Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

QUOTE(skaidruole @ 2009 08 29, 17:19)
Labai dekoju uz nuoroda radau tikrai idomiu receptuku thumbup.gif


Kai padarysi,parodysi kaip atrodo wub.gif
Atsakyti
Cesnakus jau nuemiau,o siandien rausiu ir svogunus.Kaip sakoma darzoves pamazu keliauja i namus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 08 31, 07:49)
Cesnakus jau nuemiau,o siandien rausiu ir svogunus.Kaip sakoma darzoves pamazu keliauja i namus. biggrin.gif


mūsų kaime tai svogūnus jau prieš kokias 3 savaites nuėmė - geras derlius. o aš savo irgi išroviau, tai ką ten doh.gif špygutės... bet ir mamos tas pats, mano dar truputį didesni.
Atsakyti
Na as savo veliau sodinau,tai ir nuimu veliau.Pas mus jau irgi beveik visi nueme.Bet as nelabai dar laiko turejau,tai kaip sakoma -paauginau.Maniskiai tai didziuliai,po to gal foto padarysiu.
Atsakyti
Aš savuosius jau prieš savaitę išroviau,bet čiut beradau kai kuriuos,nes visi jau nudžiūvę buvo ir dydis normalus,ne kažin kokie verysad.gif ,o česnakai jau ir išdžiūvę pas mane ax.gif
Atsakyti
Gal galit patarti kuo kalafijorus nupurksti nuo tu nelemtu kirminu? Jau kopustus sugrauze dar gal nors kalafijoru tureciau. Tik noreciau ekologisko budo.
Atsakyti
Užpuolė ir mano kopūstus vėl,žali kirminai ,gal vėl pelenus barstyti? g.gif
Atsakyti
Renku svogunus,akivaizdziai visi perauge,turbut po puse kg sveria viena galva. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 08 31, 10:06)
Užpuolė ir mano kopūstus vėl,žali kirminai ,gal vėl pelenus barstyti? g.gif


Aš šeštadienį barsčiau pelenais ax.gif Tiek tų žalių kirmėlyčių buvo, tikiuosi nors keli bus žieminiai kopūstėliai bigsmile.gif Svogūnus irgi prieš kelias savaites jau nuroviau. Tie, kuriuos sodinau didesnius-tai pakankamai dideli išaugo, o kuriuos mažiukus pasodinau-tai dalies net neradau-supuvę, sudžiuvę buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 31 rugpjūčio 2009 - 11:37
Aciu na bandysiu pelenais pabarstyt, nelis gal jau tai nenulis tu pelenu...
Atsakyti
Jau trečią kartą barstysiu,vis užpuola ir užpuola,ankstyvų turiu dvi galvas,o vėlyvų bus gal dešimt,rytoj bandysiu virti mišrainę su kopūstais,nes man jie po pomidorų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 08 31, 11:40)
Renku svogunus,akivaizdziai visi perauge,turbut po puse kg sveria viena galva. biggrin.gif

blink.gif OHO kokie monstrai doh.gif thumbup.gif
Atsakyti