Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

Vakar surimtėjau rolleyes.gif , paprašiau dar kartą parodyti kur tepalą pilti ir kitką. Viskas nupiešta, nieko ieškoti nereikia. Tai diedusis sakė, kad tepalus keist reikia kas 10`000 km, sako, tau gali ir netekti, tipo jau su kita važinėsiu blink.gif , rodė ant durelių lentelę. Na man gegužę, kai varikliui kapitalinį darė, viskuom meistras užpildė.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 28, 08:22)
Vakar surimtėjau  rolleyes.gif , paprašiau dar kartą parodyti kur tepalą pilti ir kitką. Viskas nupiešta, nieko ieškoti nereikia. Tai diedusis sakė, kad tepalus keist reikia kas 10`000 km, sako, tau gali ir netekti, tipo jau su kita važinėsiu  blink.gif , rodė ant durelių lentelę. Na man gegužę, kai varikliui kapitalinį darė, viskuom meistras užpildė.


Su kokia kita planuoji? mirksiukas.gif
O pas mane tepalai kas 30 000 km keičiami...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fotografe: 28 rugpjūčio 2009 - 08:30
QUOTE(rosee @ 2009 08 28, 09:22)
Vakar surimtėjau  rolleyes.gif , paprašiau dar kartą parodyti kur tepalą pilti ir kitką. Viskas nupiešta, nieko ieškoti nereikia. Tai diedusis sakė, kad tepalus keist reikia kas 10`000 km, sako, tau gali ir netekti, tipo jau su kita važinėsiu  blink.gif , rodė ant durelių lentelę. Na man gegužę, kai varikliui kapitalinį darė, viskuom meistras užpildė.

Kartą per metus reikia keisti, net jei nenuvažiuoji 10 000 km. Aš pasikeisiu kitą savaitę, nors dar trūksta 1000 km, bet kad man taip geriau išeina. Manau blogiau nebus jei anksčiau pasikeisiu, man pačiai bus ramu, o ir kompas jau primena, kad artėja tepalų keitimas. Pernai irgi keičiau anksčiau nei priklauso, bent jau ramu buvo atėjus pirmiem šalčiam. Kažkodėl aš galvoju, kad geriausia keisti rudenį. Ir dar valytuvus galvoju, kad reiks prieš šaltąjį sezoną pasikeist, bet gaila 100 lt.
Atsakyti
QUOTE(Fotografe @ 2009 08 28, 09:29)
Su kokia kita planuoji?  mirksiukas.gif
O pas mane tepalai kas 30 000 km keičiami...

tai irgi negreit tiek prisuksi biggrin.gif
Nieko neplanuoju, man ir šita gera, nesuprantu ką jis čia rezga g.gif .
Gavau nuo dukriuko pastabą, sako, mama, tokią mašiną turi ir nechuliganavoji, spausk tik gazą blink.gif , na įsibegėja tai tikrai greit, bet kur skubėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 28, 09:37)
na įsibegėja tai tikrai greit, bet kur skubėti  ax.gif


oi aš tai visur skubu... nes taip greitai laikas eina doh.gif nieko nespėju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 28, 09:34)
Ir dar valytuvus galvoju, kad reiks prieš šaltąjį sezoną pasikeist, bet gaila 100 lt.

Tokie brangūs valytuvai blink.gif . O iš ko sprendi, kad blogi, valo blogai ar šiaip?
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 28, 09:50)
Tokie brangūs valytuvai  blink.gif  . O iš ko sprendi, kad blogi, valo blogai ar šiaip?

Brangūs brangūs, pernai Žėrutyje mokėjau 115 lt, nežinau kiek šįmet. Brangūs dėl to, kad tinka tik šiam vienam modeliui, todėl ne visur būna pirkti, vat Seniuose nei karto nemačiau. Kiniškų pirkti nenorėjau, nors ir tie nepigūs. Vienas valytuvas įplyšęs (vairuotojo pusėje), kol kas nemaišo, bet kai pradės kasdien lyti, tai matomumas suprastės, nes palieka nenuvalytus dryžius ant lango. Sukeisti vietom negaliu, nes ne vienodo ilgio valytuvai. Išeitis: arba naujus pirkt, arba pasikeist gumas.
Atsakyti
sveikutės ir sveikutis biggrin.gif jūs čia atrodo, kad visos viską išmanot apie mašinas, neturiu net kur įsiterpt biggrin.gif biggrin.gif viską MB daro blush2.gif va, šiande pakeitė variklio tepalą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2009 08 28, 19:12)
viską MB daro

Po truputį ir tu domėkis kas ir kur, maža kas, po to pačiai pačiai lengviau bus, nepasimesi mirksiukas.gif
Ir aš šioje tėmelėje daug ką sužinojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fotografe @ 2009 08 28, 09:29)
Su kokia kita planuoji?  mirksiukas.gif
O pas mane tepalai kas 30 000 km keičiami...

Pas mane irgi kas 30000 km,bet keiciau tai jauciu pavasari,dabar jau dega paskutine geltona lempute,bus dar oranzine ir tada jau reikes keisti doh.gif kad su raudona nevazineti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės vairuotojos 4u.gif Kaip sekasi su bmwukais susikalbėti, negenda, gerai lekia?
Ko tai tėmelė toli nugrūsta biggrin.gif
Maniškė dvi dienas stovėjo, ateinu, visa purvais aptaškyta, nors palikau švarią, ar čia lietus toks purvinas lija blink.gif ar kaip, oi kaip nervas paėmė lotuliukas.gif , tai langus tik nusitryniau ir reiks link plovyklos varyti, tik truputį apsirgau, kol kas su murze pavažinėsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 28, 08:37)
tai irgi negreit tiek prisuksi  biggrin.gif


Na, aš metus skaičiuoju nuo rugsėjo blush2.gif , kol mokinukų namie turiu, todėl nėra kada daug rašyti. O ir mašina, tpfu-tpfu-tpfu, gerai rieda.
O pirmuosius 30 000 susukau per pirmus metus, paskui - per 2, o dabar nei tų 2 neištempsiu mirksiukas.gif .

O mano dukra tai mane vis ramina, kad ramiau važinėčiau... Nežinau, kaip tą ligą išsigydyti? Skaičiau, kad tai tiesiog tam tikros rūšies patologija lotuliukas.gif

Atsakyti