Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

Sveikos,
paskaitau apie jūsų bėdas.. aš kol kas savo senike nesiskundžiu, pacanai nebelenda ir ramu (tfu tfu tfu) ... tik apsukas pradėjo kol šalta mėtyt, čia vyras juo9kias jau, kad morališkai ruošiamės jos pardavimui, įdėjau ir skelbimą jau bet gaila man tos kregždutės... na reik man naujsnės, sutinku... bet pripratimaas daro savo ( ir variklis man silpnas kažkaip buvo 2 litrai viskas ok, o čia 1,8 ne to ir ryja zaraza nemažai)...

raimi, matau nusimanai - gal žinai kokia kaina būtų patvarkyt kompą 323 99m. Bmw.... kažko streikuoja. Buvo taip kad tik su raktu durys atsidarydavo ir tai tik vairuotojo, nei benzo bakas nei kitos durys neatsidarė, statėm signaklę - nepadėjo ( manėm kad jie žinos kame reikalas ale kur tau)... patvarkė bet jaučiu ne iki galo (su durim viskas ok bet dabar lemputės ant prietaisų skydo dega beveik visos)
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 08 25, 09:13)
o kam naujo nesinori mirksiukas.gif juk ištikrųjų sena ta mano mašina ir reikėtų kišt ir kišt į ją, tai nebežinau ar apsimoka...

Kartais buna ir taip,kad nebeapsimoka remontuoti... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimis525 @ 2009 08 25, 09:56)
Kartais buna ir taip,kad nebeapsimoka remontuoti... verysad.gif


nu tai vat verysad.gif čia tik ką išvardinau turbūt 1000 kainuos, o jei dar duot pažiūrėt ar pavažiuot kam nors išmanančiam, tai turbūt dar pusę detalių reikėtų pakeist, kai pati mašina ~3000 kainuoja...
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 08 25, 09:25)
Sveikos,
paskaitau apie jūsų bėdas.. aš kol kas savo senike nesiskundžiu, pacanai nebelenda ir ramu (tfu tfu tfu) ... tik  apsukas pradėjo  kol šalta mėtyt,  čia vyras juo9kias jau, kad morališkai  ruošiamės jos pardavimui, įdėjau ir skelbimą jau  bet  gaila man tos kregždutės... na reik man naujsnės, sutinku... bet pripratimaas daro  savo ( ir variklis man  silpnas kažkaip buvo 2 litrai viskas ok, o  čia 1,8  ne to ir ryja zaraza nemažai)...

raimi, matau nusimanai - gal žinai kokia kaina būtų patvarkyt kompą 323 99m. Bmw.... kažko streikuoja. Buvo taip kad tik su raktu durys atsidarydavo ir tai tik vairuotojo, nei benzo bakas nei kitos durys neatsidarė, statėm  signaklę -  nepadėjo ( manėm kad  jie žinos kame reikalas ale kur tau)...  patvarkė bet  jaučiu ne iki galo (su  durim viskas ok bet dabar  lemputės ant prietaisų skydo  dega beveik visos)

Siaip tai tokiu metuku BMW toli grazu turi ne viena kompa ax.gif o remontas paprastas-jungtis kompa ir ziureti,kokiu klaidu prisigaude...manau uztektu jas istrinti smile.gif
Atsakyti
Labas labas,kogi merginos nesakėte,kad čia ir vyrukų esama bigsmile.gif
Kalbejot apie savaitgali ir masinu plovima,tai tokia pikta esu.Galvoju reiks žmogiukus pavežėt,tai nusiplausiu mašiną,kad gražu būtų visada pirkdavom lietuviska sampuna viskas ok,probegom nusitveriau,kazkoki lenkiska nu toks š...š...as,tiesiog apsiriebalavo masina,meginom blizgint ,kur tau pabalo,šmorai didžiausi,pro langa nieko nesimato doh.gif MB sako koki velnia tu su ja darai blink.gif pats už skudurėlių perplaunam-nieko,teko su pieneliu su skudureliu apeit mašiną doh.gif

O speco paklausiu...Elektroniniame skydelyje kartais matosi viskas,perskaityti gali,o kartais tik keli taskiukai sviecia,ir tik numnyti gali ka uzraso ax.gif kame reikalas?sako "liga" ar tiesa?
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2009 08 25, 10:38)
Labas labas,kogi merginos nesakėte,kad čia ir vyrukų esama  bigsmile.gif
Kalbejot apie savaitgali ir masinu plovima,tai tokia pikta esu.Galvoju reiks žmogiukus pavežėt,tai nusiplausiu mašiną,kad gražu  būtų visada pirkdavom lietuviska sampuna viskas ok,probegom nusitveriau,kazkoki lenkiska nu toks š...š...as,tiesiog apsiriebalavo masina,meginom blizgint ,kur tau pabalo,šmorai didžiausi,pro langa nieko nesimato  doh.gif MB sako koki velnia tu su ja darai blink.gif pats už skudurėlių perplaunam-nieko,teko su pieneliu su skudureliu apeit mašiną doh.gif

O speco paklausiu...Elektroniniame skydelyje kartais matosi viskas,perskaityti gali,o kartais tik keli taskiukai sviecia,ir tik numnyti gali ka uzraso ax.gif kame reikalas?sako "liga" ar tiesa?

Tikra tiesa kad liga... verysad.gif tie kartais taskiukai buna tik saltu oru,o siltu buna viskas gerai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimis525 @ 2009 08 25, 10:51)
Tikra tiesa kad liga... verysad.gif tie kartais taskiukai buna tik saltu oru,o siltu buna viskas gerai? g.gif

kad greiciau atvirkščiai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2009 08 25, 11:12)
kad greiciau atvirkščiai cool.gif

supratau smile.gif dar butu galima pabandyti atgaivinti,tik nezinia ar ilgam,buna ir metam,buna ir 2 dienom... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimis525 @ 2009 08 25, 11:17)
supratau smile.gif dar butu galima pabandyti atgaivinti,tik nezinia ar ilgam,buna ir metam,buna ir 2 dienom... verysad.gif

tai,kad jau įpratau,o jei dar nėra 100proc garantijos,velniam vargti rolleyes.gif
nes tiesa pasakius,kartais per kokį kalniuką kresteli viską rodo,arba atvirkščiai- nerodo,per dieną būna įvairiai...
Atsakyti
QUOTE(Raimis525 @ 2009 08 25, 10:51)
Tikra tiesa kad liga... verysad.gif tie kartais taskiukai buna tik saltu oru,o siltu buna viskas gerai? g.gif

Pas mane šaltu oru viršutinės eilutės nesimato. Vasarą jokių problemų, o vat kai pašala.
Atsakyti
Zuzla, nemanyk, kad pasikeisi mašiną ir nieko nereikės tvarkyti, taip nebūna.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 25, 13:33)
Zuzla, nemanyk, kad pasikeisi mašiną ir nieko nereikės tvarkyti, taip nebūna.


aš taip ir nemanau mirksiukas.gif bet yra skirtumas kur mano mašiną pastoviai reikia varyt į servisą, o kur MB (2002 metų) per metus reikia tik kokią lemputę pakeist arba tepalus, nekalbant apie tai, kad nerūdija... tik dabar kažkokį gliuką pasigavo - po tam tikro laiko pradeda mirksėt ir pypsėt tepalo lemputę, tikrino ir sistemą ir kompą - nieko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 25 rugpjūčio 2009 - 12:38