Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

labu, seniai besilankiau pas jus, ech arteja sejos mums visoms 4u.gif kiek pamenu ant pariku pakelio raso seti varasio menesi g.gif as po pernai daigynu visu nusivyliau salierais pirkau sakninius o isaugo lapiniai; pirkau kruminius pomidorus lietuviskus ir kita uzsienine veisle is zalios stoteles, tai Vilma turejo keleta vaisiuku o kad jau isstypo tai sakes pas mano tevus visi balkonai bujojo o vaisiuku nedaug buvo; surfinijos neisdygo visai, saldieji arbuzai tik nuzydejo, o paprikas pirkau is zalios stoteles tai tikrai geros buvo ax.gif kaimyne pirko pomidoru seklas is vokiskos pardos pavadinimo nepamenu tai kokie super daigai buvo ir man dave, nes maras lietuviskus vasra pakinke o siems jos duotiems daigams ir vaisiams niekas neeme, tik va neatsimenu pardes pavadinimo o pirko Alytuj berods mirksiukas.gif
Atsakyti
Uzmaciau vienoj internetinej parduotuvej, tai sakau gal kam patirtis bus įdomi...
pernai auginom šias morkas. Užaugo smile.gif Skonis kaip morkos, tik šiaip visiems labai įdomu buvo... ir jei į troškinį dedi, tai dažo kaip burokėlis.
user posted image

http://www.balticsee...s...t&Itemid=27
Atsakyti
Sveikutės.O kokias raudonas paprikas sėjate, t.y. koks pavadinimas?Visada pirkdavau daigus, šiemet žadu sėti pati.
Atsakyti
O kaip bazilikus uzauginti vazonelyje, man jie tysta ir neauga, po viena lapuka isleidzia ir stovi.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2010 01 10, 22:06)
Uzmaciau vienoj internetinej parduotuvej, tai sakau gal kam patirtis bus įdomi...
pernai auginom šias morkas. Užaugo smile.gif Skonis kaip morkos, tik šiaip visiems labai įdomu buvo... ir jei į troškinį dedi, tai dažo kaip burokėlis.
[img]


Aš ir užmačiau šias morkas-įdomios pasirodė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2010 01 11, 11:00)
O kaip bazilikus uzauginti vazonelyje, man jie tysta ir neauga, po viena lapuka isleidzia ir stovi.

Patręškite smile.gif
Atsakyti
Labai aciu bandysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2010 01 10, 23:06)
Uzmaciau vienoj internetinej parduotuvej, tai sakau gal kam patirtis bus įdomi...
pernai auginom šias morkas. Užaugo smile.gif Skonis kaip morkos, tik šiaip visiems labai įdomu buvo... ir jei į troškinį dedi, tai dažo kaip burokėlis.
user posted image

http://www.balticsee...s...t&Itemid=27

Kokios įdomios morkos g.gif
Atsakyti
Nu tai jau paprikas susejot, as neapsisprendiu ar jau set....
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2010 01 17, 15:44)
Nu tai jau paprikas susejot, as neapsisprendiu ar jau set....


Aš tai dar ne schmoll.gif ,nusipirkau raudoną ir geltoną paprikas,bet mastau.gif sėt tik vasarį unsure.gif
Atsakyti
Skaiciau pagal menulio sejos kalendoriu-kita savaitgali idealus laikas seti paprikas,pomidorus thumbup.gif As bandysiu astriu pipiru pasiseti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 01 08, 12:13)
Sveikutės  4u.gif , keliu temutę į viršų bigsmile.gif
Jau laikas sėti paprikas ir baklažanus, ar jau pasėjot ?

Sveikos smile.gif
Esu statistinė miestietė, neturinti nei lopinėlio žemės. Bet maniškis turi kaimą, kuriame močiutė augina daržoves. Sugalvojau šiemet sėklų pripirkti ir nuvežti sodinimui. Skaitydama pakelius pamačiau, kad kai ką reikia sėti namie ir tik daigelius į dirvą persodinti.
Tikiuosi labai neįkyrėsiu su savo elementariais klausimais biggrin.gif Pirmą kartą gyvenime bandysiu daržoves auginti.
Taigi, mano sėklų sąrašiukas su klausimais smile.gif toks:
1. Baklažanai (vidutinio ankstyvumo, rašo, kad sėti reikia kovo mėn. Kaip iš tiesų praktikuojate? gal kas ne pirmus metus auginat?)
2. Špinatai, salotos (lactuca sativa); kvapieji bazilikai, patisonai, cukinija (black beauty), gražiosios morkos purrple haze H - kiek suprantu, visas šias sėklas galima sodinti tiesiai į dirvą? Daigų auginti nereikia? g.gif
3. Žiediniai kopūstai (juos, kiek skaičiau internete, taip pat sėti namuose reikia)? Kokiu metu geriausia? g.gif

Ačiū, jei kas turėsit kantrybės atsakyti smile.gif
Atsakyti