Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(rosee @ 2009 09 25, 16:32)
na aš su šita mašinyte draugauju tik nuo pavasario, o šiaip kažkaip nesidomėjau, kol savo neturėjau (vyro mašina nesiskaito). Sėdau prie vairo po ilgos ilgos pertraukos. Teises išlaikytos dar tarybiniais laikais. Vaje, kokia aš sena, daugumai tikriausiai mama galėčiau būti  bigsmile.gif

Na ne - mano mama niekaip negalėtum mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 09 25, 16:32)
na aš su šita mašinyte draugauju tik nuo pavasario, o šiaip kažkaip nesidomėjau, kol savo neturėjau (vyro mašina nesiskaito). Sėdau prie vairo po ilgos ilgos pertraukos. Teises išlaikytos dar tarybiniais laikais. Vaje, kokia aš sena, daugumai tikriausiai mama galėčiau būti  bigsmile.gif

Tik ne man lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fotografe @ 2009 09 25, 17:40)
Na ne - mano mama niekaip negalėtum  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

QUOTE(lovely @ 2009 09 26, 15:00)
Tik ne man lotuliukas.gif  mirksiukas.gif

a, tai tuomet gerai, jauna aš, jauna ax.gif
Nuploviau savo murzę Neste autoplovykloje, su vaškavimu 24Lt. Ten guminiai šepečiai, sako, kad mašinos negadina. Man rodos lyg anksčiau ir daugiau buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 09 26, 19:08)
a, tai tuomet gerai, jauna aš, jauna  ax.gif
Nuploviau savo murzę Neste autoplovykloje, su vaškavimu 24Lt. Ten guminiai šepečiai, sako, kad mašinos negadina. Man rodos lyg anksčiau ir daugiau buvo  unsure.gif

Kiek man zinoma musu mieste tai plovimo kainos pakritusios.Na,bet man neaktualu,kadangi plaunu masiniuka pati biggrin.gif
Atsakyti
Varysiu į Vilnių gėlių parodą, tikiuosi, nepaves mano žvėriūkštis biggrin.gif Svetimas miestas, ilgas kelias, laikykit špygas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 09 26, 20:19)
Varysiu į Vilnių gėlių parodą, tikiuosi, nepaves mano žvėriūkštis  biggrin.gif Svetimas miestas, ilgas kelias, laikykit špygas  ax.gif

laikau kumstukus uz tave biggrin.gif ech, ir as noreciau i geliu paroda, bet man jau reiketu maziausiai 3 val iki Vln trenktis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2009 09 27, 11:17)
laikau kumstukus uz tave biggrin.gif 

Dėkui už palaikymą 4u.gif
Į priekį nuvažiavau laimingai, tik išvažiuojant pavedė navigacinė. Sukau kelis ratus, vis liepė per "plytą" važiuoti, neįvertino kelio remonto doh.gif Matyt netikusi ji pas mus.
Mašiniukas lėkė normaliai, variau plentu 5 pavara, lb patiko biggrin.gif Tik lb pavargau, beveik visą dieną už vairo, o šalia alutį gurkšnojantis ir bumbantis šturmanas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 09 28, 07:13)
Dėkui už palaikymą  4u.gif
Į priekį nuvažiavau laimingai, tik išvažiuojant pavedė navigacinė. Sukau kelis ratus, vis liepė per "plytą" važiuoti, neįvertino kelio remonto  doh.gif Matyt netikusi ji pas mus.
Mašiniukas lėkė normaliai, variau plentu 5 pavara, lb patiko  biggrin.gif  Tik lb pavargau, beveik visą dieną už vairo, o šalia alutį gurkšnojantis ir bumbantis šturmanas  lotuliukas.gif

Svarbu,kad sekmingai lotuliukas.gif Vilniuje mane navigacine ir buvo pavedusi,bet as turiu zemelapi del viso pikto,kad nenuklysti i pievas.Daugmaz Vilniu pazystu, bet tikrai ne visus rajonus biggrin.gif Pas mane darbineje masinoje daug zemelapiu,tai kai vaziuoju be jos persimetu i savaitgaline-padeda.
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 09 28, 10:49)
bet as turiu zemelapi del viso pikto,kad nenuklysti i pievas.

