Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

karoče, ryja mano bimbaliukas tepalą verysad.gif kompensatoriai kala taip kad galvą pradeda skaudėt doh.gif reikės tepalo dasipilt unsure.gif o jei naujo dapilu, tai manau tepalų keist neapsimoka g.gif nes jau artėja laikas... nebent filtrą

vakar MB užklausė ko labiau norėčiau (galvojau pratęs - berniuko ar mergaitės biggrin.gif) - nuliovos opel corsos (sviagstu dėl jos blush2.gif) ar audi A4 palikimu rolleyes.gif bet čia sako, kai bmw visai subyrės unsure.gif su jo noru kišti į mano mašiną pinigus, ilgai to laukti nereikės unsure.gif
Atsakyti
Beje,del rasojimo-pikkolo gali buti teisi,kad prastokai nuvalyta,bet jau ir ruduo ant nosies,o taip jau buna,kai naktys saltos-kol nesusyla salonas rasoja stiklai is isores smile.gif jei rasoja is vidaus ir peciukas sunkokai nupucia,tai yra toks salono oro filtras-kuris dazniausiai buna nekeistas nuo "gimimo",arba kazkur leidzia sistema,bet pastaruoju atveju salone jauciamas saldus antifrizo kvapas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2009 08 25, 07:58)
karoče, ryja mano bimbaliukas tepalą verysad.gif kompensatoriai kala taip kad galvą pradeda skaudėt doh.gif reikės tepalo dasipilt unsure.gif o jei naujo dapilu, tai manau tepalų keist neapsimoka g.gif nes jau artėja laikas... nebent filtrą

vakar MB užklausė ko labiau norėčiau (galvojau pratęs - berniuko ar mergaitės biggrin.gif) - nuliovos opel corsos (sviagstu dėl jos blush2.gif) ar audi A4 palikimu rolleyes.gif bet čia sako, kai bmw visai subyrės unsure.gif su jo noru kišti į mano mašiną pinigus, ilgai to laukti nereikės unsure.gif

kelintu metu,koks variklis ir modelis bimbaliuko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 24, 11:09)
Įsidėti tai galima, bet ar verta gadinti mašiną?

Kiek mašinų diedas turėjo, visos buvo su priešrūkinėm lempom, todėl ir susirūpinau biggrin.gif . Nžn kas vakar buvo, bet šiandien normaliai išvažiavau.
Kažin, kur Kaune būna ne sintetinių, na normalesnių sėdynių užvalkalų? Ir aplamai, ar jūs juos užsidėję?

Labas, Raimis525, ai, kartais mūsų klausimai verti anekdotų, na tokie truputį blondiniški blush2.gif , bet juk vistiek išsiaiškinam kas rūpi, o tai svarbiausia biggrin.gif
Šiaip maniškė po variklio kapitalinio, tai ir su tepalais ir antifrizu viskas tvarkoje. Pečiuką neseniai tvarkė, kažkokį "ežį" keitė, na tie terminai meistrų doh.gif

Zuzla, tai tegu perka, ko tu galvą suki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimis525 @ 2009 08 25, 08:03)
kelintu metu,koks variklis ir modelis bimbaliuko? smile.gif


1991 1,8 e36...
Papildyta:
QUOTE(rosee @ 2009 08 25, 08:11)
kažkokį "ežį" keitė, na tie terminai meistrų  doh.gif

Zuzla, tai tegu perka, ko tu galvą suki  mirksiukas.gif


tau "ežį", man "varlytę" bigsmile.gif bet detalė ištikrųjų taip ir vadinasi - stabdžių varlytė

biudžetas tai šeimyninis, tai ir suku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 08 25, 08:14)
1991 1,8 e36...
Papildyta:
tau "ežį", man "varlytę" bigsmile.gif bet detalė ištikrųjų taip ir vadinasi - stabdžių varlytė

biudžetas tai šeimyninis, tai ir suku smile.gif

aisku,ne kompensatoriai barska,o velenelis-reikia restauruoti,nes cia jau situ varikliku liga doh.gif kompresijos cilindruose nematavot?
Papildyta:
QUOTE(rosee @ 2009 08 25, 08:11)
Kiek mašinų diedas turėjo, visos buvo su priešrūkinėm lempom, todėl ir susirūpinau  biggrin.gif . Nžn kas vakar buvo, bet šiandien normaliai išvažiavau.
Kažin, kur Kaune būna ne sintetinių, na normalesnių sėdynių užvalkalų? Ir aplamai, ar jūs juos užsidėję?

Labas, Raimis525, ai, kartais mūsų klausimai verti anekdotų, na tokie truputį blondiniški  blush2.gif , bet juk vistiek išsiaiškinam kas rūpi, o tai svarbiausia  biggrin.gif
Šiaip maniškė po variklio kapitalinio, tai ir su tepalais ir antifrizu viskas tvarkoje. Pečiuką neseniai tvarkė, kažkokį "ežį" keitė, na tie terminai meistrų  doh.gif

Zuzla, tai tegu perka, ko tu galvą suki  mirksiukas.gif

Laba smile.gif jus net neisivaizduojat kokiu anekdotu kartais vyrai atvaziave papasakoja... biggrin.gif bendraujant cia-neisizeiskit,bet jus galima pavadinti "moterys su kiausiniais" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimis525 @ 2009 08 25, 08:24)
aisku,ne kompensatoriai barska,o velenelis-reikia restauruoti,nes cia jau situ varikliku liga doh.gif

kompresijos cilindruose nematavot?


meistras sakė, kad ir kompensatoriai, ir velenėlis...

