Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

Mano kai kurios cukinijos atsibudo,pradėjo žydėti,bet jau vaisių nebesulauksiu schmoll.gif
Atsakyti
Siemet savo darza buvau pavertusi vienmeciu gelynu,uzsispyriau neaugint darzoviu nei vienos,bet kaip pasigedau ax.gif kitais metais atsiprasysiu savo darziuko ir vel sesiu salotas,svogunus,agurkuskrapus,cukinijas blush2.gif
Atsakyti
Imesiu fotoreportaza trumpa is savo darzo blush2.gif
Moliugai mazieji:
user posted image

Moliugai didieji:
user posted image

Porai:
user posted image

Pekino kopusteliai:
user posted image

Atsakyti
thumbup.gif moliūgai tikri gražuoliai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(satanele @ 2009 09 11, 20:00)
Mano kai kurios cukinijos atsibudo,pradėjo žydėti,bet jau vaisių nebesulauksiu schmoll.gif

Per ilgai mąstė kada žydėt biggrin.gif tikrai gaila, jau nebeužaugs unsure.gif
Atsakyti
Pernai gavom 5 pupeles seklai,tai tos pupos pasirodo milzines,uzaugo iki 5 metru aukscio,pirmiausia prisirinkom seklos,o siemet konservuosiu.Jos yra sparagines ,zalios,ankstys apie 20cm.gal ir daugiau,zydi raudonai.Atramai MB pjove lazdynus biggrin.gif Gal kas zinote,turite,o jei ka galeciau ir seklu padovanot.Siandien konservuosiu,tik kopeciu derliui nuimt reiks doh.gif
Atsakyti
Nieko sau pupeles. biggrin.gif
Atsakyti
madmuazele ,kokie moliūgai,norėčiau dar vieno ,gavau geltonūjų slyvukų,pasidaryčiau kompoto,trilitriai laisvi stovi reikėtų užpildyti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 09 11, 20:00)
Mano kai kurios cukinijos atsibudo,pradėjo žydėti,bet jau vaisių nebesulauksiu schmoll.gif

Si savaitgali moliugai nustebino - du nauji uzsimezge. Gaila, nespes sunokti unsure.gif
Atsakyti
laba diena mergaites...noriu pas jus i rateli ax.gif prie namo turiu 25 arus zemes ir sioki toki darza...nors kas pamato tai sako kad jis nemazas pas mane rolleyes.gif pernai buvo mazesnis o si pavasari vyras man nesciai negalejo atsakyti, tai ji dar praplatino lotuliukas.gif is tiesu tai labai megstu kuistis darze arba per pietus lekti i ji pasiskinti salotu, agurku, pomidoru ar pasikasti bulve (bulviu turiu tik savo reikmems 2 vagutes). kita meta planuoju atskira prieskoniu darzeli, nes dar liko siek tiek neisdirbtos zemes darzo gale.
na derlius pas mane sakyciau neblogas,morkos nors ir prastai sudydo, bet uzaugo tikrai dideles, va tik porais esu labai nepatenkinta. visas darzoves sejau ir sodinau penktadieni o kita ryta jau vaziavau gimdyti...tai i talka atleke anyta, kuri ne taip sukiso porus (per mazai ikiso i zeme) ir tie gavosi trumpo koto ir daug lapu.
is tiesu tai turiu jums klausimeli, ar kuri auginape gumbinius salierus??? as juos sasodinau bet ju gumbas super mazas g.gif turiu dar sena rusiska knyga "kasdieninis darbas sode" tai ten buvau radusi kad juos reikia veliau aplink gumba apipjauti peiliu kad saknys nesivystytu...nieko tokio nedariau schmoll.gif tai sakau gal del to pas mane ju beveik ir nera g.gif
o mes vakar su MB jau emem derliu, nukasem morkas, porus, burokelius....kuriuos siandien jau vakuoju
Atsakyti
Sveikute prisijungus,faina tureti savo darziuka. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 09 13, 17:48)
madmuazele ,kokie moliūgai,norėčiau dar vieno ,gavau geltonūjų slyvukų,pasidaryčiau kompoto,trilitriai laisvi stovi reikėtų užpildyti schmoll.gif


Aš moliūgų nekonservuoju. O dar kai negausus derlius, tai tik sriuboms ar troškiniams panaudosiu ax.gif

QUOTE(rsc @ 2009 09 13, 18:57)
Si savaitgali moliugai nustebino - du nauji uzsimezge. Gaila, nespes sunokti unsure.gif


Pas mane ir buvo kokie 6 didieji užsimezgę, tai tik 2 didesni beliko, 2 mažesnius nuskyniau supuvusius, o dar 2 mažuliukai liko, kurie tikrai nesunoks. O mažieji molūgėliai tai 4 beliko, šį savaitgalį vieną nuskyniau, nes kirmėlytė kažkokia pradėjo graužti, o ir neatrodė, kad jis augtų dar.



QUOTE(troja3030 @ 2009 09 14, 07:31)
laba diena mergaites...noriu pas jus i rateli  ax.gif 


Smagu... Svajoju greičiau namą pasistatyti, kad nereiktų važinėti, o iš karto galėčiau į savo daržą lėkti biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(troja3030 @ 2009 09 14, 07:31)
is tiesu tai turiu jums klausimeli, ar kuri auginape gumbinius salierus??? as juos sasodinau bet ju gumbas super mazas  g.gif  turiu dar sena rusiska knyga "kasdieninis darbas sode" tai ten buvau radusi kad juos reikia veliau aplink gumba apipjauti peiliu kad saknys nesivystytu...nieko tokio nedariau  schmoll.gif  tai sakau gal del to pas mane ju beveik ir nera  g.gif


Pas mane dalis salierų tik su šaknimis, tokie šakoti, o jei gumbas-tai nedidukai schmoll.gif Kažkaip nepasisekė man su jais šiemet, nelabai moku auginti g.gif
Atsakyti
O kaip jus manot tie pekino kopustai uzaugs, pas mane jie didesni, bet uz tai kaip juos puola kirminai, apgriaužti baisiai. Kazin ka daryt kar taip negrauztu sad.gif

Pas ,mane burokeliu didzioji dalis jau suvakuoti su obuoliu sultimis, morkos jau suvalgytos, moliugai laukia helovyno smile.gif, krapai ant ziemos dar auga, labai grazus. Zirniai tikriausiai nebespes sad.gif

Avieciu vis dar turime smile.gif
Atsakyti