Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

QUOTE(mikuotuke @ 2009 09 15, 09:59)
Oi,  nieko gero  schmoll.gif  turbūt vėlai sodinti  verysad.gif

Dabar turi gerai išdžiovinti,nes mano sausai buvo , bet ir tai lyg randu su puvėsiuku g.gif
Atsakyti
Taip svogunai megsta buti gerai isdziovinti.As pirma lauke,po to palepeje dziovenu,o tik po to sudedu i kojines ir pakabinu irgi sausai.
Atsakyti
O kokioje temperatūroje galima laikyti jau išdžiovintus svogūnus?
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 09 17, 19:30)
O kokioje temperatūroje galima laikyti jau išdžiovintus svogūnus?

Mes tai pakabinam tamsiam kambarely - tad kambario temperaturoj laikom rolleyes.gif
Atsakyti
Kai jie gerai isdziuve kaip nori gali laikyti.As viena kasa laikau virtuveje,man patogiau.Kitus rusyje,nes pas mane ten vesu ir sausa.
Atsakyti
O česnakus sodinat iš rudens ar pavasarį? g.gif Kada sodinsit jeigu iš rudens? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 09 18, 08:44)
O česnakus sodinat iš rudens ar pavasarį?  g.gif  Kada sodinsit jeigu iš rudens?  g.gif

Aš žieminius česnakus sodinu kažkur spalio mėnesį,žiūrint koks ruduo būna,kad jie nespėtų sudygti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 09 18, 08:44)
O česnakus sodinat iš rudens ar pavasarį?  g.gif  Kada sodinsit jeigu iš rudens?  g.gif

Žieminius česnakus sodinsiu spalio vidurį, bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 09 01, 19:49)
doh.gif  O mano raudoni burokėliai baigia peraugt,o obuoliai dar neprinokę ir nėr iš ko sulčių daryt verysad.gif ,o burokėlius darau tik su obuolių sultimis  wub.gif

Sveika, gal gali recepteli parasyti, busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(drambliukaas @ 2009 09 18, 11:28)
Sveika, gal gali recepteli parasyti, busiu labai dekinga 4u.gif

Aš ir darau su obuolių sultimis... Išverdu burokėlius, nulupu juos, sutarkuoju per burokinę tarką (jei turi kantrybės - galima pjaustyti šiaudeliais). Išspaudžiu iš obuolių sulits (geriau rūgštesni ir ne vasariniai). Tuomet į puodą sudedu burokus, užpilu obuolių sultimis, kad apsemtų ir kaitinu iki užvirimo. Tuomet sudedu į stiklainiukus ir užsuku. Laikau rūsyje. Labai skanu į šaltibarščius.


Pasiskaičia apie kito savaitgalio orus... tai mąstau, ar jau rauti šį savaitgalį burokėlius, morkas? ar dar laukti? gal jau per vėlu bus? Ką daryti su šakninėm petražolėm? kopūstais? Patarkit prašau 4u.gif Cukinijas ir moliūgus tikriausiai jau skinti reikia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 18 rugsėjo 2009 - 12:44
QUOTE(drambliukaas @ 2009 09 18, 12:28)
Sveika, gal gali recepteli parasyti, busiu labai dekinga 4u.gif



QUOTE(madmuazele @ 2009 09 18, 13:43)
Aš ir darau su obuolių sultimis... Išverdu burokėlius, nulupu juos, sutarkuoju per burokinę tarką (jei turi kantrybės - galima pjaustyti šiaudeliais). Išspaudžiu iš obuolių sulits (geriau rūgštesni ir ne vasariniai). Tuomet į puodą sudedu burokus, užpilu obuolių sultimis, kad apsemtų ir kaitinu iki užvirimo. Tuomet sudedu į stiklainiukus ir užsuku. Laikau rūsyje. Labai skanu į šaltibarščius.
Pasiskaičia apie kito savaitgalio orus... tai mąstau, ar jau rauti šį savaitgalį burokėlius, morkas? ar dar laukti? gal jau per vėlu bus? Ką daryti su šakninėm petražolėm? kopūstais? Patarkit prašau 4u.gif  Cukinijas ir moliūgus tikriausiai jau skinti reikia g.gif

drinks_cheers.gif Visiškai taip pat darau,tik druskos biški įdedu ir burokėlius neilgai verdu,kad nepervirtų ir skanu ne tik į šaltibarščius,bet ir šeip prie mėsos ar net vienus valgyt thumbup.gif essen.gif
Aš didesnius burokėlius jau raunu,nes turiu triušių,tai dar lapus suvalgys ir sultis jau rytoj spausim ,tai reiks paplušėt ax.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2009 09 18, 11:47)
Aš žieminius česnakus sodinu kažkur spalio mėnesį,žiūrint koks ruduo būna,kad jie nespėtų sudygti. ax.gif



QUOTE(satanele @ 2009 09 18, 12:13)
Žieminius česnakus sodinsiu spalio vidurį, bigsmile.gif


blink.gif O mano kitą kart sudygsta,jeigu gražus ir ilgas ruduo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 09 18, 13:53)
drinks_cheers.gif  Visiškai taip pat darau,tik druskos biški įdedu ir burokėlius neilgai verdu,kad nepervirtų ir skanu ne tik į šaltibarščius,bet ir šeip prie mėsos ar net vienus valgyt  thumbup.gif  essen.gif
Aš didesnius burokėlius jau raunu,nes turiu triušių,tai dar lapus suvalgys ir sultis jau rytoj spausim ,tai reiks paplušėt  ax.gif
Papildyta:
  blink.gif  O mano kitą kart sudygsta,jeigu gražus ir ilgas ruduo  unsure.gif

Jie nebijo čalčio , kad ir sudygsta nieko tokio bigsmile.gif
Atsakyti