Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

Na, mano plaukus vadinti garbanotais per drąsu - jie tiesiog smarkiai banguoti ir purūs. To privalumus įvertinau, kai nuo nuolatinio streso kokie du trečdaliai jų išslinko - plaukų apimtis liko kaip ir ta pati, jei būtų lygūs, būčiau atrodžiusi laaabai apgailėtinai...
Atsakyti
As tai paskirstau po visus plaukus putas, ir su fenu - difuzeriu (tuo apvala galva su dantukais) dziovinu, tarpe su zele patepu garbaneles, tai dar labiau susigarbanoja, ir sauniai atrodo, jei reikia, kad ilgai laikytu, galima laku papurksti. Nenoriu as tu garbanu tiest, man labai grazu!
Atsakyti
Na mergaites, pasidalinkit patirtim, kaip tas kudlas tvarkyti. Isbandziau simtus visokiu priemoniu ir nieko gero neatradau. Turiu ilgus, garbanotus plaukus, kurie be viso to dar ir puciasi. Vis mastau gal reiktu issilyginti, bet kiek zinau nieko gero blink.gif Gal kokia stebuklinga priemone kas nors atrado raganoms 4u.gif
Atsakyti
Putos ziauriai nusausina mano plaukus, tada dar labiau puciasi, o vaskas kazkaip man gabalais blink.gif Gal nemoku as, nezinau. Jau apie metus naudoju Keune produkcija, bet taip nepigiai atsieina, nes bonkute uz 40 lt per keleta kartu suvarau 4u.gif
Atsakyti
Labutis...
Mano likimo drauge biggrin.gif
Mano plaukai lygiai tokie pat...
Garbanoti ir dar puciasi...
Isbadziau daugybe priemoniu kol galu gale atradau man tinkama, garbanotiems plaukams...esu tikra, kad ir tau ji tiks...
Tai is Kiaunes (nezinau kaip tiksliai rasosi) firmos gleizas plaukams...
Na, jo turi buti pirkti kirpyklose arba kokiose kirpyklos reikmenu parduotuvese ar dar kur kirut net nezinau...
Bet man ji super...ant slapiu plauku uztepi ismaigai paskirstai gerai isdziusta ir tada liuks, super...kelias dienas o gal ir daugiau gali vaikscioti, jei plaukai nera trinkami kiekviena diena...
Pabandyk... smile.gif user posted image
Va radau pavyzdi internete...
Ta firma rasosi Keune, gali per google pasiziureti ir daugiau... smile.gif
Sekmes tau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kle0patra @ 2005 04 01, 14:31)
o putos issiplovus galva nepadeda?
as tai susidejau chemini neseniai, tai issiplaunu, sutepu su putomis ir leidziu patiems isdziut, jokiu problemu.
pabandyk su vasku tept.

Ne... putos nepadeda...
Skirtumas yra labai didelis tarp deto cheminio ir naturaliu garbanotu plauku...
Tai kas tinka cheminio susukavimo plaukams nebutinai turi tikti is saves garbanotiems plaukams... Nes savaime garbanotu plauku struktura yra visai kitokia...jis savaime yra sausas plaukas, todel ji reikia nuolat drekinti, deti ivairias drekinamasias kaukes...
O nuo dazno cheminio pamatysi kaip issauses tavo plaukai...cheminis yra labai blogai plaukams...
Cia mano nuomone...
Atsakyti
Pabandyk LONDASTYLE krema plauku tiesinimui,
jis stiprios fiksacijos, istesins ko tik nori thumbup.gif
Mano plaukai irgi is saves garbanoti,
turejau analogiska problema, tai padejo tik sitas kremas biggrin.gif
Tiesa, priesh tai karta dariau chemini...
Atsakyti
geras, ta Keune losjona ir as atradau pries metus, tik labai greit as ta bonkute sunaudoju, siaip tai labai geras jis, galvoju gal dar sustresniu kokiu yra 4u.gif O tiesinti tai as bandziau, bet kai istiesini tas garbanas, tai tada pasiputus kai liutas eini blink.gif
Atsakyti
man nuo putimosi padeda aliejus pries plovoma. dar naudoju sunsilk seruma( na jis taip vadinasi, bet ten toks pienelis) garbanotiems plaukams. biskuti padeda.
Atsakyti
Vasarą pasidariau lengvą cheminį sušukavimą, patiko, tai po 2 mėn. pasidariau stiipresnį. Plaukai visiškai neišsausėjo, o aš likau patenkinta smile.gif Gražių garbanų formavimui drėgnus neiššukuotus plaukus ištepu SUNSILK purumo suteikiančiu kremu. Purumo jis visai nesuteikia, bet garbanos labai gražiai ir tvarkingai susitvarko, be to puikiai drėkina plaukus, jų nesulipina (kaip putos) ir yra visai nebrangus- 250ml 6.45Lt.!!!!!
Pabandyk, Kriste222, ir parašyk, kaip seksis tvarkytis biggrin.gif
Atsakyti
garbanoti plaukai taip pat buna ivairus tongue.gif toms kurioms puciasi jauciu plaukai smulkiom garbanelem sukasi ax.gif nes mano garbanoti tokie vidutinski, kirpeja vadina stambiom garbanom- tai man plaukai nesipucia. o graziausiai garbanos sugula naturaliai dziovinant. ir isvis as pastebejau, kad graziausiai atrodo, kai neistengi ju garbanoti, o labiau tiesini, ty slapius ne gniauzai, o atvirksciai svelniai su sukom istiesini. tuomet plaukai prie saknu tiesus, o nuo vidurio pradeda garbanotis.bent jau man graziau negu visa galva garbanota
Atsakyti
Ir mano plaukai garbanoti[stambiom garbanom]ir pasipute.Jei nueinu vakare su slapia galva miegoti,tai ryte vel galva reikia plauti,nes stovi i visas puses plaukai.Sunsilk seruma ir as naudoju,bet man tai nieko nepadeda.Patiko man sunsilk balzamas garbanotiem plaukam,plaukai nesivelia ir sugula graziau.O geriausia tai-ryte isplautus dar slapius plaukus issukuoti ir suristi virsugalvyje,kai isdziuna tiesesni buna ir pasikele,graziai atrodo.O chemini lengviau kazin priziureti?Gal reiketu susideti lengva ,stambiom garbanom :hmGal plaukai tvarkingiau atrodytu.Gal kas jau isbandet?
Atsakyti