Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

Sena tema

Nu ką tęsiam toliau biggrin.gif
Atsakyti
ajajai, liko mano žinutė paskutinė uždarytoje temoje. Gal nesupyksite, kad pakartosiu ax.gif

Taigi ir mes po pirmojo Moskvich 407 (1957 m.) jau 18 metų vairuojame tik BMW automobilius.

Aš iš tiesų kelyje nesnaudžiu, bet neskraidau ir kvailysčių nedarau, tačiau pažiūrėkit, ką rašo spauda apie avarijas: būtinai visada pabrėžia, jei avarijoje dalyvavo BMW, net jei jis nekaltas. O jau komentaruose iš nekalto dar vis tiek kaltu padaro...

O va vienas kolega kai rinkosi mašiną, tiesiai šviesiai pasakė, kad į BMW pusę net nežiūri dėl jos vairuotojų prasto įvaizdžio Lietuvoje...
Atsakyti
QUOTE(Fotografe @ 2009 08 11, 10:53)
ajajai, liko mano žinutė paskutinė uždarytoje temoje. Gal nesupyksite, kad pakartosiu  ax.gif

Taigi ir mes po pirmojo Moskvich 407 (1957 m.)  jau 18 metų vairuojame tik BMW automobilius.

Aš iš tiesų kelyje nesnaudžiu, bet neskraidau ir kvailysčių nedarau, tačiau pažiūrėkit, ką rašo spauda apie avarijas: būtinai visada pabrėžia, jei avarijoje dalyvavo BMW, net jei jis nekaltas. O jau komentaruose iš nekalto dar vis tiek kaltu padaro...

O va vienas kolega kai rinkosi mašiną, tiesiai šviesiai pasakė, kad į BMW pusę net nežiūri dėl jos vairuotojų prasto įvaizdžio Lietuvoje...

Kiekvienam savo biggrin.gif Dauguma ne del markes neperka, o del galiniu varomu ratu lotuliukas.gif Bijo ziemos lotuliukas.gif
O, kas liecia ivaizdi:draudimas "pacukams" butu didesnis ir gerokai, tai ir nepirktu BMW,MB su galingais varikliais, nelakstytu gatvemis klevo lapa uzsiklipde!
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 08 11, 11:31)
nelakstytu gatvemis klevo lapa uzsiklipde!

Blogiau, kai tie pacukai laksto be teisių, girti ir be klevo lapo..
Aplamai, tai aš ribočiau iki 23m. vairavimą galingesnių mašinų, tikrai sumažėtų avaringumas LT.
Dėl tų galinių varomų ratų, tai koks blogumas žiemą?
Fotografe, priminei, jaunystėje teko daug važinėti su Moskvich 412. Prisiminiau, kaip pilna bagažinė būdavo atsarginių dalių biggrin.gif , būdavo kiek laiko važiuoja, tiek ir taiso, vos ne 1:1 doh.gif
Tiesa, praeitoje tėmelėje negražiai parašiau, turėtų būti ne žarnelė, o šlangutė, persiprašau, lb skubėjau blush2.gif , tiesiog parašiau kaip meistras įvardino, t.y. pažodžiui.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 11, 12:16)

Fotografe, priminei, jaunystėje teko daug važinėti su Moskvich 412. Prisiminiau, kaip pilna bagažinė būdavo atsarginių dalių  biggrin.gif , būdavo kiek laiko važiuoja, tiek ir taiso, vos ne 1:1  doh.gif



O taip - ir mūsų "kupriuko" bagažinė būdavo pilna detalių.
Kartą pakeliui iš Vilniaus į Kauną nusipirkome didžiulį arbūzą ir pakelėje sustoję gerokai suleidome dantukus į jį essen.gif
Po to vėl sėdome tęsti kelionės į Kauną, tačiau vos po keliolikos km teko stoti, nes mašinytė pasiprašė remonto, kuris užtruko porą valandėlių... Įsivaizduojate pūslės būklę??? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 11, 13:16)
Dėl tų galinių varomų ratų, tai koks blogumas žiemą?

