Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

QUOTE(diasaja @ 2010 02 15, 15:58)
Ar esat kas auginę daikonus? Nusipirkau sėklų. Įdomu, kokie auginimo ypatumai? rašo, kad reikia sėti po 2-3 sėklas, o po to palikti stipriausią daigelį retinant.

Aš esu juos auginusi - reikia sėti liepos mėnesį, užauga tokie balti pailgi ridikai, gerai laikosi. Aš juos retinau, o išretintus mamos triušiams nuveždavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2010 02 15, 20:46)
o kada baklažanus geriausia sėti? ne per vėlu dar?


As manau, kad tikrai ne per velu... Juk zada velyva pavasari...pati sesiu si savaitgali-zada geras dienas seklu sejimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 02 15, 14:43)
Sveikutės , noriu paklausti ar reikia būtinai išdžiovinti baklažano sėklytes prieš sėjant, nes šiandiena išėmiau iš savo užauginto g.gif

Laukiu , gal kuri galit pasakyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2010 02 15, 21:46)
o kada baklažanus geriausia sėti? ne per vėlu dar?

as jau sausio men pasejau, bet manau dabar ir gale seti, jei ne klystu tai ryt gera diena ju sejimui g.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Aš taip pat noriu savo daržovių ax.gif Tačiau galėsiu pasigirti dar negreitai,nes dar nieko nesėjusi, ir aplamai pradedanti,jog patys turime valgyti tik savo išaugintas daržoves,vaisius.
Atsakyti
QUOTE(troja3030 @ 2010 02 16, 14:52)
as jau sausio men pasejau, bet manau dabar ir gale seti, jei ne klystu tai ryt gera diena ju sejimui  g.gif

kokio jie jau dydžio pas tave?ar lėtai auga?
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2010 02 16, 17:52)
kokio jie jau dydžio pas tave?ar lėtai auga?


Atsiprasau, ne manes klausei, bet as sejau savo baklazanus sausio 27 d., tai dabar jie 4-5 cm aukscio. Bandziau siemet pirmakarta geltonus ir violetinius.
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 02 16, 15:19)
Aš esu juos auginusi - reikia sėti liepos mėnesį,

ar verta iš karto visas sėklas sėti? Nes aš ridikus, tai kas dvi savaites po truputį pasisėju, tai visada skanūs tongue.gif
Atsakyti
sveikutes darzinunkes as ir peie jusu prisijungsiu rolleyes.gif

siemet pati ir noriu augint daigus papriku ir pomidoru tai pomidorus mama seja tik kovo viduri i gala kazkur tai buna viskas kaip tik tik va papriku ji neaugina tai as bandysiu rolleyes.gif

tik va kas idomiausia radau sejios kalendoriu pagal kuri kazkada ansciau idetos dienos netgi nesutampa bet ir yra neplankios
sejios kalendorius

ir dar turiu klausimuka ar kas esate augine lešius niekur nerandi info o vyras nupirko seklu ir nezinom kaip istikro su jais elgtis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2010 02 16, 20:25)
sveikutes darzinunkes as ir peie jusu prisijungsiu rolleyes.gif

siemet pati ir noriu augint daigus papriku ir pomidoru tai pomidorus mama seja tik kovo viduri i gala kazkur tai buna viskas kaip tik tik va papriku ji neaugina tai as bandysiu rolleyes.gif

tik va kas idomiausia radau sejios kalendoriu pagal kuri kazkada ansciau idetos dienos netgi nesutampa bet ir yra neplankios
sejios kalendorius

ir dar turiu klausimuka ar kas esate augine lešius niekur nerandi info o vyras nupirko seklu ir nezinom kaip istikro su jais elgtis doh.gif

Labas , labas drinks_cheers.gif
Atsakyti
As turiu T. Borsh 2010 m. sejos menulio kalendoriu - tai ten parasyta, kad geriausios dienos sodinimui yra vasario 19 d., 20 ir 21 d. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 02 16, 20:38)
sejos menulio kalendoriu -

sėdama žiūriu į žemę, o ne į Mėnulį lotuliukas.gif
Atsakyti