Įkraunama...
Įkraunama...

Natūraliai besigarbanojantys plaukai

QUOTE(hobo @ 2004 09 28, 14:48)
mano naturaliai garbanoti plaukai. visada issiplaunu pries miega ir ir arba miegu slapiais ir ryte atsibundu kaip avis, o tada tik uzpurskiu vandens ir viskas gerai, arba is vakaro slapius istiesinu ir pries miega surisu, o ryte dar su znyplem tiesinu atskiras sruogas, bet tiesinimas kankinanti ir ilga procedura ir neduok dieve pakliusi i lietu, tai vel busi visa garbanota. anksciau labai pergyvenau ir nekenciau savo plauku, dabar kai nebeturiu laiko zaisti su jais, tai susitaikiau ir vaikstau garbanota, nors man asmeniskai garbanoti plaukai negrazu ir labai noreciau tiesiu.

siandien Droge maciau L'oreal priemones tokioj rozinej pakuotej, manau, kad neseniai atsirado, tai jos yra 2 rusiu - tiesinti ir garbanoti plaukus. kur tiesinti tai buvo parasyta, kad butent l. tinka tiesinimui su znyplemis, na o kur garbanotiems... neturejau laiko paskaityti ax.gif bet tai gali buti ta priemone kur Agne minejo 4u.gif . manau, kad turetu buti neblogos, dabar akcija, berods 10lt kainuoja.
ir dar, kaip tik nusipirkau Wella putas - vaska su blizgesiu. isbandziau. thumbup.gif thumbup.gif atrodo kaip as galejau anksciau be ju gyventi? ax.gif pas mane plaukai gan stipriai iskarpyti, o kai jom issitepiau (reikia ant sausu paluku tepti) plaukai pakilo nuo saknu ir krito sruogytem. galvojau, kad vakare gali atrodyti kaip riebaluoti (po vasko taip daznai buna) bet ne, reikia tik rankom papurenti ir vel viskas liux biggrin.gif tiesa, manau, kad garbanotiems plaukams ypac super efektas butu thumbup.gif
Atsakyti
biggrin.gif na jei apie garbanas....
mano plaukai taip pat garbanoti - banguoti (priklausomai nuo nuotaikos ir metu laiko) wink.gif tai labai noreciau jusu paklausti kokiom priemonem plaunat juos. ar naudojat spec. sampuns ir nuplaunamus balzamus? ar tik po plovimo spec. priemones pagarbanojimui. as naudojau l'oreal profesionalias priemones garbanotiems plaukams. viskas butu thumbup.gif , tik (nezinau, kaip jums) mano puse plauku (net nezinau, kaip tiksliau paaiskinti) sausesni uz kita puse. mano kirpeja sake, kad taip visom garbanem buna unsure.gif tai vat nezinau, gal reiktu pabandyti priemones sausiems plaukams, bet tai kaip bus su tais , kurie ne sausi? g.gif bet jei naudoti normaliems, tai tie sausieji dar labiau sauseja, ypac galiukai.... zodziu pasimetus.... mamytes, pasidalinkit patirtim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2005 02 17, 00:38)
biggrin.gif na jei apie garbanas....
mano plaukai taip pat garbanoti - banguoti (priklausomai nuo nuotaikos ir metu laiko) wink.gif tai labai noreciau jusu paklausti kokiom priemonem plaunat juos. ar naudojat spec. sampuns ir nuplaunamus balzamus? ar tik po plovimo spec. priemones pagarbanojimui. as naudojau l'oreal profesionalias priemones garbanotiems plaukams. viskas butu  thumbup.gif , tik (nezinau, kaip jums) mano puse plauku (net nezinau, kaip tiksliau paaiskinti) sausesni uz kita puse. mano kirpeja sake, kad taip visom garbanem buna unsure.gif tai vat nezinau, gal reiktu pabandyti priemones sausiems plaukams, bet tai kaip bus su tais , kurie ne sausi?  g.gif bet jei naudoti normaliems, tai tie sausieji dar labiau sauseja, ypac galiukai.... zodziu pasimetus.... mamytes, pasidalinkit patirtim  smile.gif

