Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

QUOTE(Casual @ 2010 02 17, 11:47)
Merginos, blashkaus po foruma ir nerandu. kazkas buvo ikeles nuotrauka kaip susodinti svogunu galvutes laishkams i dideli plastikini buteli. neatsimenu kaip ten shonuose skyles pjautos buvo, o noretusi pasiziureti. Gal kuri nors atsimenat kurioje temoje?
kokias keturias temas perverciau, bet matyt neatidziai ziurejau ir praverciau blush2.gif  blush2.gif
nerandu  doh.gif

Atrodo kad čia
http://tv.lrytas.lt/...p;autoplay=true
Atsakyti
JOLAXUS aciu uz kita tema rolleyes.gif

GAPO na kazkaip uzauginsim tuos lesius rolleyes.gif

o as turiu grudu neapdirbtu is kaimo tai reikes digintis o juos kazi sviesiai ar tamsiai laikyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2010 02 17, 11:50)


Militux, aciu labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
butent tokios info ir ieskojau, kazkas kazkur buvo foto ikeles, o cia visa filmuota medziaga thumbup.gif thumbup.gif
lekiu kaishioti svogunu thumbup.gif
Aciu Tau labai 4u.gif
Atsakyti
Zylute81, apie šviesą nežinau, manau ant palangės tiks, šiaip mums reikia, kad tik sudygtų, o ne sužaliuotų. beje, reikia atrinkt suskaldytus, pažeistus lęšius.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 02 16, 20:17)
ar verta iš karto visas sėklas sėti? Nes aš ridikus, tai kas dvi savaites po truputį pasisėju, tai visada skanūs tongue.gif

Man kažkaip kai jau atsiranda pomidorų, ridikų nebesinori. Tai aš juos sėju visus kartu, bet galbūt galima ir kas pora savaičių. Tik tiek, kad jie trumpesnės dienos augalas ir sėti juos reikia nuo liepos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 02 17, 10:47)
Merginos, blashkaus po foruma ir nerandu. kazkas buvo ikeles nuotrauka kaip susodinti svogunu galvutes laishkams i dideli plastikini buteli. neatsimenu kaip ten shonuose skyles pjautos buvo, o noretusi pasiziureti. Gal kuri nors atsimenat kurioje temoje?


aš jau sukaišiojau taip svogūniukus thumbup.gif ir vietos daug neužima.
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2010 02 17, 10:50)

Merginos, o kuri bandžius šitaip? g.gif
Atsakyti
Kadangi pernai daug turėjau svogūnų,tai taip ir auginau.Labai gražiai atrodo,kai sužaliuoja. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2010 02 17, 13:44)
Merginos, o kuri bandžius šitaip?  g.gif


jei imsites shitos idejos tai bukit atsargios blush2.gif
as ka tik is kliniku parvaziavau - ruoshiaus i plastikini buteli svogunus sodint, pjoviau skyles, vienoj vietoj uzhstrigo peilis, tai kai lupau is jegos , peilis pakrypo ir tiesiai i pirshta suvariau: giliai ir stipriai - sauja pilna kraujo, per alkune ant grindu tekejo, ishsigandau doh.gif
pradzioj norejo siut, po to nusprende pleistrais sukabint, prileido vaistu ir namo paleido blush2.gif
va tai tau ir darzininkyste doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
rytoj pabaigsiu tas ipjovas butelyje daryt (arba siand kai nieks nematys), nes tik dvieju betruksta biggrin.gif o taip knieti tuos svogunus sukaisioti biggrin.gif
Atsakyti
Casual doh.gif Nu dievaži juokas pro ašaras smile.gif
Duokit geriau vyrui tą darbą nudirbti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2010 02 17, 14:03)
Duokit geriau vyrui tą darbą nudirbti smile.gif


labai protingas patarimas. Aš visad taip darau biggrin.gif

Casual, labai užjaučiu console.gif Bet nieko, iki rimtųjų daržininkystės darbų dar toli, viskas sugis. Užtat galit ligonio teisėm vyrą po namus su užduotim vaikyti mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutės.
kad tik nebūtų toks slaugymas lotuliukas.gif
Kodėl tu lovoje? Sergi? O visai gerai atrodai. Labai valgyti noriu. Tu


gulėk gulėk. Aš pats viską pasidarysiu. Kur pas mus makaronai? Dėžutėj?

Kurioj - čia jos penkios. Tu nesikelk, aš pats susirasiu. Ne, šitoj

miltai... Šitoje - cukrus... Koks skirtumas, ką išpyliau? Kruopos

kažkokios.

Kam atsikėlei? Aš pats sutvarkysiu... Nesijaudink ir eik į lovą. Kur

atidarytuvas? Stalčiuj nėra. Vėl atsikėlei?! Tu juk sergi. O, kur

suradai? Aš ten du kartus žiūrėjau. Eik, aš viską padarysiu pats...

Oi, įsipjoviau pirštą... Ar pas mus yra jodo? Subintuok man prašau

pirštą. Atsargiai, labai skauda! Galva sukasi, einu prigulsiu. Analgino

atnešk. Išjunk televizorių. Pradaryk langą. Ne, kiaušinienės

nenoriu, geriau blynus. Uždaryk virtuvės duris, ligoniams reikia

ramybės. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti