Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "


doh.gif O mano raudoni burokėliai baigia peraugt,o obuoliai dar neprinokę ir nėr iš ko sulčių daryt verysad.gif ,o burokėlius darau tik su obuolių sultimis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 08 31, 20:18)
Svogunu derlius.

bigsmile.gif oho, kiek daug thumbup.gif kokios didelės ir gražios galvos bigsmile.gif tiesiu taikymu į turgų biggrin.gif
QUOTE(satanele @ 2009 08 31, 22:08)

Čia baklažanas pas tave?
Nesu auginusi, tai įdomu blush2.gif
Atsakyti
Pas mus turgai uzversti darzovemis. biggrin.gif
Atsakyti
Šiuo metų laiku turbūt visi jie užversti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2009 09 01, 22:44)
bigsmile.gif oho, kiek daug thumbup.gif kokios didelės ir gražios galvos bigsmile.gif tiesiu taikymu į turgų biggrin.gif
QUOTE(satanele @ 2009 08 31, 22:08)

Čia baklažanas pas tave?
Nesu auginusi, tai įdomu blush2.gif

Čia baklažanas,gavau du daigus pasodinau prie pomidorų,laistau kaip ir pomidorus ir užaugo biggrin.gif
Atsakyti
O kiek vaisių davė ant vieno stiebo? Norėčiau ir aš pabandyt augint, bet kad vietos man trūksta tam šiltnamyje verysad.gif vienoje pusėje auginu pomidorus, o kitoje agurkus rolleyes.gif tai kur tą baklažaną beįkiši biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2009 09 02, 10:33)
O kiek vaisių davė ant vieno stiebo? Norėčiau ir aš pabandyt augint, bet kad vietos man trūksta tam šiltnamyje verysad.gif vienoje pusėje auginu pomidorus, o kitoje agurkus rolleyes.gif tai kur tą baklažaną beįkiši biggrin.gif

Kolkas du yra,bet jau yra užmegstų ir daugiau,šiltnamyje auginu tik pomidorus,ir jau kad davė du baklažanus ir keturias paprikas,manau ir kitąmet nesodinsiu agurkų šiltnamyje g.gif
Atsakyti
Nesodinsiu kitais metais ir as agurku siltnamyje,dave derliu beveik vienodai kaip lauke.
Atsakyti
Mes kaip pomidoriniai ,tai galvoju vietos neužimsiu agurkais ,bet ir nepralošiau,žinai pas mus pradėjo bobulytes prekyvietėse samdyti su lenkiškom daržovėm,tipo jos savo užaugintas daržoves prekiauja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 09 02, 20:42)
Mes kaip pomidoriniai ,tai galvoju vietos neužimsiu agurkais ,bet ir nepralošiau,žinai pas mus pradėjo bobulytes prekyvietėse samdyti su lenkiškom daržovėm,tipo jos savo užaugintas daržoves prekiauja lotuliukas.gif


blink.gif Pas mus pastoviai važinėja po rajoną tipo "ūkininkai" ir siūlo lenkiškas bulves kaip lietuviškas doh.gif aggressive.gif
Atsakyti
Tai kad aš lauke neturiu vietos kur augint agurkų, tai tenka šiltnamį dalint pusiau, kad draugautų su pomidorais smile.gif
Atsakyti
Ir po kiek gi tos alia lietuviskos darzoves. biggrin.gif
Atsakyti