Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

QUOTE(Gaudvilė @ 2010 02 17, 21:56)
Nelabai supratau klausimo  blush2.gif .

Jau Greisi atsake 4u.gif

QUOTE(*GREISI* @ 2010 02 17, 22:00)
Jeigu ištraukei toks kaip siūlas,manau perlaistei.Aš tai pačioje pradžioje palieju žemę,o paskui tuo purkštuvu.Atsimenu pernai kalbėjome ta tema,kai būna maži daigeliai geriau  mažiau vandens negu perdaug.O aš nededu nei maišelių ,nei dangtelių  cool.gif .


Aciu 4u.gif O vis galvodavau, kad nedalaistau - ir vis liedavau doh.gif O tai, kad purskiama yra ant augaleliu-jiems tas reiskias nekenkia? Bandysiu ir as taip siemet daryti thumbup.gif

QUOTE(exDaiva @ 2010 02 17, 22:14)
Ai, ir ta Rukola visgi pasejau ant palanges, bus idomu paziuret kas gausis, mes tai ja glebiais valgom  biggrin.gif


Na man ji bais karti - kur jus ja dedat? Ir tas intensyvus kartus jums skanus blush2.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2010 02 17, 22:17)
Gėlėms susilankstau iš laikraščio indelius, tokiu būdu labai kompaktiškai susideda į specialius lovelius.


O cia koks idomus budas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 17 vasario 2010 - 22:23
Oi as cia sorry biski ne i tema gal apie Rukalos vartojima pasisakysiu, bet mes dazniausiai darom tokias salotas - rukola, stambiai pjaustyti pomidorai, stambiai patarkuotas Dziugo suris, alyvuogiu aliejus ir biski druskos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo exDaiva: 17 vasario 2010 - 22:30
QUOTE(kristalka @ 2010 02 17, 22:19)
Kada sodinasi kardeliai? ax.gif

gegužio pradžioj wink.gif

QUOTE(madmuazele @ 2010 02 17, 22:22)
O cia koks idomus budas  g.gif

Taip, kaip matosi šioj foto wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 17 vasario 2010 - 22:32
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 02 17, 22:31)
Taip, kaip matosi šioj foto wink.gif


Nieko sau blink.gif Ir laikrascius panaudoji, ir islaidu indeliams nera thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(exDaiva @ 2010 02 17, 22:30)
Oi as cia sorry biski ne i tema gal apie Rukalos vartojima pasisakysiu, bet mes dazniausiai darom tokias salotas - rukola, stambiai pjaustyti pomidorai, stambiai patarkuotas Dziugo suris, alyvuogiu aliejus ir biski druskos.

Net seile nutiso biggrin.gif
Kadangi rukola daugiamete-as jos pernai neroviau, tai siemet turetu vel isaugti pati... pabandysiu dar karta paragauti ax.gif
Atsakyti
vajei vaajei kiek jus cia visokiu grozybiu prirodet su baklazanais!!!!!!!!!!! kadangi as cia visai zaaaalia darzininke tai noriu paklaust....jei dabar sodint bakalazanus, tai cia jie skaitysis ankstyvieji? ar tiesiog cia jau ju toks laikas, dabar pasiseji, o paskui jau derlius... nes itariu nelabai spesiu dabar ju pasiset,.nes ebay uzmaciau jusu isrodytu rusisu, tai kol man atsius , man tada jau per velu bus sosint... ar kaip cia yra...... o gal veliau as tik galesiu sodint tiesiai i zeme?? o iki kada galima sodint baklazanus, manot po 2 savaiciu jau bus per velu??
Atsakyti
Antigone, po poros savaičių tikrai bus ne vėlu mirksiukas.gif
Be to, gal sėklas ir greičiau atsiųs - man nemaža dalis atkeliavo per savaitę nuo užsakymo.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 02 17, 23:31)

Taip, kaip matosi šioj foto wink.gif



shaunus indukai bigsmile.gif
nors su tokiu laistymu kaip mano tai as juos turbut mikliai suniokociau doh.gif
laikrashtiniai turbut butent tuo ir gerai, kad matosi kada per daug perlaistai, o kada jau laikas lieti ax.gif
Atsakyti
UI acius acius.....

o jei artais nespeciau.... tai kaip tada- tada jau seklytes reiktu sodinti i siltnami iskart , ar i zeme.....??
Atsakyti
Dėl purškimo,tai purškiu žemę,bet aišku pakliūva ant daigelių.Bet kai paauga laistau, per daug terlionės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GREISI*: 18 vasario 2010 - 07:46
Sveikos daržininkės.Mano pomidorai, baklažanai ir pipirai jau turi po kelis lapelius, o kada juos reikia persodinti, na turiu omeny, ar reikia žiūrėti mėnulio fazę?
Atsakyti
[dabar maišeliu uždenkit biggrin.gif
Aš savo daigyklas darau iš betkokio indelio, kurį uždengiu polietileno maišeliu.
[/quote]
tuo maišeliu reikia ilgai laikyt uždengus?
Papildyta:

Gaudvilė ačiū 4u.gif
Labai jau faini indukai,bet nuo ko pradėt lankstyt? lotuliukas.gif
Atsakyti
Pasėjus sėklytes visą dfėželę uždengiu maišeliu (kaip jau minėta dengti reikia taip, kad maišiukas nesiliestų prei žemės) kartą per parą atidengiu pravėdinti (nes nuo drėgmės užrasoja maišiukas). O kai sėklytės sudygsta ir gerai matosi augaliuko netikrieji lapeliai - atidengiu, pastatau šviesioje vietoje, dar šiek tiek ūgtelėjus - persodinu.
Atsakyti