Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

Aš šiemet žemuogių nesėjau,pasisėsiu kitamet - dar derės praeitų metų.Pasisėjau braškes g.gif įdomu,kas gausis...
Jau pasisėjau ankstyvų pomidorų - praeitais metais labai pasiteisino toks auginimas,kai ankstyvus sodini į didelius indus.Šiemet dar ir kelis agirkus taip pasisėsiu..
O rukolą kažkuriais metais sėjau tiesiai į dirvą - puikiausiai užaugo,tik be manęs jos niekas nevalgė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 02 17, 23:44)
shaunus indukai bigsmile.gif
nors su tokiu laistymu kaip mano tai as juos turbut mikliai suniokociau  doh.gif
laikrashtiniai turbut butent tuo ir gerai, kad matosi kada per daug perlaistai, o kada jau laikas lieti  ax.gif

na, tokius indukus dedu į spec. plastikinius 'lovius', tai jie labai kompaktiškai užpildo. Plastmasinių indukų tiek nesugrūdu blush2.gif


QUOTE(kristalka @ 2010 02 18, 08:58)
Labai jau faini indukai,bet nuo ko pradėt lankstyt? lotuliukas.gif

Lankstau lygiai taip pat kaip klipuke rodo moteriškė wink.gif
O daugiau pasižiūrėti galima -> newspaper pot
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 02 18, 09:43)
na, tokius indukus dedu į spec. plastikinius 'lovius', tai jie labai kompaktiškai užpildo. Plastmasinių indukų tiek nesugrūdu  blush2.gif

kaip įdomu blink.gif bet ar neperšlampa laikraštis nuo laistymo? nesubliūkšta?
Atsakyti
QUOTE(vira @ 2010 02 18, 09:06)
Aš šiemet žemuogių nesėjau,pasisėsiu kitamet - dar derės praeitų metų.Pasisėjau braškes g.gif  įdomu,kas gausis...
Jau pasisėjau ankstyvų pomidorų - praeitais metais labai pasiteisino toks auginimas,kai ankstyvus sodini į didelius indus.Šiemet dar ir kelis agirkus taip pasisėsiu..
O rukolą kažkuriais metais sėjau tiesiai į dirvą - puikiausiai užaugo,tik be manęs jos niekas nevalgė biggrin.gif



O sveikute wub.gif Kokioj idomioj temukej susitikom thumbup.gif
Mano vaikai labai valge zemuoges, nuvaziavus i sodyba uzgula tiesiog abudu krumelius, tai pajauciau trukuma biggrin.gif Braskiu nesu sejus, jauciu siemet pirksiu kur kokiam daigyne-medelyne.
O klausyk tau pomidorai neisstyps? Nu as taip bijau bet ka seti, man rodos pavasaris siemet rudeni prasides ax.gif
Atsakyti
Sveika thumbup.gif wub.gif
Pagal amžių jau prie žemės traukia lotuliukas.gif

Maniškė irgi žemuoges kapoja,aš du metus iš eilės sėjau,tai dar turiu,dabar dar ir braškių užsinorėjau.

O dėl pomidorų,tai aš sėju tik kokius 6-8 ankstyvus į durpines tabletes,kai sudygsta,persodinu į ne mažiau kaip 1 L talpos vazonėlį,o kai dar paauga - po 2 į plastmasines dėžes,tokias su tarpais.O jau kai reikia sodinti - sodini į šiltnamį su visa dėže.Esmė ta,kad kuo mažiau judinti daigą,tada labai anksti pradeda derėti.
Aš praeitais metais į šiltnamį jau su pomidoriukais sodinau.Su transportavimu,aišku,problematiška,bet verta.Kadangi daug vietos užima,daug neprisisodinsi,bet kelis ankstyvus krūmus turėti galima thumbup.gif
Šiemet taip ir su agurkais pabandysiu.

Yra tokios knygos - "Protingas daržas" ir "Protingas šiltnamis".Nemažai iš ten pritaikiau,daug kas pasiteisino.


O kokias žemuoges turi?
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 02 18, 11:43)
na, tokius indukus dedu į spec. plastikinius 'lovius', tai jie labai kompaktiškai užpildo. Plastmasinių indukų tiek nesugrūdu  blush2.gif
Lankstau lygiai taip pat kaip klipuke rodo moteriškė wink.gif
O daugiau pasižiūrėti galima -> newspaper pot

faini indukai gal pasinaudosiu kaip pritruks rolleyes.gif dar turiu nuo grietines induku pasitaupius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalka @ 2010 02 17, 22:19)
GAPO labai ačiū už informaciją apie baldus 4u.gif pas mus taip pat senas šaldytuvas kaime,tai tikrai taip ir padarysiu ax.gif



Man irgi aktualu,ką daryti su senu šaldytuvu bigsmile.gif perverčiau temą,bet neradau,kur buvo kalbėta blush2.gif Gal galit nuorodą įmesti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vira @ 2010 02 18, 11:10)
Sveika thumbup.gif  wub.gif
Pagal amžių jau prie žemės traukia lotuliukas.gif

Maniškė irgi žemuoges kapoja,aš du metus iš eilės sėjau,tai dar turiu,dabar dar ir braškių užsinorėjau.

