Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

QUOTE(AveM @ 2009 09 02, 23:05)
Ir po kiek gi tos alia lietuviskos darzoves. biggrin.gif


Tai kad aš net neklausiu iš principo irnesakyk.gif didis.gif
Atsakyti
Nu nemegstu tokiu bjauriu zmoniu, lenkiska kisti uz lietuviskas, baisu. Lyg savu ukiniku mazai turime, nors is kitos puses kartais paprasciau ta lenkiska nusipirkti, nei pas musu lietuvska ukininka prisiprasyti.
Atsakyti
As stengiuosi nieko nepirkti turguose schmoll.gif

Klausykit, o jei as moliugus apdengciau agro plevele, jie gal geriau brestu g.gif Nes jau prasides saltos naktys, tai gal supus jie arba nebeaugs...

O kada salierus jau galima rauti?
Atsakyti
Nakciai gali dengti,tik diena gerai butu nudengti.Nors agro plevele netrukdo,leidzia augalui kvepuoti.
Atsakyti
Man su melionais nenusisekė schmoll.gif
jie tik prieš savaitę užmezgė vaisius, kažkaip labai ilgai ruošėsi žydėjimui doh.gif kol paaugo schmoll.gif
nesulauksiu šiemet skanėstų verysad.gif
Atsakyti
Tai jau taip,dabar zymiai sumazejo darzoviu augimas.Jau kaip sakoma tik noksta,o kurios buvo nesuauge,jau beveik nevyksta augimas.
Atsakyti
Gal kas pankolius auginat ir zinot, kaip su jais elgtis? Galima saldyti? Jeigu taip - tai kurias dalis. Pasimeciau, tokius medzius radus...
Atsakyti
Noreciau paklausti, kada reikia cukinijas nuskinti jau ziemai, ir patisonus, o moliugai dar isijuose auga, ir burokelius?
Atsakyti
Aš cukinijas jau nuskyniau, nes ir taip didelės užaugo bigsmile.gif iš vienų padarysiu cukinijų padažą, o kitas padėsiu į rūsį žiemoti rolleyes.gif
Nei burokėlių, nei moliūgų neauginu, tai nieko negaliu patart smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2009 09 10, 10:09)
Noreciau paklausti, kada reikia cukinijas nuskinti jau ziemai, ir patisonus, o moliugai dar isijuose auga, ir burokelius?


Cukinijos mano neužaugo ir nebeužaugs doh.gif blush2.gif ,o burokėlius aš darau su obuolių sultim,tai raunu,kai turiu jau obuolių sultis,tada jie kažkaip labai greit išverda ką tik šrauti unsure.gif
Atsakyti
O kada porus reike raut jau. Ir kaip atskirti kur zieminiai kur vasariniai. Pirkau daigeliu du pundukus viena zieminiu viena vasariniu dabar nezinau kuris yra kuris blush2.gif ir kaip su jais elgtis.
Atsakyti
QUOTE(Vanesa3 @ 2009 09 11, 08:06)
O kada porus reike raut jau. Ir kaip atskirti kur zieminiai kur vasariniai. Pirkau daigeliu du pundukus viena zieminiu viena vasariniu dabar nezinau kuris yra kuris  blush2.gif  ir kaip su jais elgtis.

O jų būna ir vasarinių ir žieminių? g.gif Porus galima net iki pavasario laikyti darže.Atšilųs žemei išsirauti.Bet dabar pasimečiau išgirdųsi,kad jų būna dviejų rūšių? g.gif
Atsakyti