Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

Bandysiu atsakyti.Prieš dvidešimt metų su trupučiu įsigijome kolektyvinį sodą,prieš vienuolika metų nusipirkome sodybą,tad esu grynai svamokslė,tėvai buvo grynai miestiečiai jokių daržų,MB tėvai turėjo sodą kolektyvinį,viską mokiausi nuo nulio. blush2.gif
Baklažanus sėti namie į vazonus vasario-kovo mėnesį,sodinti į šiltnamį,lauke kažin ar užaugs.Labai jau jie išrankūs oro temperatūrai. g.gif
Špinatus,salotas galima sėti tiesiai į dirvą.Patisonus,cukinijas geriau irgi namie sėti,paskui išsodinti daigelius.Bazilikus aplamai irgi reikia persodinti daigeliais ir aš šiemet juos auginsiu šiltnamyje,nes lauke sunkiai augo ir kvapnieji ir raudonieji.O daržininkė viena sakė,kad jie geriau auga šiltnamyje,nes net namie žiemai persodinti ant palangės į vazoną,nunyko. schmoll.gif
Žiedinius kopūstus irgi reikia persodinti jau daigelius.Aš aplamai visus kopūstus pasisėju šiltnamyje,tada tik išpikuoju. g.gif
Atsakyti
na as taip pat esu savamoksle ir mokinmuosi daugiau ar maziau bet is savo patirties. kazkuri klausete apie baklazanus: kuri men seju tiksliai nepasakysiu, bet kaip parasyta ant pakuotes tai is karto ir paseju ...ta prasme kuo anksciau, ir auginu siltnamyje, siaip jie megsta siluma. o visa kita auga atrodo gerai, tik niekaip nerandu rodos su gumbiniu salieru: jis pas mane buna mazas su daugybe dideliu saknu. esu skaiciusi senoj knygoj apie darbus sode, kad reikia kazkuri men apipjaustyti ju saknis t.t. su peiliu ikisus i zeme apipjauni saknis g.gif gal kuri turit daugiau patirties g.gif dar labai noreciau pekino kopusto uzsiauginbti bet viena karta pabandziau ir nesigavo. viena mano buvusi bendradarbe syki pasakojo, kad juos reikia pasodinti i dirva liepos kazkuria diena (ar tai 15 ar 16 nepamenu) nes atseit per daugybe metu praktikos ir bandymu tureti dailius pekino kopustus tik ta viena diena yra labai svarbi g.gif
Atsakyti
Ačiū labai už atsakymus.

Dar klausimą turiu dėl sėjos namie. Ar galima sėti į "lovelį" nemažą, o po to išsodinti į vazonėlius, ar geriau iš karto prisipirkt mažų vazonėlių ir ten augint? g.gif Kokio dydžio tie vazonėliai turėtų būti (pvz.: kaip stiklinė ar didesni)? Mąstau kur susitalpinti viską reikės unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės , paprikas aš sėsiu sausio 21dieną, bigsmile.gif
su žiediniais kopūstais man nesiseka , kada juos geriausia sėti g.gif
Atsakyti
Labai daug sistemingos informacijos radau rojaussodų forume, gal ten atsakymą apie salierus rasite. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 01 17, 20:56)
Ačiū labai už atsakymus.

Dar klausimą turiu dėl sėjos namie. Ar galima sėti į "lovelį" nemažą, o po to išsodinti į vazonėlius, ar geriau iš karto prisipirkt mažų vazonėlių ir ten augint?  g.gif  Kokio dydžio tie vazonėliai turėtų būti (pvz.: kaip stiklinė ar didesni)? Mąstau kur susitalpinti viską reikės  unsure.gif


aisku, kad galima ir i lovelius. as pomidorus sejau i dezutes ir nuo grietines indelius, paskui ispikiavau i lovelius. cia dydis priklauso nuo darzoviu dydzio: pomidorams ir paprikoms reikia grietines didelio indelio, o kitoms darzovems as imdavau tikrai nedidelius indus pvz. salierus sejau i dezute mazdaug 15 ant 15 ir juos tik siek tiek ispikiavau ....
QUOTE(satanele @ 2010 01 17, 21:00)
Sveikutės , paprikas aš sėsiu sausio 21dieną, bigsmile.gif
su žiediniais kopūstais man nesiseka , kada juos geriausia sėti g.gif

bet ziediniai kopustai taip paprasta auginti g.gif seju kaip nirodyta ant pakuotes ir vargo nesu turejusi, tik jau ju sekla perku geresne ir brangesne

QUOTE(Cinside @ 2010 01 17, 21:01)
Labai daug sistemingos informacijos radau rojaussodų forume, gal ten atsakymą apie salierus rasite.  thumbup.gif

eisiu tada pasizvalgyti wub.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Noriu pirmą kart gyvenime pabandyti užauginti pomidorų balkone. Kur geriausia pirkti sėklas ir kokias patartumėt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2010 01 17, 23:23)
Sveikos smile.gif

Noriu pirmą kart gyvenime pabandyti užauginti pomidorų balkone. Kur geriausia pirkti sėklas ir kokias patartumėt?  4u.gif

nueik i pomidoru skyreli, ten renkasi tokio auksto pilotazo pomidorininkes doh.gif kad info rassi tikrai, kaip tik buvo kalbeta apie balkoninius pomidorus mirksiukas.gif
Atsakyti
http://www.seklos.lt/index.php?id=2465
pasizvalgykit kiek nauju augaliuku atsirade 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 01 18, 12:37)
http://www.seklos.lt/index.php?id=2465
pasizvalgykit kiek nauju augaliuku atsirade 4u.gif



Aga, man akys apraibo pamačius visą didelį stelažą šių naujovių bigsmile.gif Nemažai jau ir įsigijau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 18 sausio 2010 - 15:31
QUOTE(georgiana @ 2010 01 18, 13:37)
http://www.seklos.lt/index.php?id=2465
pasizvalgykit kiek nauju augaliuku atsirade 4u.gif

Žalioje stotelėje ,prekiauja šiomis sėklomis?
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 01 18, 15:26)
Žalioje stotelėje ,prekiauja šiomis sėklomis?

Ne manęs klausi... bet atsakysiu: prekiauja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 18 sausio 2010 - 15:39