Ash naudoju sampuna ir kauke naturaliai sausiems plaukams ir thumbup.gif Mano plaukai irgi prie virsugalvio riebesni, o galai poreti ir sausi (buvo), o dabar nebegaliu be tu priemoniu gyventi, nes kai issiplaunu ir pirstais perbraukiu sausus plaukus jie neuzstringa ties galais, bet isslysta.
Buna dar visokiu gi serumu plauku galiukams, bet man nuo ju kazkaip riebaluojasi plaukai, gal kitiems ir padeda.
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2005 02 17, 00:38)
biggrin.gif na jei apie garbanas....
mano plaukai taip pat garbanoti - banguoti (priklausomai nuo nuotaikos ir metu laiko) wink.gif tai labai noreciau jusu paklausti kokiom priemonem plaunat juos. ar naudojat spec. sampuns ir nuplaunamus balzamus? ar tik po plovimo spec. priemones pagarbanojimui. as naudojau l'oreal profesionalias priemones garbanotiems plaukams. viskas butu  thumbup.gif , tik (nezinau, kaip jums) mano puse plauku (net nezinau, kaip tiksliau paaiskinti) sausesni uz kita puse. mano kirpeja sake, kad taip visom garbanem buna unsure.gif tai vat nezinau, gal reiktu pabandyti priemones sausiems plaukams, bet tai kaip bus su tais , kurie ne sausi?  g.gif bet jei naudoti normaliems, tai tie sausieji dar labiau sauseja, ypac galiukai.... zodziu pasimetus.... mamytes, pasidalinkit patirtim  smile.gif

mirksiukas.gif Man labai tiko Panten ProV sampunas garbanotiems plaukams,tik,deja,Lietuvoje jo nemaciau.O siaip naudoju sampuna sausiems plaukams,siuo metu O'Rising.Papuoliau Euro vaistineje i akcija,kai nemokamai tikrino galvos oda ir plaukus.Tai parekomendavo ir ampuliu su mineralais,kokosine kauke.Kolkas esu patenkinta. biggrin.gif Girdejau,kad sampunus negalima nuolat naudoti tuos pacius,atseit plaukai pripranta ir nebebuna to poveikio. g.gif
Atsakyti
pas mane dar geriau. garbanojasi puse galvos, ten kur pakaushis.

tiesinu su plauku lygintuvu, ar kaip jis ten vadinasi, priesh tai ishtepu su Garnier aliejuku. labai chiotkas tongue.gif
arba darau shlapia efekta. sutepu dregnus su kokia tais marmalyne, yra daug priemoniu.

o shiaip machiau tos pachios Garnier firmos tokius kremukus apvaliuose buteliukuose pirkt (teisingiau ir pati turiu). ten butent ir yra tokiems besishiaushiantiems plaukams.
Atsakyti
QUOTE(elestra @ 2005 02 17, 17:06)
Agne, gal gali parasyti pavadinima priemoniu naturaliai garbanotiems plaukams .Aciu. mirksiukas.gif

