Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

QUOTE(muminukas @ 2009 08 28, 19:36)
vėl tie žali vabalai mano rūgštynes graužia  g.gif


Mano paprikas irgi užpuole žali vabaliukai tokie. Labai maži. Jie ėda jų lapus. Ką daryti? Jau laisčiau ir kalio permanganatu ir jodu, taip pat purskiau. Tačiau tik nežymiai pagelbėjo. Jų daigeliai dabar ant palangės auga, nes lauke neaugo pradžioj , tai atgal i puodelius įkišau, tai sugalvojau ir laikyt juos ten. Paprikutės jau gražios kabo, o tie vabalai viską gadina. verysad.gif Jau ir vieną papriką nugraužė. Būkit geros pasakykit ką daryti... blush2.gif aš visiška naujokė šiuose reikaluose verysad.gif
Atsakyti
Svogunu derlius.user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
AveM thumbup.gif ,šiemet pas mane užaugo nemaži ,bet ir ne tiek daug schmoll.gif
Atsakyti
As negalvojau,kad ju tiek priaugs.Galesiu svogunais gyventi. biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
O dar mano pomidorus uzpuile kolorado vabalai, ar taip buna?
Atsakyti
Koloradai dabar turbut eda viska is eiles. biggrin.gif
Atsakyti
Na svogunu derlius tai geras, o as kai ju nevalgau tai nei vieno ir nesodinau, tai dabar kai jau reikia i koncervavimus tai kaimyne pusmaisy atidave, sake irgi geras derlius, cesnakus ir is kaimyno pirkau, juos tai megstu, bet nesiryztu dar ju auginti, o ir seip pirmi metai pati darzininkyste ir sodininkyste uzsiimu tai dar spesiu viska isbandyt...
Atsakyti
Cesnakai ir man sunkiai sekasi,nemegsta jie juodzemio. ax.gif
Atsakyti
Labai gražūs svogūnai,pas mane šiemet kažko per drėgna jims buvo,tai ir užaugo nedideli.Bet man patinka,nes,kai būna dideli,pusę sunaudoji,o kita pusė sugenda. ax.gif
Taip pomidorus mėgsta koloradas,ypač,kai bulvių nebebūna.Pas mane tai vis ant baklažanų sėdi dryžuotąsis. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2009 08 31, 23:38)
O dar mano pomidorus uzpuile kolorado vabalai, ar taip buna?



QUOTE(AveM @ 2009 08 31, 23:49)
Koloradai dabar turbut eda viska is eiles. biggrin.gif

aha, pomidorai su bulvėmis yra giminės šiaip, tai koloradams tinka verysad.gif
Atsakyti
Česnakai ir svogūnai pas mane užderėjo thumbup.gif ,be jų aš nemoku ir maisto gaminti,o norėjau čiliukų užsiauginti nepasaisekė schmoll.gif
Atsakyti