Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

As jau visas darzoves nuemiau,palikau tik kopustus,jiems truputi reikia salnu,tada buna ne tokie gailus.
Atsakyti
As siandien pasodinau cesnaku... apie 300 skilteliu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(AveM @ 2009 10 11, 21:26)
As jau visas darzoves nuemiau,palikau tik kopustus,jiems truputi reikia salnu,tada buna ne tokie gailus.


O ka tai reiskia mastau.gif
Atsakyti
Na kai valgai tie velyvieji kopustai turi truputi tokio aitrumo,o salnos ji issaldo.Ne nezinau kaip paaiskinti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2009 10 11, 22:29)
As siandien pasodinau cesnaku... apie 300 skilteliu biggrin.gif


o iš kur gavai česnako skiltelių sodinimui? kur yra jų pirkti?
Atsakyti
QUOTE(elia @ 2009 10 12, 20:31)
o iš kur gavai česnako skiltelių sodinimui? kur yra jų pirkti?


blink.gif Aš tai savo sodinu,kurias išraunu rudenį g.gif ir sodinu mažasias,o užauga oho thumbup.gif ,sodinsiu turbūt rytoj unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(elia @ 2009 10 12, 19:31)
o iš kur gavai česnako skiltelių sodinimui? kur yra jų pirkti?



QUOTE(Perlen @ 2009 10 12, 19:35)
blink.gif  Aš tai savo sodinu,kurias išraunu rudenį  g.gif  ir sodinu mažasias,o užauga oho  thumbup.gif ,sodinsiu turbūt rytoj  unsure.gif



Na, si karta man mama dave... o jau kitais metais pati is savu sodinsiu ax.gif Dar man ji dave tokiu grudeliu, kurie lyg zieduose subresta, as juos pasodinau, vasara nurausiu ir rudeni jau galesiu sodinti, o is ju jau isaugs cesnaku galvos ax.gif Jei esi vilniete-galiu duoti-siek tiek liko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2009 10 12, 20:45)
Na, si karta man mama dave... o jau kitais metais pati is savu sodinsiu ax.gif  Dar man ji dave tokiu grudeliu, kurie lyg zieduose subresta, as juos pasodinau, vasara nurausiu ir rudeni jau galesiu sodinti, o is ju jau isaugs cesnaku galvos ax.gif  Jei esi vilniete-galiu duoti-siek tiek liko ax.gif


Man iš tų sėklų dar pridygsta pavasarį,bet tokie smulkučiai, parsodinėju bet jie visvien rudenį būna didoki viengalviai unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 10 12, 19:48)
Man iš tų sėklų dar pridygsta pavasarį,bet tokie smulkučiai, parsodinėju bet jie visvien rudenį būna didoki viengalviai unsure.gif .



Tai gal juos tada dar reikia sodinti g.gif Pamirsau blush2.gif Reiks pas mama patikslinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 10 12, 20:35)
blink.gif  Aš tai savo sodinu,kurias išraunu rudenį  g.gif  ir sodinu mažasias,o užauga oho  thumbup.gif ,sodinsiu turbūt rytoj  unsure.gif


nu jei aš sodinsiu tas, kurias išroviau, tai neturėsiu žiemą ką valgyti biggrin.gif nedaug turiu, o noriu daugiau užsiauginti, gal žinot, kur galima nusipirkt jau skiltelių, o ne sėklų?
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2009 10 12, 20:52)
Tai gal juos tada dar reikia sodinti g.gif  Pamirsau blush2.gif Reiks pas mama patikslinti g.gif


Man tai netyčia gaunasi doh.gif ,nes tas galvas su žiedais reikia nuskabyt,bet vienos kitos nepamatau,kaip palieka,tai ir pribyra tų sėklikių ir pridygsta ,bet gal visai ir nieko taip pažaist su sėklikėm lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elia @ 2009 10 12, 20:00)
nu jei aš sodinsiu tas, kurias išroviau, tai neturėsiu žiemą ką valgyti  biggrin.gif nedaug turiu, o noriu daugiau užsiauginti, gal žinot, kur galima nusipirkt jau skiltelių, o ne sėklų?



Maciau seklu parduotuvese mirksiukas.gif


QUOTE(Perlen @ 2009 10 12, 20:01)
Man tai netyčia gaunasi doh.gif ,nes tas galvas su žiedais reikia nuskabyt,bet vienos kitos nepamatau,kaip palieka,tai ir pribyra tų sėklikių ir pridygsta ,bet gal visai ir nieko taip pažaist  su sėklikėm  lotuliukas.gif



Mano mama zaidzia...ir apsimoka visai ax.gif Bandysiu ir as taip daryti, nes tikrai kartais cielu cesnaku gaila sekloms atiduoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2009 10 12, 21:04)
Maciau seklu parduotuvese mirksiukas.gif
Mano mama zaidzia...ir apsimoka visai ax.gif  Bandysiu ir as taip daryti, nes tikrai kartais cielu cesnaku gaila sekloms atiduoti biggrin.gif

irnesakyk.gif Man tai negaila,nes daug užauga,didesnius pasilieku,mažus pasodinu,tai pavasarį ir vasarą dar užtenka thumbup.gif ,tik kiti žiūriu jau net išdžiūvę doh.gif ,dar pavasarį rasiu,kitus neišraunu,nes nudžiūna ir neberandu tarp braškių blush2.gif

O nusipirkt tai gal tinka ir iš kokios MAXIMOS g.gif
Atsakyti