Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(rosee @ 2009 08 25, 13:54)
ir aš norėčiau tokių metų, ėt, tik pasvajot kol kas galiu  rolleyes.gif , yra svarbesnių pirkinių.


as irgi kai pavazineju savo treciuku 2002 metuku, tai tikrai i senesne nesinori sest thumbup.gif o ir per 2 metus (uz poros savaiciu bus kai turiu) nieko nereikejo remontuot (iskyrus tepalus ir valytuvus), tai dar labiau ji man patinka thumbup.gif
QUOTE(rosee @ 2009 08 25, 15:52)
Na, kaip ten tas mūsų albumukas, jau visos(visi) susikėlėt savo bmwukus? Aš turiu omenyje, ne panašius, bet savo  bigsmile.gif

Na as irgi neturiu vieno savo masiniuko nuotraukytes, (tik kur as prie jos), o vis nenueinu nufotkint jos, na vaziuosiu i kaima gal lengviau bus, tai po savaitaglio idesiu i albumuka, bo gausiu ir as per uzpalakiuka lotuliukas.gif
Atsakyti
vakar užpyliau tepalo, tai net nuotaika pagerėjo kaip tyliai gražiai pradėjo važiuot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 25, 20:05)
Pikkolo, gerą šypsenėlę įdėjai, nulūžau iš juoko  lotuliukas.gif

Čia galima daugiau rasti user posted image
Atsakyti
QUOTE(milisena @ 2009 08 25, 22:54)
as irgi kai pavazineju savo treciuku 2002 metuku, tai tikrai i senesne nesinori sest  thumbup.gif o ir per 2 metus (uz poros savaiciu bus kai turiu) nieko nereikejo remontuot (iskyrus tepalus ir valytuvus), tai dar labiau ji man patinka  thumbup.gif

[/color] 


Tai maniske taip pat...tai net bijau pardavus gauti prastesne,nes dabartine tai labai dziaugiuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimis525 @ 2009 08 25, 21:33)
Labas smile.gif nuostabus modeliukas e65 wub.gif o kodel reikia keisti bakeli?? g.gif suluzes?bega skystis?? g.gif

Bega langu skystis per apacia,kai uzpildau.Dar nepurskia valytuvu purkstukai, lempu apiplovimas veika, o valytuvu ne.Dare praputima, tam kartui suveike,bet ir vel neveikia g.gif Man sis modelis sudetingas remontui, nelabai susigaudau.Su senaja viskas buvo aisku lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(~nematoma~ @ 2009 08 26, 09:12)
Tai maniske taip pat...tai net bijau pardavus gauti prastesne,nes dabartine tai labai dziaugiuosi 4u.gif

Kaip sakoma, kai turi viena gera masiniuka, norisi dar geresnes mirksiukas.gif Visai nesupykciau, jei kas X6 padovanotu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 08 26, 12:50)
Visai nesupykciau, jei kas X6 padovanotu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


aš nesupykčiau kartu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 08 26, 11:50)

Kaip sakoma, kai turi viena gera masiniuka, norisi dar geresnes mirksiukas.gif Visai nesupykciau, jei kas X6 padovanotu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nežinau, manęs ji visai netraukia - visai nepraktiška - didelė, kaip karvė, o vietos gale tik dviems...
Ir jau vaizdo pro galinį langą visai nebelieka. Kaip salone man sakė (juokais), jei jau sėdi prie tokios mašinos vairo, tai nebereikia nei pro užpakalinį langą dairytis, nei veidrodėlius lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 08 26, 12:56)
aš nesupykčiau kartu lotuliukas.gif

o as dar ir apsidziaugciau user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fotografe @ 2009 08 26, 12:25)
Nežinau, manęs ji visai netraukia - visai nepraktiška - didelė, kaip karvė, o vietos gale tik dviems...
Ir jau vaizdo pro galinį langą visai nebelieka. Kaip salone man sakė (juokais), jei jau sėdi prie tokios mašinos vairo, tai nebereikia nei pro užpakalinį langą dairytis, nei veidrodėlius  lotuliukas.gif   lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Man dideles karves patinka lotuliukas.gif O, kad gale dvi sedimos vietos zinau, bet daugiau keleiviu ir nesivezioju tongue.gif
Manau, prie kiekvieno automobilio reikia iprasti mirksiukas.gif Panasiai, kaip nuo automatines greiciu dezes prie begines biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lovely: 26 rugpjūčio 2009 - 15:08
QUOTE(lovely @ 2009 08 26, 16:07)
Panasiai, kaip nuo automatines greiciu dezes prie begines biggrin.gif  lotuliukas.gif

Nu nesakyk, man tai pradžioje košmaras buvo, gesdavo ir gesdavo, tai gerai, kad mokiausi ne ant savosios, o diedo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 26, 15:22)
Nu nesakyk, man tai pradžioje košmaras buvo, gesdavo ir gesdavo, tai gerai, kad mokiausi ne ant savosios, o diedo  lotuliukas.gif

Taigi,buna kitiems kosmaras perseti nuo mazesnes auto prie didesnes (gabaritu nejutimas) mirksiukas.gif
Dabartine masina,tai pirmoji kuri ne begine,visos kitos buvo begines, tai bedu neturiu su gesimu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fotografe @ 2009 08 26, 13:25)
Nežinau, manęs ji visai netraukia - visai nepraktiška - didelė, kaip karvė, o vietos gale tik dviems...
Ir jau vaizdo pro galinį langą visai nebelieka. Kaip salone man sakė (juokais), jei jau sėdi prie tokios mašinos vairo, tai nebereikia nei pro užpakalinį langą dairytis, nei veidrodėlius  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Manęs BMW X serija irgi visiškai netraukia, netgi šiek tiek atstumiantys jie man.
Bet jei visiem patiktų tas pats modelis, tai nebūtų jokio įdomumo renkantis mašiną, nebūtų galų gale tokių forumų, nes nebūtų ką apart tų pačių gedimų aptarinėt. Tuom pasaulis ir žavus, kad jame yra tiek skirtingų žmonių su skirtingais poreikiais ir norais.
Atsakyti