Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

As tai dar vis auginu darzoves. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 09 14, 10:19)
As tai dar vis auginu darzoves. biggrin.gif

AveM, nori gigantų mutantų užsiaugint lotuliukas.gif 4u.gif
ale reik važiuot žiūrėt, kaip ten mano svogūnai laikosi g.gif
Tu jau seniai nuėmei gausingą derlių, o aš net pamiršau...
Bet mėlynųjų buvau dar šalia įprastų pasodinus. O man jie toooookie skanūs! bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na tai tavo svogunai irgi bus gigantai. biggrin.gif
Atsakyti
Aš ir dar žiemai derliaus nenuiminėju (tik svogūnus ir česnakus esu išrovusi)... Manau, kad anksti dra. Mama man sakė, kad morkas ir burokėlius tik spalio pr. nurauna.
Atsakyti
Na mano dalis burokeliu jau buo suskile, tai del to ir nuiminejau, nenorejau, kad daugiau skilinetu. Dali mazesniu dar palikau augti.
Atsakyti
Na as irgi daug maz nuimineju viska spalio menesi,bet kitavertus priklauso nuo oro.
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 09 14, 12:22)
AveM, nori gigantų mutantų užsiaugint  lotuliukas.gif  4u.gif
ale reik važiuot žiūrėt, kaip ten mano svogūnai laikosi  g.gif
Tu jau seniai nuėmei gausingą derlių, o aš net pamiršau...
Bet mėlynųjų buvau dar šalia įprastų pasodinus. O man jie toooookie skanūs!  bigsmile.gif  thumbup.gif

Aš jau užmiršau kada nuroviau, tai priauginsi mutantų,gausi pasirodyti lotuliukas.gif
Atsakyti
As kibira agurku atsinesiau,kaip agurociu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 09 14, 18:02)
As kibira agurku atsinesiau,kaip agurociu. biggrin.gif

Ką žadi su jais daryti,aš jau nebesugalvoju,nes iš slyvukų pasidariau džemą su avietėm,prisirinkau 6 litrus aviečių bigsmile.gif
Atsakyti
Ne juos jau gyvuliams susersiu,nes labai perauge,skonis kaip zoles. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 09 14, 17:59)
Aš jau užmiršau kada nuroviau, tai priauginsi mutantų,gausi pasirodyti lotuliukas.gif

Žinok, ne, net pilnai nesubrendę verysad.gif negi per vėlai sodinau.... sodinau dideles galvas ir tikėjaus susilaukt daug mažų galvyčių... O jos tokios pusiau išsivysčiusios unsure.gif
bet gražu žiūrėti, ką daro sliekai bigsmile.gif kai susiformuoja vaikučių galvytės su lukštais, mamos svogūnės kiautas ima pūti. O kadangi sliekai "gyvo" maisto niekada neliečia, tai įsitaiso po tuo kiautu ir iš vidaus jį pradeda perdirbinėti į kompostą bigsmile.gif todėl matosi purios žemės mini grumsteliai tame tarpe ir ilgi, virškinantys sliekiukai wub.gif kokie šaunuoliai bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 09 14, 16:15)
Na ir kaip svogunai. ax.gif

Oi, nieko gero schmoll.gif turbūt vėlai sodinti verysad.gif
Atsakyti