Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(zuzla @ 2009 08 25, 13:37)
(2002 metų)

ir aš norėčiau tokių metų, ėt, tik pasvajot kol kas galiu rolleyes.gif , yra svarbesnių pirkinių.
Žinoma, reikalauk, nėra čia ko sau nervus gadinti mirksiukas.gif , jei yra finansinių galimybių.
Mane tai manoji kol kas visai tenkina, ypač dabar, kai daugmaž visa meistrų išnagrinėta, tik galėtų benzo mažiau ryt, bet čia jau kita kalba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 25, 13:54)
ir aš norėčiau tokių metų, ėt, tik pasvajot kol kas galiu  rolleyes.gif

Žinoma, reikalauk, nėra čia ko sau nervus gadinti  mirksiukas.gif

Mane tai manoji kol kas visai tenkina


kad turėčiau bmw tokių metų, tai būtų thumbup.gif o jei dvidurį, tai išvis mega_shok.gif wub.gif

šian vos ne vos išsireikalavau, kad po darbo nuvažiuotume tepalo nusipirkti... nors pagalvojus galėčiau ir pati tą reikalą sutvarkyt g.gif po to, kai MB pasakė, kad yra lipdukas po kapotu - kada tepalai buvo keisti, koks kilometražas ir tepalų pavadinimas...

manęs tik netenkina nesibaigiančios bėdos... kartais pasijuntu kaip geldą turėdama unsure.gif o gal ištikrųjų taip ir yra unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 25 rugpjūčio 2009 - 13:02
QUOTE(zuzla @ 2009 08 25, 13:37)
aš taip ir nemanau mirksiukas.gif bet yra skirtumas kur mano mašiną pastoviai reikia varyt į servisą, o kur MB (2002 metų) per metus reikia tik kokią lemputę pakeist arba tepalus, nekalbant apie tai, kad nerūdija... tik dabar kažkokį gliuką pasigavo - po tam tikro laiko pradeda mirksėt ir pypsėt tepalo lemputę, tikrino ir sistemą ir kompą - nieko...

Na,maniske irgi kol kas negenda.Isvis neteko dar nei karto jos rimtai taisyti,isskyrus tokius dalykus,kaip tepalu keitimas,filtru ir pan 4u.gif
Bet kai sita jau noriu parduoti,tai bijau,kad nereiketu veliau gailetis doh.gif
Girdejau,kad is naujesniu modeliu bmw tik 7 toks prie geresniu...Nors sau noreciau 5 arba 3...
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 08 25, 14:02)
yra lipdukas po kapotu - kada tepalai buvo keisti, koks kilometražas ir tepalų pavadinimas...

reikės pasižiūrėti kur tas lipdukas, man rodos, Pikkolo yra apie jį minėjusi, kai nagrinėjome spidometrą.
Na, kaip ten tas mūsų albumukas, jau visos(visi) susikėlėt savo bmwukus? Aš turiu omenyje, ne panašius, bet savo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 25, 15:52)

Na, kaip ten tas mūsų albumukas, jau visos(visi) susikėlėt savo bmwukus? Aš turiu omenyje, ne panašius, bet savo  bigsmile.gif

ne tik,kad foto neįkėliau,bet ir nufotografuot nesugebėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2009 08 25, 16:10)
ne tik,kad foto neįkėliau,bet ir nufotografuot nesugebėjau blush2.gif

Va tau už tai user posted image
Papildyta:
QUOTE(rosee @ 2009 08 25, 15:52)
reikės pasižiūrėti kur tas lipdukas, man rodos, Pikkolo yra apie jį minėjusi, kai nagrinėjome spidometrą.

Įvairiose vietose servisai klijuoja tą lipduką. Vieni po kapotu, kiti ant durelių, kiti neklijuoja, o pakabina lapuką.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 25, 16:23)
Va tau už tai  user posted image


aaaaaaaa skauda verysad.gif biggrin.gif
Nugi rašiau kaip ploviau,ploviau doh.gif ,pravažiavau žvirkeliu ir vėl mašina nefotogeniška patapo ax.gif
Atsakyti
Tęsiam sąrašiuką ax.gif
QUOTE(MUDU @ 2009 08 13, 11:30)
Dedu į vieną vietą mirksiukas.gif
Jau sukūriau mirksiukas.gif
http://public.fotki.com/BMWklubas/
Slaptažodį gausit į AŽ. Norinčias prisijungti prie mūsų ir įdėti savo foto, rašykit man AŽ.

QUOTE(Levander @ 2009 08 14, 22:36)
Darom sąrašiuką  ax.gif BMW klubietės  biggrin.gif
1.MUDU 735 automatas (Kaunas)
2.pikkolo 528 (E39) (Kaunas)
3.milisena 320d (E46) mechanine (Vilnius)
4.zuzla 318 (E36), mechaninė (Vilnius)
5.lovely 735(E65) automatas (Siauliai)
6. rosee 520 (E39) mechaninė (Kaunas)
7 Fotografe X3 mechaninė (beveik Vilnius)
8. Levander 524td, mechaninė (Kuršėnai)

Pikkolo, gerą šypsenėlę įdėjai, nulūžau iš juoko lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosee: 25 rugpjūčio 2009 - 19:08
Sveikutes,siandien nusikaliau juodai-su savo darbine lotuliukas.gif Kaip nekeista BMW prastovejo visa para garaze.
Raimi,kokia kaina langu apiplovimo bakelio pagrindinio (apytiksle)E65 modeliui?Neprisiverciu nuvaziuoti iki auto serviso doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lovely: 25 rugpjūčio 2009 - 19:28
QUOTE(lovely @ 2009 08 25, 20:27)
Raimi,kokia kaina langu apiplovimo bakelio pagrindinio (apytiksle)E65 modeliui?Neprisiverciu nuvaziuoti iki auto serviso doh.gif

Ne manęs klausi, bet vistiek įsikišiu, šrotoje mokėjau su šlangele, bakeliu ir varikliuku - 50Lt, tiesa, kiek už įdėjimą, jau neatmenu, neužsifiksavo ar 40 ar 50, gal esu kažkur minėjusi ankstesniuose postuose. Meistrui teko dešinį ratą, apsaugą nuimdinėti, tai užtruko.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 25, 20:05)
Ne manęs klausi, bet vistiek įsikišiu, šrotoje mokėjau su šlangele, bakeliu ir varikliuku - 50Lt, tiesa, kiek už įdėjimą, jau neatmenu, neužsifiksavo ar 40 ar 50, gal esu kažkur minėjusi ankstesniuose postuose. Meistrui teko dešinį ratą, apsaugą nuimdinėti, tai užtruko.

Aciu rosee,kad rata teks nuimti zinau, tik va to bakelio kaina domina g.gif Tiek to, kai nuvarysiu remontui ir suzinosiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 08 25, 20:27)
Sveikutes,siandien nusikaliau juodai-su savo darbine lotuliukas.gif Kaip nekeista BMW prastovejo visa para garaze.
Raimi,kokia kaina langu apiplovimo bakelio pagrindinio (apytiksle)E65 modeliui?Neprisiverciu nuvaziuoti iki auto serviso doh.gif

Labas smile.gif nuostabus modeliukas e65 wub.gif o kodel reikia keisti bakeli?? g.gif suluzes?bega skystis?? g.gif
Atsakyti