Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

Mano dar irgi burokai su morkom auga..... kai prasidės šalnos tada rinksiu derlių
Atsakyti
Morkas tai jau greit rausiu,nes kai pabūna ilgiau,mano sukirmijusios būna blink.gif ,jau kelius metus taip buvo,tai girdėjau,kad jas reikia anksčiau nuimti,o burokus didžiuosius nuroviau išviriau ir užmarinavau su obuolių sultim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2009 09 24, 16:17)
Jau niekas cia nebeuzsuka senokai, bet gal man dar kas atrasys, kada jau morkas ir burokelius galima nuimti, ar dabar jau laikas ar dar ne nes as nuemus tik cukinijas moliugus, nu zodziu liko morkos, burokeliai ir neuzauge kalafijorai....?

Morkos siemet tik kelios buvo unsure.gif O burokeliu dar neraunu rolleyes.gif
Atsakyti
As pabugusi lietaus ir veliau salnu vakar isroviau burokelius ir nuskyniau moliugus su cukinijom. Morkas palikau velesniam laikui, nes perskaiciau, kad kuo veliau israunamos, tuo jos saldesnes ir sultingesnes ax.gif
Atsakyti
Na tai aciu vadinasi dar gali pabut lauke, gal ziemos ilgiau....
Atsakyti
As morkas rausiu siandien,o burokeliai lai dar pabuna,nors aisku kai kurie isaugo i pasarinius.
Atsakyti
Pas mane Kauno kaime Vaisvydavoje, siandien jau buvo salna. Kazin kaip i tai reaguos kiniskos salotos.
Atsakyti
Jau as siandien ir eisiu vaikus sumigdzius rauti morkas ir burokelius
Atsakyti
Na as vakar burokelius ir morkas nusiemiau, buvo nemazai, negaliu pasidziaugti kad labai grazios darzoves, per tankiai susejau ir neisretinau, bet nieko suvalgysim. Ir morku seip papuvusiu yra ir pagrauztu kokiu kirminu ir peliu.
O dar noreciau paklausti radau keleta morku geltonu ar cia kokia valgoma rusis ar gal kokios pasarines as tokiu dar nebuvau macius?
Atsakyti
blink.gif O pas mane baltų morkų yra ax.gif
Atsakyti
Geltonosios ar baltosios yra pasarines.As nusiemiau morkas,labai grazios ir dideles.Sveikos ir be kirminu,gal del to jog buvau palaisciusi smulkia druska.
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 10 02, 23:13)
Geltonosios ar baltosios yra pasarines.As nusiemiau morkas,labai grazios ir dideles.Sveikos ir be kirminu,gal del to jog buvau palaisciusi smulkia druska.



O smulkia druska, tai kokia?

AS tik rytoj rausiu morkas... o sakykit, salierus dar palikti, ar irgi reikia rauti?
Atsakyti