O dėl pomidorų,tai aš sėju tik kokius 6-8 ankstyvus į durpines tabletes,kai sudygsta,persodinu į ne mažiau kaip 1 L talpos vazonėlį,o kai dar paauga - po 2 į plastmasines dėžes,tokias su tarpais.O jau kai reikia sodinti - sodini į šiltnamį su visa dėže.Esmė ta,kad kuo mažiau judinti daigą,tada labai anksti pradeda derėti.
Aš praeitais metais į šiltnamį jau su pomidoriukais sodinau.Su transportavimu,aišku,problematiška,bet verta.Kadangi daug vietos užima,daug neprisisodinsi,bet kelis ankstyvus krūmus turėti galima thumbup.gif
Šiemet taip ir su agurkais pabandysiu.

Yra tokios knygos - "Protingas daržas" ir "Protingas šiltnamis".Nemažai iš ten pritaikiau,daug kas pasiteisino.
O kokias žemuoges turi?


Nu traukia akurat biggrin.gif Tuoj kiaules ir vistas pradesiu auginti biggrin.gif

Nu krutai tu su tais pomidorais, bet pas tave gal labai sviesu....pas mane labai truksta sviesos namuose, tai dabar vieninteliam svisiam lange vyras sumontavo toki dideli stelaza ir pirmus metus pati daiginsiuos namuose.

Kazin ar dar yra pirkti tas Protingas darzas, nes turiu Protinga siltnami - nu nereali knyga.
Atsakyti
QUOTE(vira @ 2010 02 18, 12:10)
Sveika thumbup.gif  wub.gif
Pagal amžių jau prie žemės traukia lotuliukas.gif

Maniškė irgi žemuoges kapoja,aš du metus iš eilės sėjau,tai dar turiu,dabar dar ir braškių užsinorėjau.

O dėl pomidorų,tai aš sėju tik kokius 6-8 ankstyvus į durpines tabletes,kai sudygsta,persodinu į ne mažiau kaip 1 L talpos vazonėlį,o kai dar paauga - po 2 į plastmasines dėžes,tokias su tarpais.O jau kai reikia sodinti - sodini į šiltnamį su visa dėže.Esmė ta,kad kuo mažiau judinti daigą,tada labai anksti pradeda derėti.
Aš praeitais metais į šiltnamį jau su pomidoriukais sodinau.Su transportavimu,aišku,problematiška,bet verta.Kadangi daug vietos užima,daug neprisisodinsi,bet kelis ankstyvus krūmus turėti galima thumbup.gif
Šiemet taip ir su agurkais pabandysiu.

Yra tokios knygos - "Protingas daržas" ir "Protingas šiltnamis".Nemažai iš ten pritaikiau,daug kas pasiteisino.
O kokias žemuoges turi?

Nu tos knygos mano įkvėpimas.Šiemet iš bazių prisirinkau plastmasinių dėžių nuo mandarinų,jas tiesiog išmeta blink.gif .Tai keliaus keli mano agurkai,pomidorai ir paprikos tiesiai su dėžėmis į šiltnamį rolleyes.gif ,kaip ir pas tave.
Atsakyti
Neįpatingai daug šviesos,tik ant palangių.Kol mažesni,būna ant palangių,o vėliau su dežėm keliauja į įstiklintą balkoną.
Man irgi įkvėpimas nuo tų knygų thumbup.gif .Dar visai nesenai ar ne Oze Vagos knygyne visas tris mačiau pirkti g.gif (Dar ir "Protingą sodą",bet aš iki vaismedžių dar neprisikapsčiau biggrin.gif )

Atsakyti
Knygu mugej reikes pasidairyti. Vat as irgi neprieinu iki vaismedziu, nors is tikruju tris metus is viso nelabai ka galejau veikti sodyboj del vaiku. Bet vaismedziai vistiek daugiau ar maziau patys savim pasirupina blush2.gif

As balkono neturiu verysad.gif

Tiesa, zemuoges sejau kazkokias zemauges remontantines beugles, o kokios auga sodyboj ne nezinau, bet labai derlingos ir labai ilgai duoda derliu, paskutines uogos jau tiesiog nusalo del rudeniniu salnu.
Atsakyti
Štai čia galima parsisiųsti Protingas siltnamis ir Protingas daržas
Atsakyti