Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(lincia_pincia @ 2009 09 23, 11:08)
visai jus apleidau

nieko tokio, ar dabar geriau dukrytei?
Graži mašinytė thumbup.gif
Šiandien po atostogų pirmą dieną nuvariau į darbą, tai pastačiau savo murzę atokiau, kad nematytų, žadėjau nuvaryti į plovyklą, bet taip ir nespėjau po darbo, ryt vėl važiuosim abi murzės biggrin.gif Gal pratempsiu iki savaitgalio g.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 09 23, 11:08)

Gražūs ratlankiai. Kokia kubatūra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 24 rugsėjo 2009 - 13:14
na kaip ir zadejau noriu parodyt ir savo masiniuka, tikiuosi pavyks mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2009 09 24, 18:16)
na kaip ir zadejau  noriu parodyt ir savo masiniuka, tikiuosi pavyks mirksiukas.gif 

thumbup.gif ,reiketu del "fasono" galinius langelius patamsinti mirksiukas.gif
Atsakyti
reik litukus dabar pataupyti po atostogu blush2.gif su laiku bus ir langiukai:) ir dar posukiukus reiktu manau baltus isimest, iskart kitas vaizdas ir pora meteliu nuo amziaus nusimeta mirksiukas.gif

Papildyta:
o kur kitu masiniukus galiu paziuret ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2009 09 24, 20:33)
o kur kitu masiniukus galiu paziuret ?  smile.gif

http://public.fotki....usu-masiniukai/
Atsakyti
Panos, užduosiu "blondinišką" klausimą, kaip ten su tų šoninių veidrodėlių apšildymu, ar juos kažkaip įjungti reikia ar kaip g.gif ?
Papildyta:
aftersun, o jau kokie batukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 09 25, 10:19)
Panos, užduosiu "blondinišką" klausimą, kaip ten su tų šoninių veidrodėlių apšildymu, ar juos kažkaip įjungti reikia ar kaip  g.gif ?

Šoninių veidrodėlių šildymas kartu su galinio lango šildymu.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 09 25, 10:29)
Šoninių veidrodėlių šildymas kartu su galinio lango šildymu.

Pikkolo, tau aciuks.gif
Atsakyti
Va mano mergyčka thumbup.gif tongue.gif
http://www.part.lt/p...0411c50a139.JPG
Atsakyti

aftersun, o jau kokie batukai wub.gif
[/quote]
aciu smile.gif cia vien del ju jau verta buvo sia grazuole pirkt mirksiukas.gif
o as niekad kazkaip net nepagalvojau, kad tuos veidrodelius is vis reikia sildyt, bent jau jie man niekad neapsala biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2009 09 25, 16:58)
o as niekad kazkaip net nepagalvojau, kad tuos veidrodelius is vis reikia sildyt, bent jau jie man niekad neapsala  biggrin.gif

na aš su šita mašinyte draugauju tik nuo pavasario, o šiaip kažkaip nesidomėjau, kol savo neturėjau (vyro mašina nesiskaito). Sėdau prie vairo po ilgos ilgos pertraukos. Teises išlaikytos dar tarybiniais laikais. Vaje, kokia aš sena, daugumai tikriausiai mama galėčiau būti bigsmile.gif
Atsakyti