Jei bus normali žiema, tai pati pamatysi kame blogumas. Čia gal mūsų pagalbininkas Raimis525 galėtų daugiau pakomentuoti.
Ką iš savos patirties galiu pasakyt, kad žiemą važiuoti reik bent dvigubai atsargiau, nes 1) labai sėkmingai gali užnešti posūkiuose (su priekiu varomom rečiau), 2) labai paprasta užklimpti (tiesiog galas neišstumia mašinos); 3) sunkiau pajudėti iš vietos, nes ratai prasisuka. Gal kiti ką pridės.
Ir jokio gazo ar stabdžių posūkiuose. Mašina važiuoja tiesiai ir klauso vairuotojo tik tada kai priekiniai ir galiniai ratai juda vienoje linijoje. Tad jei posūkyje pagazuosi ar pastabdysi: priekis eis į vieną pusę, galas į kitą. Žinoma apie tokias situacijas skaitai žurnaluose, laikraščiuose, bet kai taip nutinka viską pamiršti ir didžiausia klaida kuria daro vairuotojai, inkstinktyviai stabdo.
Ir šiaip per sniegą labai sunku važiuoti.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 11, 13:16)
Aplamai, tai aš ribočiau iki 23m. vairavimą galingesnių mašinų, tikrai sumažėtų avaringumas LT.


ir iki kokio galingumo leistum jiems vairuoti? g.gif 1,2?

ir, manau, chuliganiškumas kelyje nuo metų nepriklauso schmoll.gif aš ribočiau nuo stažo ax.gif nes žali vairuotojai, kurie jaučiasi pasitikintys savimi už vairo, nori mašiną išbandyt, palakstyt, panardyt, nes tai nauja, nepažinta... ir su laiku aprimsta...
Atsakyti
Labas vakaras. 4u.gif norėčiau prisijungti ax.gif ,kokios salygos stojantį klubą biggrin.gif
Esu BMW fanė jau 4-as mano saraše,teko išmėgint įvairias,tačiau likau ištikima wub.gif
Daug kas sako,kad žiemą sunku,tačiau nei su vienu iš turėtųjų auto nepatyriau sunkumų,ar blogumų,jei padangos geros ir per sniegą važiuoja,na pralysta kartais,bet su visom taip pat gali nutikti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 08 11, 16:08)
aš ribočiau nuo stažo ax.gif nes žali vairuotojai, kurie jaučiasi pasitikintys savimi už vairo, nori mašiną išbandyt, palakstyt, panardyt, nes tai nauja, nepažinta... ir su laiku aprimsta...

Pripažįstu, tavo pasiūlymas gal ir geresnis drinks_cheers.gif Bet deja, čia mes tik pamąstyti taip galime. Realybėje, tai, kas "skraido" ir toliau "skraidys", jokios baudos nesustabdys, o kentės tvarkingi vairuotojai, negalėdami nusipirkti geresnių mašinų.

QUOTE(MUDU @ 2009 08 11, 23:02)
kokios salygos stojantį klubą biggrin.gif

Sveika, sąlyga viena, parodyti savo bmwuko foto mirksiukas.gif
Aš tai įpratusi posūkius "išiminėti" antra pavara, tai kažko ypatingo žiemą nepastebėjau, o ir įklimpus nebuvau a.d. doh.gif fu fu. Tiesa, kaip minėjau mano patirtis su mersu. Na mieste gatvės kažkiek juk valomos, nors Kaune tai neįpatingai, visko būna. Baisiausia prilytos duobės doh.gif , važiuoji per didžiulę balą ir nžn doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 12, 08:03)
Aš tai įpratusi posūkius "išiminėti" antra pavara

tai kažko ypatingo žiemą nepastebėjau, o ir įklimpus nebuvau a.d.  doh.gif fu fu


tai kad kitaip ir neįsivaizduoju drinks_cheers.gif bet mano draugė ir jos vyras posūkius išiminėja 3 pavara unsure.gif 1,4 variklis... juk sunku mašinai doh.gif

