QUOTE(Ingel @ 2015 02 16, 12:12)
Gal tema kiek atsigaus, o tai atrodo, kad nieks nekeliauja į šią įspūdingą šalį.
Domina:
1. Kur ieškot bilietų pasiplaukiojimui Šanchajuje, ar eiti į krantinę ir ten rinktis.
2. Gal Šanchajuje kilote į Jin Mao Tower arba Oriental Pearl Tower, jei į abu, tai kokie įspūdžiai. Šiaip kiek žiūriu nuotraukose, tai miestas skendi smoge, tai gal geriau naktį kilt, bet ar lieka įspūdis stiklinių grindų naktį Oriental Pearl Tower.
3.Taip pat domina pirkiniai (arbata, perlai, šilkas, nefritas), gal geriau dairytis mažesniuose miestuose, nei didmesčiuose ar visgi geriau kokiose specializuotose pardėse.
4. Ką žinot apie išvykimo mokestį iš šalies-mokėjot, kiek?
5. Gal yra plaukusių Li upe iš Guilin į Yangshuo-rašoma, kad 4-5 val.plaukimas trunka priklausomai nuo srovės, ar vaizdų pakako, ar atplaukus dar rekomenduotumėt vietoj imti pasiplaukiojimą, ar užtektų laiko pasiekti Moon Hill po atplaukimo į Yangshuo, o gal galit rekomenduoti kokį neilgą žygį į artimiausią kalvą, kad pamatyt Yangshuo iš viršaus, oro balionų nenorim.
6. Ar kur kitur Kinijoj teko matyt kažką panašaus į Wangfujing Street egzotiką. Abejoju ar spėsim ten, na o kaip nesutriauškus kokio skorpiono ten būnant
Laba,
pabandysiu truputį padėti.
1. Pirkom bilietus pasiplaukiojimui krantinėje.
2. Buvom abiejuose ir lankėmės juose. Kadangi gyvenom prie pat Jin Mao Tower (matėsi pro langus) ir prie Oriental Pearl, tai matėm, kad vakare Jin Mao net viršaus nesimato per debesis, smogą. Į Oriental Pearl ėjom po pietų ir kol atėjo mūsų eilė pakilti, tai ir temti pradėjo. Įspūdinga buvo tikrai. Ypač važiuoti su stikliniu liftu, kuris yra bokšto išorėje.
Jin Mao ėjom pirmoje dienos pusėje, labai saulėtą dieną, tai mums patiko, nenusakomas jausmas, kai tau po kojom stiklinės grindys. Vaikams patiko dar labiau:)
Manau, kad abudu verti dėmesio ir nuvykus taip toli, griekas neapsilankyti abiejuose. Beje, šalia Jin Mao Tower stato dar aukštesnį bokštą. Jaučiu, kad bus super:)
3. Pirkinius pirkom mažesniuose miestuose tiek specializuotose parduotuvytėse, tiek prekybos centruose (tarkim čia, buvo dieviško skonio arbatos). Va, kaip ir PoppyMilk rašė, tai Siano Musulmonų turgus kainų atžvilgiu netgi labai ir labai patrauklus. Kaip pvz: vykstan link Terakotinės armijos, mus vairuotojas užvežė į fabriką ir ten pamačiau tokias gražias stiklines dėžutes, laikyti dantų krapštukams. Prašė 80 jų pinigų, o mes jau buvom apsilankę Musulmonų turguje ir tokias pačias pirkę po 10 juanių

Tokie tie kiniški ypatumai:)
4. Kiek atsimenu, tai jokio išvykimo mokesčio nemokėjom, bet reikės pasitikslint.
5. -
6. Labai panašios egzotikos sutikom Siano mieste, Musulmonų turguje. Vajėj, ten irgi ko tik širdis geidžia. Iš Wangfujing Street egzotikos Pekine išbandytas tik kokosas, nes nuo kvapų mane suraitė, o vaikai bėgo tolyn kiek kojos nešė

Siane vabalų irgi neragavom:)
Mes buvom 2014 vasarą. Mielai pagelbėsiu, jei dar kas nors domins.