Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

QUOTE(Casual @ 2010 02 18, 22:40)
siandien apsimuturiavau supjaustyta pirsta,  pilnai ishsipjausciau "bambali" ir pasodinau 29 svogunus  thumbup.gif  padejau virs radiatoriaus - tikiuosi greit suzels  ax.gif


tai bent daržas viename bambalyje bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(exDaiva @ 2010 02 18, 17:19)
As irgi del viso pikto matyt vengciau laikrasciu, nors mintis labai gera tie indukai.


Man ta mintis su laikraštiniais indukais super thumbup.gif . Ir juk nebūtina iš laikraščio lankstyt, galima ir iš kokio paprasto popieriaus be dažų mirksiukas.gif . Ir dar bambalinį svogūnų daržą gaminsiu, tikiuos be skaudžių pasekmių cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Inga:): 19 vasario 2010 - 11:17
QUOTE(Mantilė @ 2010 02 18, 23:15)
nusipirkau šiandien baklažanų geltonų baklazanai ir žemuoginių špinatų...iš jų uogų galima virti uogienę blink.gif  gal kas auginot tokius?



Aš taip pat šiuos baklažansu auginsiu šiemet biggrin.gif tai galėsim dalintis kaip sekasi auginti. Kada žadat sodinti? Aš tai šiandien arba ryt .
Atsakyti
QUOTE(NAJA @ 2010 02 19, 12:33)
Aš taip pat šiuos baklažansu auginsiu šiemet biggrin.gif tai galėsim dalintis kaip sekasi auginti. Kada žadat sodinti? Aš tai šiandien arba ryt .

Ir aš sodinsiu šiandien arba ryt ax.gif tikrai galėsime pasidalinti drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos darzininkes... na va ir vel as su savo klausimukais... kadangi jau seklytes uzsakytos, tai noriu ir as darzininkaut.... svarbu gi jau pradzia!!!! dabar noriu toki klausimuka paklasut...- kadangi praeitais metais neturejom zemes, o tik va siemet bus pirmas pavasaris, tai sakykite dabar man... pasisodinsiu seklytes... tikiuos jos paaugs, o ka daryt paskui? kadangi nera siltnamio, o ir zeme neruosta ir pernai, tai kokie darbai paskuio turetu but? ar dabar pasodinti daigeliai turi jau but sodinami i siltnami? tai jei as jo neturiu, tai gal su sodinimu neskubet man dar? o paskui sodint i zeme... ar jus cia visos kur dabar sejat seklas sodinsit iskart i siltnami viska?

bei dar toks klausimukas- ar jei jei isigytumeme siemet siltnami, tai jau galetume juo naudotis, ir kada reiktu jau pradet ruosti siltnami , kad butu derlius siemt??

ech tikiuos supratot...
Atsakyti
QUOTE(antigone333 @ 2010 02 19, 14:21)

bei dar toks klausimukas- ar jei jei isigytumeme siemet siltnami, tai jau galetume juo naudotis, ir kada reiktu jau pradet ruosti siltnami , kad butu derlius siemt??



Žinoma, kad bus derlius biggrin.gif Aš kaip tik šiemet noriu senąjį šiltnamį panaikinti ir naują statyti, o gal ir du. jeigu vyras pastatys rolleyes.gif
Atsakyti
o tai sakykit daba... o jei nespesiu su siltnamiu.... tai kai mano seklytes jau paausk, ar ne per anksti jas bus nesti i lauka sodint? ar dabar jus kur sejat- viska nesit i siltnami sodint?
Papildyta:
sakykite o kas cia per darzove??? nei macius nei ragavus esu....

http://www.e-seklos....s/geltekles?p=4
Atsakyti
Paprastai jau sejant reikia apgalvoti kur sodinsi - i siltnami ar i lauka. Tuomet reikia atitinkamai seti anksciau ar veliau - jei sodinsi i siltnami, seji anksciau, jei i lauka - veliau. Nesiskubink labai seti, nes daigeliai isstyps ir nieko gero is ju nebebus, kol jau galesi sodinti lauke. Reik ieskot praktiskai informacijos apie kiekviena augala ir aiskintis kada ji geriausia seti tiek laukui, tiek siltnamiui. Kai kuriu augalu ir neverta sodinti i siltnami, nes tik vieta be reikalo uzims, o lauke augs kuo puikiausiai. Lygiai taip pat kai kuriuos augalus rekomenduojama auginti tik siltnamyje. Taigi istisas mokslas smile.gif Augaliuku tiek daug yra, kad net sunku tau konkreciai kazka ir patarti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo exDaiva: 19 vasario 2010 - 14:09
na reik tada vyra siandien priremt prie sienos, ir klaust- duos jis man siltnami siemet ar ne.......... o tada ir ziuresiu tada kada jau cia viska set....
Papildyta:
nuas cia siandien uzsivedus , prirasysiu viena pati pilna.... nu bet reik viska issiaiskint kol vyras grys.. kad tureciau ka nupasakot, del savo darzininkystes....

sakykite o ka reiskia sis parasynas.... Daigai sodinami - 25 x 5 cm;
Atsakyti
QUOTE(antigone333 @ 2010 02 19, 15:16)
sakykite o ka reiskia sis parasynas....     Daigai sodinami - 25 x 5 cm;

tai ir reiškia, kad daigus rekomenduojama išsodinti tokiais atstumais smile.gif šiuo atveju panašu, kad taip pasodinus gautųsi eilutės, tarkim tarp eilučių 25 cm, o tarp augalėlių toje eilutėje po 5 cm. Panašu į rekomendacijas kažkokiems ne itin stambiems augalams rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 19 vasario 2010 - 14:58
QUOTE(Casual @ 2010 02 18, 23:40)
siandien apsimuturiavau supjaustyta pirsta,  pilnai ishsipjausciau "bambali" ir pasodinau 29 svogunus  thumbup.gif  padejau virs radiatoriaus - tikiuosi greit suzels  ax.gif


Šaunuoliukė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2010 02 19, 14:57)
Panašu į rekomendacijas kažkokiems ne itin stambiems augalams rolleyes.gif



ui aciu alabai...kazka panasaus ir masciau....
Atsakyti