man ir žiemos nereikėjo, kad įklimpt biggrin.gif ana vasarą kaime pliurzoj įklimpau... nežinau, ką be MB bučiau darius doh.gif kaip jis mane traukė, stumė, griovelį vandeniui nutekėt kasė, lentas dėjo ir t.t.... jau galvojau, kaip išvažiuosim, tai kai gausiu už savo BMW doh.gif o ans ne - patenkintas buvo, kad ištraukė mane wub.gif o šią vasarą įklimpau smėlyje doh.gif miške, tamsu... taip gavosi, kad turėjau keturis gale pavežti, tai visi išlipo mane stumt ir tuo momentu kaip dėjo lietus doh.gif išstumė thumbup.gif ir visi šlapi, bet laimingi patraukėm namo...

o žiemą lakstymą pamirštu, bo neša į šoną, kai stipriai pasninga ir dar nenuvalo, bet šiaip ir žiemą susitvarkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2009 08 12, 00:02)
Labas vakaras. 4u.gif norėčiau prisijungti ax.gif ,kokios salygos stojantį klubą biggrin.gif

Rodai mikliai savo auto foto ir gali vadintis klubiete biggrin.gif

QUOTE(rosee @ 2009 08 12, 08:03)
Aš tai įpratusi posūkius "išiminėti" antra pavara, tai kažko ypatingo žiemą nepastebėjau, o ir įklimpus nebuvau a.d.  doh.gif fu fu. Tiesa, kaip minėjau mano patirtis su mersu. Na mieste gatvės kažkiek juk valomos, nors Kaune tai neįpatingai, visko būna. Baisiausia prilytos duobės  doh.gif , važiuoji per didžiulę balą ir nžn  doh.gif

Tai jei nepastebėjai tai gerai. Matai pati perėjai nuo vienos galu varomos prie kitos, tai ir nepajutai skirtumo. Aš aplamai esu vairavusi tik galu varomą, tai aš kažko ypatingo irgi nepajutau. Tiesiog žiemą važiuoju kiek atsargiau ir tiek. Bet tiem kas visą laiką važinėjo su priekiu varoma ir persėda į galu varomą, tai dažnai būna, kad pirma žiema ojojoi kokia sunki. Bet čia vėlgi kiekvienam savo, svarbu pajusti mašiną.
Aš buvau užklimpusi aikštelėje pavasarį, pliurzoje. Išvažiavau kažkaip, tiksliau išslydau, bet užklimpus sniege ir purve reikia skirtingai elgtis. Kol kas žinau tik teoriškai, praktiškai tpfu tpfu tpfu neteko išbandyti abiejų variantų. O šiaip tai paklausiau denaxos ir nusipirkau kastuvėlį, tai kai žiemą iš kiemo niekaip neišvažiavau, ėmiau ir nusikasiau nuo kelio sniegą.
Papildyta:
Tiesa, merginos nepykstat kad aš mūsų susibūrimą pavadinau beveik klubu? Juk čia renkasi fanės arba prijaučiančios BMW, tai kaip ir klubą galim steigti, kad ir virtualų.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 12, 08:03)
Sveika, sąlyga viena, parodyti savo bmwuko foto  mirksiukas.gif



Sveika,ir tu čia bigsmile.gif Gyvai matei mirksiukas.gif ,taip,kad sąlygą įvykdyta ir tada išeina ,kad rekomendacijos yra ania ax.gif

QUOTE(pikkolo @ 2009 08 12, 10:26)
Rodai mikliai savo auto foto ir gali vadintis klubiete  biggrin.gif


nugi važinėju su auto,bet foto neturiu rolleyes.gif Jei jau klubu vadinsimės ar susiėjimai vyskta g.gif
Vien nuo minties ,kaip suvaro merginų pulkelis su BMW šypseną kelia biggrin.gif
Atsakyti