Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(lovely @ 2009 08 26, 12:50)
Bega langu skystis per apacia,kai uzpildau.Dar nepurskia valytuvu purkstukai, lempu apiplovimas veika, o valytuvu ne.Dare praputima, tam kartui suveike,bet ir vel neveikia g.gif Man sis modelis sudetingas remontui, nelabai susigaudau.Su senaja viskas buvo aisku lotuliukas.gif

Kaip sakoma, kai turi viena gera masiniuka, norisi dar geresnes mirksiukas.gif Visai nesupykciau, jei kas X6 padovanotu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nemanau,kad reikia keisti bakeli smile.gif lempu apiplovimo ir stiklu yra atskiri bakeliai-galejo buti toks variantas,kad kai papute su kompresoriumi oro,issimove siurbliukas,todel bega laukan skystis ir nepurskia ant langu,reiketu apziureti ir greiciausiai uztektu istatyti atgal smile.gif ar girdisi ijungus zyzimas siurbliuko?
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 26, 15:50)
Manęs BMW X serija irgi visiškai netraukia, netgi šiek tiek atstumiantys jie man.
Bet jei visiem patiktų tas pats modelis, tai nebūtų jokio įdomumo renkantis mašiną, nebūtų galų gale tokių forumų, nes nebūtų ką apart tų pačių gedimų aptarinėt. Tuom pasaulis ir žavus, kad jame yra tiek skirtingų žmonių su skirtingais poreikiais ir norais.


O aš labai džiaugiuosi vairuodama X3, nes sėdžiu aukštai, daug geriau matau kelią, vietos gale turiu daug - pilnai 3 keleiviams, bagažinė didelė, nes esu nedidelio ūgio, atsibodo per vairo viduriuką į kelią žiūrėti mirksiukas.gif lotuliukas.gif .
Nors išvaizda jo tikrai nėra pati gražiausia, kaip teko vokiškame žurnale skaityti, kad net ir dėl savo "išvaizdos" (suprast - nelabai gražus) šiuo mašiniuku vartotojai yra labai patenkinti! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimis525 @ 2009 08 26, 19:17)
nemanau,kad reikia keisti bakeli smile.gif lempu apiplovimo ir stiklu yra atskiri bakeliai-galejo buti toks variantas,kad kai papute su kompresoriumi oro,issimove siurbliukas,todel bega laukan skystis ir nepurskia ant langu,reiketu apziureti ir greiciausiai uztektu istatyti atgal smile.gif ar girdisi ijungus zyzimas siurbliuko?

Siurbliukas veika.Reikes butinai nuvaryti, ruduo pries akis,o kai stiklas neplautas,tai matomumas ne koks doh.gif Aciu uz atsakyma biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Fotografe @ 2009 08 26, 20:14)
O aš labai džiaugiuosi vairuodama X3, nes sėdžiu aukštai, daug geriau matau kelią, vietos gale turiu daug - pilnai 3 keleiviams, bagažinė didelė, nes esu nedidelio ūgio, atsibodo per vairo viduriuką į kelią žiūrėti  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif .
Nors išvaizda jo tikrai nėra pati gražiausia, kaip teko vokiškame žurnale skaityti, kad net ir dėl savo "išvaizdos" (suprast - nelabai gražus) šiuo mašiniuku vartotojai yra labai patenkinti!  biggrin.gif

Naujesniu modeliu automobiliuose visos vairuotoju sedynes issikelia,nereikia per vairo viduriuka ziureti lotuliukas.gif
Pamenu, kai mama vairuodavo ziguliuka,pagalve pasidedavo ant sedynes (labai zema ji) lotuliukas.gif
Pikkolo,tavo masiniuko spalva,kaip mano buvusios biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lovely: 26 rugpjūčio 2009 - 20:54
QUOTE(lovely @ 2009 08 26, 16:07)
Man dideles karves patinka lotuliukas.gif O, kad gale dvi sedimos vietos zinau, bet daugiau keleiviu ir nesivezioju tongue.gif
Manau, prie kiekvieno automobilio reikia iprasti mirksiukas.gif Panasiai, kaip nuo automatines greiciu dezes prie begines biggrin.gif  lotuliukas.gif

Man tai X'iukai irgi labai patinka,pati noreciau X5 wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 08 26, 20:51)

Naujesniu modeliu automobiliuose visos vairuotoju sedynes issikelia,nereikia per vairo viduriuka ziureti lotuliukas.gif
Pamenu, kai mama vairuodavo ziguliuka,pagalve pasidedavo ant sedynes (labai zema ji) lotuliukas.gif
Pikkolo,tavo masiniuko spalva,kaip mano buvusios biggrin.gif


Taip - išsikelia, tačiau vis tiek ne taip patogu. Dažnai pavairuoju vyro 530-uką, matau skirtumą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šįryt vyras, gryžęs iš naktinės paklausė ar įsipyliau langų skysčio į bakelį, sako, tikiuosi kad ne vietoj tepalo susipylei lotuliukas.gif
Atsakyti
aš tai tepalą norėjau pradėt pilti per tą siaurą skylutę, kur išsitraukia toks strypas tepalų tikrinimui hihihi.gif gyveni ir mokais smile.gif
Atsakyti
Labukas.
QUOTE(~nematoma~ @ 2009 08 26, 23:09)
Man tai X'iukai irgi labai patinka,pati noreciau X5 wub.gif


Aš irgi šito noriu ax.gif
QUOTE(rosee @ 2009 08 27, 08:04)
Šįryt vyras, gryžęs iš naktinės paklausė ar įsipyliau langų skysčio į bakelį, sako, tikiuosi kad ne vietoj tepalo susipylei  lotuliukas.gif


oi tie vyrai,koks nepasitikėjimas moterimis doh.gif
QUOTE(zuzla @ 2009 08 27, 08:20)
aš tai tepalą norėjau pradėt pilti per tą siaurą skylutę, kur išsitraukia toks strypas tepalų tikrinimui hihihi.gif gyveni ir mokais smile.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 08 27, 08:20)
aš tai tepalą norėjau pradėt pilti per tą siaurą skylutę, kur išsitraukia toks strypas tepalų tikrinimui hihihi.gif gyveni ir mokais smile.gif

Nieko,mes juk mergaites,mum galima hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 08 27, 07:20)
aš tai tepalą norėjau pradėt pilti per tą siaurą skylutę, kur išsitraukia toks strypas tepalų tikrinimui hihihi.gif gyveni ir mokais smile.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
gana jau juoktis iš manęs dry.gif geriau į tai įpilčiau, negu į langų apiplovimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 08 27, 13:38)
gana jau juoktis iš manęs dry.gif geriau į tai įpilčiau, negu į langų apiplovimo ax.gif

Neklysta tas-kuris nieko nedaro smile.gif Zmogus visa gyvenima mokaisi,o vistiek kvailas numirsti biggrin.gif
Atsakyti