikiuojant nebuvo jokių kėblumų.

Tai jau tikrai iš Kauno į Vilnių atvažiavus daug drąsiau būna. O vat priešingai - vilniečiui į Kauną nuvažiavus tai būna tikrai iššūkis. Čia aš būtent apie vairavimo kultūra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fotografe @ 2009 09 29, 09:37)
į Kauną nuvažiavus tai būna tikrai iššūkis. Čia aš būtent apie vairavimo kultūra  blush2.gif

Taip, jau pas mus, jei neduok dieve reikia persirikiuoti, beveik nėra šansų, kaip mūro siena, niekas neįleis į tarpą. O Vln ramiai, užteko tik parodyti posūkį, pristabdė visą eilę ir įleido smile.gif , buvau sužavėta. Na padėkojau pamargalinus avariniu signalu.
O kaip jūs padėkojat kitam vairuotojui?
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 09 29, 09:12)
Taip, jau pas mus, jei neduok dieve reikia persirikiuoti, beveik nėra šansų, kaip mūro siena, niekas neįleis į tarpą. O Vln ramiai, užteko tik parodyti posūkį, pristabdė visą eilę ir įleido  smile.gif , buvau sužavėta. Na padėkojau pamargalinus avariniu signalu.
O kaip jūs padėkojat kitam vairuotojui?

Dekoju ijungus avarini, bet buna, kad is priespriesio praleidzia, tai ranka pakeliu mirksiukas.gif
Mergaites,teks jums i Siaulius atlekti "kamikadziu"miesta lotuliukas.gif Kulturos 0 verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 09 29, 10:32)
Dekoju ijungus avarini, bet buna, kad is priespriesio praleidzia, tai ranka pakeliu mirksiukas.gif
Mergaites,teks jums i Siaulius atlekti "kamikadziu"miesta lotuliukas.gif Kulturos 0 verysad.gif

oj teko studijuoti Siauliuos, tai apie praleidima, uzleidima nera ne kalbos smile.gif , kazkada sustojau viena masiniuka praleist, tooookie kamsciai, pagailo, tai paliko zmones nesuprate, visi stovejom, kol man kantrybe truko ir galvoju, stovekit toliau biggrin.gif jei sunkiai kam sekasi su vairavimu, tai lysti i Siaulius tikrai nepatarciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2009 09 29, 16:16)
oj teko studijuoti Siauliuos, tai apie praleidima, uzleidima nera ne kalbos  smile.gif , kazkada sustojau viena masiniuka praleist, tooookie kamsciai, pagailo, tai paliko zmones nesuprate, visi stovejom, kol man kantrybe truko ir galvoju, stovekit toliau  biggrin.gif  jei sunkiai kam sekasi su vairavimu, tai lysti i Siaulius tikrai nepatarciau  smile.gif

Na,bet po to ne vienas miestas nebaisus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 09 29, 17:19)
Na,bet po to ne vienas miestas nebaisus lotuliukas.gif

tikrai taip thumbup.gif net ir Kaunas
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2009 09 29, 17:29)
tikrai taip  thumbup.gif  net ir Kaunas

Tenka pavairuoti ir Kaune, ir Vilniuje. Nu jokio skirtumo nejaučiu. Kaip neužleidžia Kaune, taip ir Vilniuje. Todėl tiek vienam, tiek kitam mieste, numatau bent du žingsnius į priekį, ir labai gelbėja sankryžose kubatūra.

Tiesa, su pirmąja šalna visas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 30 rugsėjo 2009 - 10:29
Buvau Vilniuje ne viena karta, ir jokio aš ten kultūros pas juos nematau g.gif Kaip ir Kaune,nors dar Kaune pasitaiko tokiu ale gerų vairuotojų kurie praleidžia ir tai jei tos pačios klasės mašiniukas doh.gif Tai dbr BMW visus praleidžiu tongue.gif brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandručiuk69 @ 2009 09 30, 11:32)
Tai dbr BMW visus praleidžiu tongue.gif  brunette.gif

pastebėjau, kad jaunimas akis "išpučia" blink.gif , kai pamato iš BMW babuską išlipant lotuliukas.gif , pirštais nerodysim lotuliukas.gif Na čia vienas forumietis pavadino tokio amžiaus mamas dinozaurais lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosee: 30 rugsėjo 2009 - 11:33
QUOTE(rosee @ 2009 09 30, 11:32)
pastebėjau, kad jaunimas akis "išpučia"  blink.gif , kai pamato iš BMW babuską išlipant  lotuliukas.gif , pirštais nerodysim  lotuliukas.gif Na čia vienas forumietis pavadino tokio amžiaus mamas dinozaurais  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif įsivaizduoju! Aš irgi jaučiu ilgai sekančius žvilgsnius, kai iš savo žvėriuko išlipu.
Šiaip aš labai gerai pažįstu Vilnių ir Kauną, tad tikrai pasitaiko įvairių situacijų, tačiau Kaune kultūros deja daug mažiau.
Tiesa, pati daug prisidedu prie to, kad vyrai pakeistų nuomonę, atseit moterys niekada nieko nepraleidžia g.gif
Atsakyti
Nu idomu apie kokius dinozaurus jus kalbat biggrin.gif Būna kad matau tokiu pagyvenusiu bobikių už bmw vairo,tai labai juokingai man atrodo doh.gif
Atsakyti