Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

Yra dar ir tokia žirnių veislė, Sima vadinasi, kuriuos galima sėti spalio mėnesį. Galima ir į atvirą gruntą, tik reiktų šiek tiek pridengti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 10 21, 08:27)
Yra dar ir tokia žirnių veislė, Sima vadinasi, kuriuos galima sėti spalio mėnesį.  Galima ir į atvirą gruntą, tik reiktų šiek tiek pridengti mirksiukas.gif


o reiks pabandyt susirast bigsmile.gif šiais metais savo pirmojo derliaus žirnių pasidžiovinau, tai irgi mintis buvo pasisėt pabandyt iš rudens ax.gif Oi jaučiu prisieksperimentuosiu lotuliukas.gif vyras jau dabar įtariai į mane žiūri, tipo mažu stogas man pavažiavo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawanda: 21 spalio 2009 - 07:33
QUOTE(IngridaB @ 2009 10 20, 20:50)
Na turbūt būtų geriau ankstyvasiąs geriau sėti. g.gif
Šiandien du pokelius susėjau į šiltnamį,tai tiek daug gavosi. g.gif

Geriausiai pasižiūrėti ant pakelių rašo ar tinka sėti rudenį.Bet iš tikro tinka tik ankstyvos ax.gif
Atsakyti
Sakes kokios salnos buvo. O mano salierai, kopustai zieminiai ir pekino, bei porai dar lauke blush2.gif Tikiuosi penktadieni nuvaziavusi rasiu nesusalusius g.gif
Atsakyti
Sode iskasti porai susodinti i dezute. Dabar balkone auge. Gal kas zinot, gali patarti iki kokio salcio/minuso juos galima laikyti balkone? Skaiciau, kad porai salciu nebijo, bet jeigu minus dvidesimt g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 11 08, 22:55)
Sode iskasti porai susodinti i dezute. Dabar balkone auge. Gal kas zinot, gali patarti iki kokio salcio/minuso juos galima laikyti balkone? Skaiciau, kad porai salciu nebijo, bet jeigu minus dvidesimt g.gif ?


Aš tai jų nebeauginu,bet kai auginau,vienais metais yra žiemoję darže,bet nelabai šalta žiema buvo,tai nieko,naudojami buvo ax.gif

Va ką radau PORAI
Atsakyti
Puikiai man peržiemoja porai ir darže.Anksti pavasarį būna viena iš pirmųjų daržovių. mirksiukas.gif
Atsakyti
Porai tikrai gali perziemoti.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif , keliu temutę į viršų bigsmile.gif
Jau laikas sėti paprikas ir baklažanus, ar jau pasėjot ?
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 01 08, 12:13)
Sveikutės  4u.gif , keliu temutę į viršų bigsmile.gif
Jau laikas sėti paprikas ir baklažanus, ar jau pasėjot ?

kaip zinoti, kada ka seti pradedanciai sodininkei?
Galtu buti koks lengvai randamas kalendorius internete blush2.gif
Atsakyti
Gitusia ,žalioje stotelėje prekiavo kalendoriai žurnaliukai , aš jau perku seniai , ten parašyta , kokios dienos palankios sėjimui , sodinimui ir kitiems sodo ir daržo darbams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 01 08, 13:13)
Sveikutės  4u.gif , keliu temutę į viršų bigsmile.gif
Jau laikas sėti paprikas ir baklažanus, ar jau pasėjot ?


Tu čia rimtai bigsmile.gif aš be vasario pabaigos niekada nesėju, man ir taip šviesos trūkumas puse daigų ištysina.
Atsakyti