Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

QUOTE(daivasen @ 2010 01 19, 00:23)
nes siemet tai tokiu mazu prisiauginau...

tai gal ne retinai?
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2010 01 19, 00:23)
aisku aciu, o kazin tokiu ant popieriaus velyvu yra...nes siemet tai tokiu mazu prisiauginau...

Yra aš perku pastoviai.Gal kokia keturių rūšių jų yra.Labai tingiu retinti,pernai pirkau be tų juostelių,tai likau galima sakyti be morkų ,nes neprisiruošiau išretinti.O va ,kur su ta juostele buvo,tai liuks morkos užaugo.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 01 19, 08:34)
Yra aš perku pastoviai.Gal kokia keturių rūšių jų yra.Labai tingiu retinti,pernai pirkau be tų juostelių,tai likau galima sakyti be morkų ,nes neprisiruošiau išretinti.O va ,kur su ta juostele buvo,tai liuks morkos užaugo.

as irgi taip pat pasimokiau pirkau vokiskas pakelyje ir sss. gavosi o tos popieriuje superines tikrai ax.gif
Greisi o tuos siltnaminius agurkus siusiesi, gal ir as prsisijungciau g.gif kazkaip pernai pasimokiau, kad pigiu seklu neverta pirkti nes ss.. gaunasi, vat nusivyliau pernai tipo zalios stoteles naujiena vysniniais geltonais pomidorais, pas mama visi ziedai nubyrejo, o pas teta vos ne kas savaite trese, niekur negalejo isvaziuoti ne spastoviai turejo laistyti balkone ir na isstypo be proto kad ir lauzem virsunes, kaimynei i siltnami daigu atidaviau nes neturejau kur det tai kaimyne keike jauciu doh.gif lotuliukas.gif
pomidoru meginsiu seti makarena g.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 01 19, 08:42)
as irgi taip pat pasimokiau pirkau vokiskas pakelyje ir sss. gavosi o tos popieriuje superines tikrai ax.gif
Greisi o tuos siltnaminius agurkus siusiesi, gal ir as prsisijungciau g.gif kazkaip pernai pasimokiau, kad pigiu seklu neverta pirkti nes ss.. gaunasi, vat nusivyliau pernai tipo zalios stoteles naujiena vysniniais geltonais pomidorais, pas mama visi ziedai nubyrejo, o pas teta vos ne kas savaite trese, niekur negalejo isvaziuoti ne spastoviai turejo laistyti balkone ir na isstypo be proto kad ir lauzem virsunes, kaimynei i siltnami daigu atidaviau nes neturejau kur det tai kaimyne keike jauciu doh.gif  lotuliukas.gif
pomidoru meginsiu seti makarena g.gif

Gavau dovanų iš Londono hibridų,pernai pati pasirinkau nemažai.O iš Amerikos sėklų,bet tik pomodorų ,laukiu ir vis dar nesulaukiu,kur daug kam pažadėjau....
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 01 19, 08:56)
Gavau dovanų iš Londono hibridų,pernai pati pasirinkau nemažai.O iš Amerikos sėklų,bet tik pomodorų ,laukiu ir vis dar nesulaukiu,kur daug kam pažadėjau....

gal man keleta atsiustum jei nesunku, paprastu pastu as zenklus tau persiusciau, buciau labai dekinga ir idomu butu isragauti kokia tai veisle ax.gif o del pomidoru keista kad neatsiunte paparastai jau ir per ebay galima ir rodos kiti gauna, o cia gi tik selytes, chm...
Atsakyti
Sveiki,

daug augalu, darzoviu, veju, medziu seklu galima rasti:
http://www.e-seklos.lt/lt
tiksau super seklos.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 01 19, 08:34)
Yra aš perku pastoviai.Gal kokia keturių rūšių jų yra.Labai tingiu retinti,pernai pirkau be tų juostelių,tai likau galima sakyti be morkų ,nes neprisiruošiau išretinti.O va ,kur su ta juostele buvo,tai liuks morkos užaugo.

O kur tas seklas morku perkat?
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2010 01 19, 17:19)
O kur tas seklas morku perkat?

Zalioj stotelej yra
Atsakyti
Jūs man papsakokit kada ir kaip morkas pikuojate? Sėjate į dirvą ir paskui pikuojate ar sėjate indeliuose, o išpikuojate į dirvą. Nes aš visada sėdavau į dirvą ir niekada nepikuodavau tai morkos biednos būdavo, bet man užtekdavo ir tokių. Bet šiais metais noriu tas bordo spalvos morkas auginti, nusipirkau sėklų tai jau šitas norisi pagal taisykles biggrin.gif užsiauginti .
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 01 19, 08:34)
Yra aš perku pastoviai.Gal kokia keturių rūšių jų yra.Labai tingiu retinti,pernai pirkau be tų juostelių,tai likau galima sakyti be morkų ,nes neprisiruošiau išretinti.O va ,kur su ta juostele buvo,tai liuks morkos užaugo.

Šiemet ir pas mane prastos morkos, manau dėl retinimo,reikės paieškoti su ta juostele, gal tikrai nereikės vargti su retinimu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Minosa @ 2010 01 19, 15:59)
Sveiki,

daug augalu, darzoviu, veju, medziu seklu galima rasti:
http://www.e-seklos.lt/lt
tiksau super seklos.

Ar kas pirkot iš čia sėklas?
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 01 19, 09:39)
gal man keleta atsiustum jei nesunku, paprastu pastu as zenklus tau persiusciau, buciau labai dekinga ir idomu butu isragauti kokia tai veisle ax.gif o del pomidoru keista kad neatsiunte paparastai jau ir per ebay galima ir rodos kiti gauna, o cia gi tik selytes, chm...

Nu galima bandyti ir per ebay,bet būna,kad nesiunčia net.Aš visada per draugus.
Papildyta:
QUOTE(satanele @ 2010 01 19, 19:48)
Šiemet ir pas mane prastos morkos, manau dėl retinimo,reikės paieškoti su ta juostele, gal tikrai nereikės vargti su retinimu  thumbup.gif
Papildyta:

Ar kas pirkot iš čia sėklas?

Nepirkau,bet auginau http://www.e-seklos....zarowski,patiko.
Atsakyti
QUOTE(NAJA @ 2010 01 19, 18:19)
Jūs man papsakokit kada ir kaip morkas pikuojate? Sėjate į dirvą ir paskui pikuojate ar sėjate indeliuose, o išpikuojate į dirvą.

Morkų persodinti negalima schmoll.gif Bent jau aš nesu girdėjusi. Kai paauga dirvoje, tada ir išretinu. Šiemet ir pas mane morkos blogos-sukirmiję, bet aš manau dėl to, kad lysves buvau mulčiavusi pjuvenomis, o tas, kurias žole, tai geros. Pasimokiau rolleyes.gif
Atsakyti