Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

As vis dar pasimetus ka daryti...kopustus, salierus, morkas, burokelius, pastarnokus ir saknines petrazoles jauciu paliksiu... tik moliugus, cukinijas ir agurocius nuraskysiu... bet moliugai dar neuzauge, tik kokiu 3 kg bus didieji unsure.gif o taip tikejausi didelius uzauginti g.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Vakar iš šiltnamio nuskyniau kelis melionus, pasaka koks skonis thumbup.gif , tik gaila, kad jie mažiukai, bet saldūs laaaabai...... Kitais metais reiks ankščiau pasisėti.O pas Jus irgi saldūs užauga, ar pas mane tiktai, nes sėkla yra atvešta iš Moldovos.
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2009 09 19, 09:23)
Sveikutės  4u.gif  Vakar iš šiltnamio nuskyniau kelis melionus, pasaka koks skonis  thumbup.gif , tik gaila, kad jie mažiukai, bet saldūs laaaabai...... Kitais metais reiks ankščiau pasisėti.O pas Jus irgi saldūs užauga, ar pas mane tiktai, nes sėkla yra atvešta iš Moldovos.



Galetum seklas pardavineti ax.gif biggrin.gif

As, deja, dar negaliu ju auginti, nes siltnamio nera...
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2009 09 19, 10:23)
Sveikutės  4u.gif  Vakar iš šiltnamio nuskyniau kelis melionus, pasaka koks skonis  thumbup.gif , tik gaila, kad jie mažiukai, bet saldūs laaaabai...... Kitais metais reiks ankščiau pasisėti.O pas Jus irgi saldūs užauga, ar pas mane tiktai, nes sėkla yra atvešta iš Moldovos.

Tukrai gal po vieną sėklytę parduotum? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 09 19, 14:29)
Tukrai gal po vieną sėklytę parduotum? bigsmile.gif

Oi, merginos aš jums jų už dyką duosiu, tik sodinkit.
Atsakyti
doh.gif Aš šiandien kątik baigiau su burokėliais knistis,dar rytoj biški reiks pavakuot ir laukt žiemos ir ėst thumbup.gif rolleyes.gif essen.gif
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2009 09 19, 10:23)
Sveikutės  4u.gif  Vakar iš šiltnamio nuskyniau kelis melionus, pasaka koks skonis  thumbup.gif , tik gaila, kad jie mažiukai, bet saldūs laaaabai...... Kitais metais reiks ankščiau pasisėti.O pas Jus irgi saldūs užauga, ar pas mane tiktai, nes sėkla yra atvešta iš Moldovos.


pas mane dar siltnamy, as nezinau ar jie sunoke g.gif O kaip atskirt?
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2009 09 19, 22:02)
pas mane dar siltnamy, as nezinau ar jie sunoke g.gif O kaip atskirt?

Na, jie pas mane tokie tamsiai žali su šviesiom juostelėm, tai kaip tos šviesios juostelės pradėjo geltonuoti, vat tada ir pradėjom ragauti thumbup.gif
Dar liko du, tai pasiliksiu iš jų sėklyčių ir galėsiu su visoms pasidalinti.
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2009 09 20, 05:00)
Na, jie pas mane tokie tamsiai žali su šviesiom juostelėm, tai kaip tos šviesios juostelės pradėjo geltonuoti, vat tada ir pradėjom ragauti  thumbup.gif
Dar liko du, tai pasiliksiu iš jų sėklyčių ir galėsiu su visoms pasidalinti.


ant seklu pokeliu geltonijie, o pas mane kazkodel zali uzaugo ir oda tokia kaip su itrukusiom sudziuvusiom juostelem. Tai nezinau kaip atskirt sunoke ar ne doh.gif pirmus metus auginu, tai vis kol salnu nera dar laikau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2009 09 20, 10:31)
ant seklu pokeliu geltonijie, o pas mane kazkodel zali uzaugo ir oda tokia kaip su itrukusiom sudziuvusiom juostelem. Tai nezinau kaip atskirt sunoke ar ne doh.gif pirmus metus auginu, tai vis kol salnu nera dar laikau blush2.gif



Siltnamyje augini?
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2009 09 20, 18:06)
Siltnamyje augini?


taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vessta: 20 rugsėjo 2009 - 21:59
Jau niekas cia nebeuzsuka senokai, bet gal man dar kas atrasys, kada jau morkas ir burokelius galima nuimti, ar dabar jau laikas ar dar ne nes as nuemus tik cukinijas moliugus, nu zodziu liko morkos, burokeliai ir neuzauge kalafijorai....?
Atsakyti