Jau ir aš kitąsyk nepasikliausiu 100 procentu navigacine, visdėlto žemėlapis patikimiau. Reikės pasirūpinti, bent jau Vilniaus tai tikrai biggrin.gif Gyveni ir mokaisi ax.gif Šiaip pastebėjau, vilniškiai vairuotojai gana mandagūs ir draugiški, persirikiuojant nebuvo jokių kėblumų.
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 09 23, 11:08)
kaip ir zadejau rodau savo mergaite  blush2.gif

gražuolė mergaitė wub.gif biggrin.gif
QUOTE(aftersun @ 2009 09 24, 19:16)
na kaip ir zadejau  noriu parodyt ir savo masiniuka, tikiuosi pavyks mirksiukas.gif 

bigsmile.gif wub.gif

sveikos
senai ir aš bebuvau doh.gif
MB pakeitė priekinius ratus, nes naujų nenorim pirkti (ruošiamės mašiniuką parduot verysad.gif ) tai dabar 2 lieti, 2 ne lotuliukas.gif doh.gif

nesėkmingas šeštadienis buvo... briedis į kelią išbėgo, bet spėjau sustabdyt blink.gif
o grįžtant mentai nukenksmino truputuką...su vaiku užsišnekėjau ir nepajutau, kaip truputuką gazą spustelėjau verysad.gif tyčia greičio tai niekada neviršiju unsure.gif biški liūdna, kai žinau, kad vistiek greit būčiau į spidometrą žiūrėjus ir pristabdžius biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 28 rugsėjo 2009 - 10:28
QUOTE(Levander @ 2009 09 28, 11:27)
gražuolė mergaitė  wub.gif  biggrin.gif

bigsmile.gif  wub.gif

sveikos
senai ir aš bebuvau  doh.gif
MB pakeitė priekinius ratus, nes naujų nenorim pirkti (ruošiamės mašiniuką parduot  verysad.gif ) tai dabar 2 lieti, 2 ne  lotuliukas.gif  doh.gif

nesėkmingas šeštadienis buvo... briedis į kelią išbėgo, bet spėjau sustabdyt  blink.gif
o grįžtant mentai nukenksmino truputuką...su vaiku užsišnekėjau ir nepajutau, kaip truputuką gazą spustelėjau  verysad.gif tyčia greičio tai niekada neviršiju  unsure.gif biški liūdna, kai žinau, kad vistiek greit būčiau į spidometrą žiūrėjus ir pristabdžius  biggrin.gif  blush2.gif

kaip prajuokinai, ka vaziuoji dabar su 2 lietais, 2 ne lotuliukas.gif
ir uzjauciu del nelinksmo 6dienio, buna dienu kaip tycia, o bauda didele teko sumoket ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2009 09 28, 10:27)
gražuolė mergaitė  wub.gif  biggrin.gif

bigsmile.gif  wub.gif

sveikos
senai ir aš bebuvau  doh.gif
MB pakeitė priekinius ratus, nes naujų nenorim pirkti (ruošiamės mašiniuką parduot  verysad.gif ) tai dabar 2 lieti, 2 ne  lotuliukas.gif  doh.gif

nesėkmingas šeštadienis buvo... briedis į kelią išbėgo, bet spėjau sustabdyt  blink.gif
o grįžtant mentai nukenksmino truputuką...su vaiku užsišnekėjau ir nepajutau, kaip truputuką gazą spustelėjau  verysad.gif tyčia greičio tai niekada neviršiju  unsure.gif biški liūdna, kai žinau, kad vistiek greit būčiau į spidometrą žiūrėjus ir pristabdžius  biggrin.gif  blush2.gif

Vaziavimas turetu labai skirtis,plius masinai nera gerai.Su lietais kieciau vaziuojasi (zemesnes padangos).Na,bet jei sumastet parduoti, tai tiek to mirksiukas.gif
Del mentu uzuojauta mirksiukas.gif
Atsakyti