Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

Paprikas visada sėju apie sausio 20, ir man jos auga gerai, neištysta, į šiltnamį kartais sodinu su jau užmegztais vaisiais. Jei sėčiau vėliau pvz. kovą, tai paprikų sulaukčiau tik kokį rugpjūtį.
Pirmuosius pomidorus sėju apie vasario 15-20, kitus dar vėliau.
Atsakyti
Parsinešiau žemės , laukiu kol sušils ir šiandiena sėsiu po kelias sėklytes paprikos thumbup.gif
Atsakyti
oar galima is kart seti po viena ir i didesnius vazonus kad nereiktų pikiuoti...
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2010 01 08, 17:02)
oar galima is kart seti po viena ir i didesnius vazonus kad nereiktų pikiuoti...

Pvz. pomidorus reikia pikiuoti , nes jiem patinka persodinėjimas , o vienoj vietoj suvargs, ta išbandžiau bigsmile.gif
Atsakyti
O paprikos - atvirkščiai , nemėgsta būt judinamos, jei persodini tai labai sustoja augti.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Tai reiks rytoj porą skirtingų spalvų paprikų nusipirkt mastau.gif ,aš tai perku paprikas MAXIMOJ,jas suėdu o po kelias sėklikes pasėju,jos būna neuždžiūvusios ir greit išdygsta ,dar žemių reiks irgi atsinešt ,gerai kad priminėt thumbup.gif
Atsakyti
O gal jau galima seti salierus ir porus ?
Atsakyti
QUOTE(NAJA @ 2010 01 08, 18:20)
O paprikos - atvirkščiai , nemėgsta būt judinamos, jei persodini tai labai sustoja augti.


Nors daug kur rašoma, kad paprikos nemėgsta persodinimo ,aš tai pikiuoju ir pomidorus, ir paprikas, nepastebėjau, kad joms persodinimas kenktų.Tik kai sodinu paimu su daugiau žemių, kad nebūtų šaknys visai plikos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo martam: 09 sausio 2010 - 14:26
QUOTE(Perlen @ 2010 01 08, 19:39)
Sveikos  4u.gif  Tai reiks rytoj porą skirtingų spalvų paprikų nusipirkt mastau.gif ,aš tai perku paprikas MAXIMOJ,jas suėdu o po kelias sėklikes pasėju,jos būna neuždžiūvusios ir greit išdygsta ,dar žemių reiks irgi atsinešt ,gerai kad priminėt  thumbup.gif

Koks derlius iš jų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 01 10, 19:51)
Koks derlius iš jų tongue.gif


Normalus thumbup.gif užauga ,spalvotos ,viskas kaip priklauso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2010 01 10, 20:58)
Normalus  thumbup.gif  užauga ,spalvotos ,viskas kaip priklauso  ax.gif

Tai tikrai šaunu kad taip gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
Labukas,
Nu ir jūs ankstyvos rolleyes.gif .Pernai sėjau tiek paprikas ,tiek pomidorus ne anksčiau vasario vidurio ir man rodos valgėme viską gan anksti.Tikrai ne rūgpjūtį ir ne liepą.Nemanau ,kad verta skubėti,kai nėra normalaus apšvietimo.
Atsakyti