Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

QUOTE(muminukas @ 2009 08 20, 12:06)
nugis nupurškiau rūgštynes parauginta česnakų ištrauka  g.gif dar žalioj stotelėj patarė medžio pelenais pabarstyti, tai gal pakalbinsiu mb dešrikių pasikepti, kad pelenų gaučiau  bigsmile.gif

Aš savo rūgštynes nupjoviau ,žiūriu atauga neblogos šį kartą neskylėtos bigsmile.gif
Atsakyti
Man kazkaip su morkom nesiseka. Pavasari pirkau seklas, ant pokelio uzrasyta buvo, kad ju 200, isdygo gal kokia 20 maksimum. Na vakar emiau derliu ir nuo tu 20, tai tik kelios morkos tiesios. Aisku uzaugo tokios gal ir nemenkos, na ne kaip pasarines, bet saldzios sultingos morkytes, bet blogai tai, kad didžioji ju dalis visos issisakoje. Kazin kodel cia taip gaunas.

Kada nuiminesit burokus, gal jau dabar reik. Tokie grazus darze stovi gaila raut smile.gif

Atsakyti
Burokėlius ,morkas nuimu vėlai ,apie spalio mėneį,dar būyų ankstoka rauti g.gif
Atsakyti
mes antrą kartą žirnius valgome,kirminų beveik juose nėra .Tikrai apsimoka antrą kartą sėti.
Atsakyti
Na as zirnius nesenai pasejau, vien del to kad vaikas labai prase, bet manau nieko nebus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2009 08 21, 11:43)
mes antrą kartą žirnius valgome,kirminų beveik juose nėra .Tikrai apsimoka antrą kartą sėti.

Sėjau ir aš antrą kartą,bet nesuprantu anei vienas nesudygo,gal pavasarį išlys schmoll.gif
Atsakyti
As tai sulaukiau antros partijos zirniu,bet labai kirmeti.
Atsakyti
Buvau sia tema praganiusi blush2.gif

Jau nuolat megaujames savo darzovemis... Derlius pakankamai neblogas, tik guziniai ir ziediniai kopustai baisiai prasti schmoll.gif Mano issvajoti moliugeliai jau auga, bet gigantiski nebus biggrin.gif Kitais metais uzsimaniau uzsiauginti apvaliu cukiniju bigsmile.gif Kazkur foto maciau-tokios zalios, dryzuotos ir mazu moliugeliu dydzio bigsmile.gif

Beje, jau supyniau 8 netrumpas svogunu kasas-pamatysiu ar pakaks, ar kitais metais reiks daugiau sodinti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 22 rugpjūčio 2009 - 21:09
As tai pasiziuriu i darza ir galvoju,kaip reikes viska sutempti i rusi. biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Radau jūsų temelę ir noriu paklaust. SM radau konservuotų pupelių receptą, kažkaip šovė man galvon, nuskyniau pupelių ankštis dar nesudžiūvusias, pupelės tokios jaunos, nesudžiuvusios, galvoju greičiau pupelės išvirs. Bet dabar mintis neramina ar neapsinuodysim, gal jos kai pusžalės gali būt kenksmingos, kažkur esu girdėjusiu, kad nedavirtų negalima valgyt. Gal jūs ką žinot g.gif
Atsakyti
As marinuoju neplikytas,man kietesnes labiau patinka.Bet nelabai supratau,kokias nurinkai zalias ar jau pageltusias.
Atsakyti
aš su klausimu. nupjoviau savo rūgštynes ir dabar vėl nauji lapeliai auga. dar šią savaitę su mama pasigrožėjome jaus (gal antradienį), o šiandien žiūriu, kad ir tie jauni visi skylėti blink.gif ir radau kaltininkus - tokie nedideli, maždaug boružės dydžio, žali vabaliukai. kaip juos naikinti? ar bent gal kuri pavadinimą žinotumėt? nenufotkinau kažkaip jų, tik patraiškiau, kiek radau unsure.gif
Papildyta:
mažu ir mano rūgštynes tie patys? mastau.gif

Tai spragės, jie griaužia kopūstus, ridikėlius ir rūgštynes, o nuodiju aš juos pelenais, prisisemiu kibirėlį pelenų ir pabarstau ant augalų. Pelenai turi būti lapuočių medžių, iš šašlykinių, kur kepama ant medžio anglių netinka. Kiek žinau baltuko lervos (tos žalios kirmėlės ant kopūstų) irgi bijo pelenų 4u.gif
Atsakyti