Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

QUOTE(diasaja @ 2010 01 24, 21:47)
Moliūgus ir cukinijas rekomenduočiau sėti ant komposto krūvos, jeigu tokią turite. Nes darže man gaila vietos, kai išsiplečia ir kitus augalus užgožia. O kompostui ir pavėsį sudaro. Auga super gerai thumbup.gif

drinks_cheers.gif pernai pati išbandžiau, super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 01 24, 21:47)
Moliūgus ir cukinijas rekomenduočiau sėti ant komposto krūvos, jeigu tokią turite. Nes darže man gaila vietos, kai išsiplečia ir kitus augalus užgožia. O kompostui ir pavėsį sudaro. Auga super gerai thumbup.gif



Kaži ar tinkama bus-mano tik pirmi metai pernai buvo-ten tik žolės išrautos unsure.gif Aš žadu visą daržo kraštą paskirti moliūgams ir cukinijoms.... turėtų pakakti joms vietos ax.gif Aišku, dėl maistinių medžiagų nėra ko lyginti komposto krūvos su dirva.
Atsakyti
Labai didelis aciu uz sejima moliugu ir cukiniju ant komposto kruvos, Super 4u.gif
Atsakyti
Oli vija , madmuazele

moliugus perku SCHETELIGe . Ankstyvuju yra ir Sekluvos firmos . Agurkus irgi perku sekluvos firmineje parduotuveje .
Atsakyti
Man tai ir taip anyta patare, bet kadangi dar pernai neturejau komposto kruvos tik meslo kruva tai sejau i dirva o jau siemet tai sesiu ten, o kazin moliugam ir arbuzam gal ir turetu but gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2010 01 25, 10:44)
Oli vija , madmuazele

moliugus perku SCHETELIGe . Ankstyvuju yra ir Sekluvos firmos . Agurkus irgi perku sekluvos firmineje parduotuveje .




Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 01 25, 10:49)
Kaži ar tinkama bus-mano tik pirmi metai pernai buvo-

Tikrai bus gerai smile.gif Aš pernai dar ir drožlių buvau užpylusi ant viršaus, tai duobutę padariau, kad šaknys pasiektų pūvančias žoles.
Papildyta:
QUOTE(daivasen @ 2010 01 25, 11:54)
o kazin moliugam ir arbuzam gal ir turetu but gerai g.gif

moliūgams gerai taip pat, bet arbūzams reikia daugiau šilumos. jeigu vasara bus karšta, tai spės užaugti. Aš šiemet sodinsiu melionus ir arbūzus į šiltnamį. Nerizikuosiu. jau pernai bandymų užteko.
Atsakyti
Sveikutės , gal kuri auginot tokius svogūnus g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 01 31, 19:39)
Sveikutės , gal kuri auginot tokius svogūnus g.gif

neauginus tokių. Aš pernai buvau pasisodinus baltų svogūnų, tai labai daug supuvo, nors raudoni ir geltoni puikiai laikosi thumbup.gif
Atsakyti
Kažkuri klausėte apie baklažanus, mano pačios užauginti thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
jatau kokie baklazanai wub.gif
varciau dabar e-bay, tai seklyciu pakelius su nemokamu issiuntimu kazkur kainuoja 3.49 svaro kainuoja, tikrai dauk seklyviu mirksiukas.gif ten galima rasti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 02 01, 10:35)
kazkur kainuoja 3.49 svaro kainuoja,

bet labai brangu doh.gif o Lietuvoje nebūna?
Atsakyti