Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

QUOTE(anemone @ 2010 01 24, 14:47)
satanele , ..vijana..

Agurku kartumas priklauso nuo veisles . 8 metus auginu MANDY H . Sodinu shiltnamyje 10 daigu . Uztenka shvieziu . Konservavimui bei rauginimui taip pat uztenka . Niekad nesuvalgom gerybiu per ziema . Kas yra kartus agurkai seniai jau pamirsau .
O patys skaniausi moliugai , kuriuos galima grauzt kaip morka , t.y. CROWN PRINCE F1 .
Is kvapniuju moliugu l patinka MUSCADE DE PROVENCE .
Ankstyvam moliugu derliui nuostabiausias yra Rouge vif d'Etampes . Auginau jau 3 metus . Ir liepos menesi jau pradedavom skint ir sunkt sultis kartu su morkom .


o kur perkate minėtųjų moliugų sėklas ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2010 01 24, 13:47)
O patys skaniausi moliugai , kuriuos galima grauzt kaip morka , t.y. CROWN PRINCE F1 .
Is kvapniuju moliugu l patinka MUSCADE DE PROVENCE .
Ankstyvam moliugu derliui nuostabiausias yra Rouge vif d'Etampes . Auginau jau 3 metus . Ir liepos menesi jau pradedavom skint ir sunkt sultis kartu su morkom .


Papildyta:
QUOTE(Oli_vija @ 2010 01 24, 15:27)
o kur perkate minėtųjų moliugų sėklas ? g.gif


Aga, man ir idomu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 24 sausio 2010 - 15:40
Pernai merginos augino ''Kaunius'' agurkai , labai buvo geras derlius, bet aš jų niekur nerandu g.gif
nusipirkau nes rekomendavo ''Polan-h'' , Melody-h'', , o molūgus turiu kvapnieji ''waltham butternut''
Atsakyti
Moliūgų kažkoks deficitas g.gif Tik didžiuosius mačiau sėklų lentynose kol kas. labai norėčiau kvapiojo, bet nesiseka rasti unsure.gif

Kada sėjat cukinijas, moliūgus? daigus ar tiesiai į dirvą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 01 24, 16:55)
Moliūgų kažkoks deficitas  g.gif  Tik didžiuosius mačiau sėklų lentynose kol kas. labai norėčiau kvapiojo, bet nesiseka rasti  unsure.gif

Kada sėjat cukinijas, moliūgus? daigus ar tiesiai į dirvą?  g.gif

Moliūgų galima rasti žalioje stotelėje, mano geriausia sėklų parduotuvė , be merginų iš kurių galima dar nusipirkti sėklų,pas Regila yra cukinijų , moliūgų, pas mane liko iš pernai sėklų bigsmile.gif
pernai sodinau daigais, bet šiemet galvoju sėti tiesiai įdirvą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 01 24, 16:26)
pernai sodinau daigais, bet šiemet galvoju sėti tiesiai įdirvą verysad.gif

Stotelės nelabai pakeliui man. Pasižvalgiau maximose ir panašiose parduotuvėse. Ten gal jau išrinkta būna. Dabar e-seklos žiūrinėju smile.gif Gėrybių ten yra.

O kodėl tiesiai? Nepasiteisino vargas su daigais namie?
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 01 24, 16:26)
Moliūgų galima rasti žalioje stotelėje, mano geriausia sėklų parduotuvė , be merginų iš kurių galima dar nusipirkti sėklų,pas Regila yra cukinijų , moliūgų, pas mane liko iš pernai sėklų bigsmile.gif
pernai sodinau daigais, bet šiemet galvoju sėti tiesiai įdirvą verysad.gif

O kas yra Regila? Ji pardavineja seklas?

As ir pernai sodinau daigeliais, bet siemet sesiu tiesiai i dirva ir koki menesi auginsiu po agroplevele....
Atsakyti
Regilos puslapiukas,iš kurio gali užsisakyti įvairių sėklų, thumbup.gif
http://www.loretossodai.lt/
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 01 24, 16:35)
Regilos puslapiukas,iš kurio gali užsisakyti įvairių sėklų,  thumbup.gif
http://www.loretossodai.lt/


Ai, tiesa, buvau primirsusi doh.gif Aciu 4u.gif

As moliugu nemazai nusipirkau skirtingu... tik vat dar truksta mazuju cukiniju... Ir labai noreciau pabandyti Rouge vif d'Etampes ax.gif
Atsakyti
Aciu anemone 4u.gif , reiks paieskoti siu agurkeliu seklu.
Atsakyti
Gal kokia kaunietė iš e-sėklos užsisakyt norėtų? Susirinkau, nedidukas mano užsakymas, siuntimas gana brangus išeina tokiam kiekiui sėklų. Gal kas prisijungt norit? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 01 24, 17:30)

bet siemet sesiu tiesiai i dirva ir koki menesi auginsiu po agroplevele....

Moliūgus ir cukinijas rekomenduočiau sėti ant komposto krūvos, jeigu tokią turite. Nes darže man gaila vietos, kai išsiplečia ir kitus augalus užgožia. O kompostui ir pavėsį sudaro. Auga super gerai thumbup.gif
Atsakyti