Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

QUOTE(Perlen @ 2009 10 15, 20:17)
Tai geriau ridikėlius  šiltnamį sėt,ne žirnius  mastau.gif ,aš tai ridikėlius sėju šiltnamį labai anksti,tik žemę sušalusią dar  doh.gif  prakrapštau ir sukišu,jie nebijo šalčio,žemė drėgna ir greit sudygsta o žirnius lauke irgi anksti sėju,nes jie irgi nebijo šalčio,tik vienus anksčiau,kitus vėliau,kad ilgiau būtų  rolleyes.gif

Tai ridikėliai,salotos,kas be ko.Pas mane vienas šiltnamis vien braškėmis ir tulpėmis apsodintas.Dar rabarbarą pasisodinau ir tris avietes ir remontantines visas braškes sukišau į šiltnamį(nes man rudeniop pradėjo uogos pūti ir kažkaip nebegražios pasidarė tos remontantinės braškės,tai ir vazonuose ir likųsiąs sukišau į šiltnamį). g.gif Vieną vynuogę dar pasisodinau kampe šiltnamio,dar tris sodinsiu į kitus kampus šiltnamio,jau su pardavėju sutariau,kad pavasarį atveš labai saldžių vynuogių sodinukų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 10 15, 20:24)
Tai ridikėliai,salotos,kas be ko.Pas mane vienas šiltnamis vien braškėmis ir tulpėmis apsodintas.Dar rabarbarą pasisodinau ir tris avietes ir remontantines visas braškes sukišau į šiltnamį(nes man rudeniop pradėjo uogos pūti ir kažkaip nebegražios pasidarė tos  remontantinės braškės,tai ir vazonuose ir likųsiąs sukišau į šiltnamį). g.gif Vieną vynuogę dar pasisodinau kampe šiltnamio,dar tris sodinsiu į kitus kampus šiltnamio,jau su pardavėju sutariau,kad pavasarį atveš labai saldžių vynuogių sodinukų. g.gif


wub.gif Kaip tau gerai,kai turi tokį šiltnamį stebuklingą user posted image
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 10 15, 20:37)
wub.gif  Kaip tau gerai,kai turi tokį šiltnamį stebuklingą user posted image

Net visus tris. mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai jega, o darbelio tai ir sociai buna, man ir noretusi braskiu pasisodinti siltnami, salotu turbut nesodinsiu, niekas nevalgo, o toliau ka sugalvosiu dar bus matyt...
Atsakyti
Salotas ir pas mus tik pradžioje dar namiškiai valgo.Paskui labai gerai sueina papūgoms,žiurkiui. bigsmile.gif
Gavau šiandien sėklų morkų,rytoj sėsiu į šiltnamį. ax.gif
O darbo,kai eini per visą daržą,tai tuo pačiu ir šiltnamiai.Bet ten gali dirbti ir per lietų ir kai šalta. g.gif Kalbinu saviškius dar vieną statyti,nes senų langų prisivežėme,tik šiek tiek medienos reiktų. g.gif Nes su mūsų klimatu geriausią viską kišti į šiltnamius. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nuemiau visas darzoves,liko tik kopustai.
Atsakyti
Pas mus šianakt pašalo , o mano kopūstai lauke, g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 10 16, 20:09)
Pas mus šianakt pašalo , o mano kopūstai lauke,  g.gif


Galiu šianakt nuimt hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 10 16, 20:28)
Galiu šianakt nuimt  hihihi.gif

kodėl juokiesi Perlen , siūlai naktį eiti dirbti , neee lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 10 16, 20:40)
kodėl juokiesi Perlen , siūlai naktį eiti dirbti , neee lotuliukas.gif


Nu aš galiu padirbėt blush2.gif ,man daug nereikia nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 10 16, 20:46)
Nu aš galiu padirbėt  blush2.gif ,man daug nereikia  nail.gif

Tai kai ryte atsikelsiu , gal bus kopūstai nuimti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 10 16, 20:48)
Tai kai ryte atsikelsiu , gal bus kopūstai nuimti tongue.gif

irnesakyk.gif Tai nemiegok šią naktį user posted image
Atsakyti