kokia kompresija, apie ką tu kalbi... ir aš ir MB mašinose 0 doh.gif o ką meistras daro MB irgi neklausinėja, gal matavo, gal ne, nežinau... kaip aš paklausiu, kai nežinau net ko klaust...
Atsakyti
Raimi turiu klausimą. Pas mane į galą nepučia šilto oro, t.y. per tą pūtėją kuris yra tarp priekinių sėdynių ir pučia į galą, eina tik šaltas oras. Kadangi važinėju viena, nieko nevežu gale, tai labai dėl to galvos nesuku, bet įdomu ar čia taip turi būti ar kažkas sugedę? E39 1996 2,8.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 08 25, 08:35)
meistras sakė, kad ir kompensatoriai, ir velenėlis...

kokia kompresija, apie ką tu kalbi... ir aš ir MB mašinose 0 doh.gif o ką meistras daro MB irgi neklausinėja, gal matavo, gal ne, nežinau... kaip aš paklausiu, kai nežinau net ko klaust...

kompresija,tai kiekvieno cilindro slegis,o kiek zinau restauravimas apie250lt-tad jei kompresija normali,tai neverta taip greit nurasyti automobiliuko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 25, 08:36)
Raimi turiu klausimą. Pas mane į galą nepučia šilto oro, t.y. per tą pūtėją kuris yra tarp priekinių sėdynių ir pučia į galą, eina tik šaltas oras. Kadangi važinėju viena, nieko nevežu gale, tai labai dėl to galvos nesuku, bet įdomu ar čia taip turi būti ar kažkas sugedę?  E39 1996 2,8.

Labas 4u.gif siaip tai viskas gerai,gale silta ora turi pusti tik i kojas-jei ka,tai prie progos prasuk pro mane uzjungsiu kompa,pratrinsiu klaidas,paziuresim kas gerai,o kas ne 4u.gif (cia kaip sakoma "po kaimynyste")
Atsakyti
QUOTE(Raimis525 @ 2009 08 25, 08:50)
Labas 4u.gif siaip tai viskas gerai,gale silta ora turi pusti tik i kojas-jei ka,tai prie progos prasuk pro mane uzjungsiu kompa,pratrinsiu klaidas,paziuresim kas gerai,o kas ne 4u.gif (cia kaip sakoma "po kaimynyste")

Tai reiks reiks, norėsiu kad važiuoklę pažiūrėtumėte, lyg barška kažkas ir dar tepalų keitimas artėja. Bet dėl mano darbo, negaliu bet kada atvažiuot, nes iš namų išvažiuoju anksti, po 6 val., grįžtu ~18.30. Tad reik paderint su vyru, kad jis mane paveštų ryte ir parvežtų vakare arba pasiderint darbe, nes retkarčiais visokiem reikalam imu laisvą dieną.
Klaidų neturėtų būti, paskutinį kartą servise lyg ir pratrynė. Bet negali žinot, Robidaliu esu labai nusivylusi, pradėjo nekaip dirbti jie, o pinigus ima bile kokius.
Tiesa, tepalus keičiat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 25 rugpjūčio 2009 - 07:57
QUOTE(Raimis525 @ 2009 08 25, 08:50)
kompresija,tai kiekvieno cilindro slegis,o kiek zinau restauravimas apie250lt-tad jei kompresija normali,tai neverta taip greit nurasyti automobiliuko smile.gif


nu va, žinosiu nors preliminarią kainą 4u.gif

ai šiaip viskas genda verysad.gif bamperis tuoj nukris, važiuojant ten kažkas baladojasi, centrinis veikia kada nori, vairuotojo pusės langas nebeatsidaro, t.y. jei atidarysi, neuždarysi, arka rudija, nekalbant apie kitas smulkias rudeles, kurios turi tendenciją didėt,tepalą ryja, ir t.t. ir pan. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 25, 08:55)
Tai reiks reiks, norėsiu kad važiuoklę pažiūrėtumėte, lyg barška kažkas ir dar tepalų keitimas artėja. Bet dėl mano darbo, negaliu bet kada atvažiuot, nes iš namų išvažiuoju anksti, po 6 val., grįžtu ~18.30. Tad reik paderint su vyru, kad jis mane paveštų ryte ir parvežtų vakare arba pasiderint darbe, nes retkarčiais visokiem reikalam imu laisvą dieną.
Klaidų neturėtų būti, paskutinį kartą servise lyg ir pratrynė. Bet negali žinot, Robidaliu esu labai nusivylusi, pradėjo nekaip dirbti jie, o pinigus ima bile kokius.
Tiesa, tepalus keičiat?

Zinoma pakeisiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2009 08 25, 09:01)
nu va, žinosiu nors preliminarią kainą 4u.gif

ai šiaip viskas genda verysad.gif bamperis tuoj nukris, važiuojant ten kažkas baladojasi, centrinis veikia kada nori, vairuotojo pusės langas nebeatsidaro, t.y. jei atidarysi, neuždarysi, arka rudija, nekalbant apie kitas smulkias rudeles, kurios turi tendenciją didėt,tepalą ryja, ir t.t. ir pan. doh.gif

supratau smile.gif labai jau norisi naujo automobiliuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimis525 @ 2009 08 25, 09:09)
supratau smile.gif labai jau norisi naujo automobiliuko biggrin.gif


o kam naujo nesinori mirksiukas.gif juk ištikrųjų sena ta mano mašina ir reikėtų kišt ir kišt į ją, tai nebežinau ar apsimoka...
Atsakyti