Oj as garbanotiems plaukams sampuno ir kaukiu tai nezinau doh.gif Tiesa kita mergina rase apie l'oreal kazka. As rasiau tik apie priemones naturaliai sausiems plaukams. Jos vadinasi "Interactives" Nutricare - gaunu kirpykloj. jei domina parasysiu i asmenke koordinates.
Atsakyti
QUOTE(hurricane @ 2005 02 16, 20:26)
siandien Droge maciau L'oreal priemones tokioj rozinej pakuotej, manau, kad neseniai atsirado, tai jos yra 2 rusiu - tiesinti ir garbanoti plaukus. kur tiesinti tai buvo parasyta, kad butent l. tinka tiesinimui su znyplemis, na o kur garbanotiems... neturejau laiko paskaityti ax.gif  bet tai gali buti ta priemone kur Agne minejo 4u.gif . manau, kad turetu buti neblogos, dabar akcija, berods 10lt kainuoja.
ir dar, kaip tik nusipirkau Wella putas - vaska su blizgesiu. isbandziau.  thumbup.gif  thumbup.gif  atrodo kaip as galejau anksciau be ju gyventi? ax.gif  pas mane plaukai gan stipriai iskarpyti, o kai jom issitepiau (reikia ant sausu paluku tepti) plaukai pakilo nuo saknu ir krito sruogytem. galvojau, kad vakare gali atrodyti kaip riebaluoti (po vasko taip daznai buna) bet ne, reikia tik rankom papurenti ir vel viskas liux biggrin.gif  tiesa, manau, kad garbanotiems plaukams ypac super efektas butu thumbup.gif

As turiu ta Lorealio kremuka tiesinti plaukus. na kaip cia pasakius tiksliau...nei labai geras, nei labai blogas. Jis istikruju skirtas tiesinti su znyplem, nes apsaugo nuo karscio. Jei plaukai tik ciut ciut banguojasi, tai gal juo patepus ir dziovinant karstai butu galima juos ir istiesinti padoriai... bet mano plaukai garbanojasi normaliai, tai juos istiesinu tokiu budu tik 5 minutems, o paskui vel kaip dievulis dave. Seip ta priemone apsunkina plauka, o kieno gleznesni plaukai, manau kad net riebaluos.
Atsakyti
as tai patarciau naudoti suntachi firmos keramines tiesinimo znyples,tikrai nesitikejau kad gali taip gerai tiesinti ,nes mano plaukai labai garbanoti ir puciasi,net nebenaudoju jokiu tiesinimo priemoniu...ju kaina kazkur 280lt ir ju yra kirpykloms skirtose parduotuvese smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Christa @ 2005 02 17, 19:07)
As turiu ta Lorealio kremuka tiesinti plaukus.  na kaip cia pasakius tiksliau...nei labai geras, nei labai blogas. Jis istikruju skirtas tiesinti su znyplem, nes apsaugo nuo karscio. Jei plaukai tik ciut ciut banguojasi, tai gal juo patepus ir dziovinant karstai butu galima juos ir istiesinti padoriai... bet mano plaukai garbanojasi normaliai, tai juos istiesinu tokiu budu tik 5 minutems, o paskui vel kaip dievulis dave. Seip ta priemone apsunkina plauka, o kieno gleznesni plaukai, manau kad net riebaluos.

Joo, o tiesinimo kremai tikrai naturaliai neistiesina - juos reik naudot su znyplemis, arba dziovintuvu. As irgi bandziau tipo "gera", bet leidau naturaliai plaukams isdziut ir susisuko vel. Galvojau, kad jie savaime tiesina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(escada @ 2005 02 17, 19:22)
as tai patarciau naudoti suntachi firmos keramines tiesinimo znyples,tikrai nesitikejau kad gali taip gerai tiesinti ,nes mano plaukai labai garbanoti ir puciasi,net nebenaudoju jokiu tiesinimo priemoniu...ju kaina kazkur 280lt ir ju yra kirpykloms skirtose parduotuvese  smile.gif

Aha ir dar, geros keramines znyples yra jega! thumbup.gif Turejau virsininke ir gyvenime nebuciau pagalvojusi, kad ji yra garbanota, mat kiekviena ryta tiesindavo plaukus ir kai as pamaciau viena diena jos garbanas - pasakiau, kad puikiai pasidare liux atrodo.O ji nusivaipe, kad neturejo laiko ryta isstiesint ir cia yra jos naturalus plaukai - tai man akys ant kaktos issprogo.Va.
Atsakyti
as tai noreciau pasiulyti naturalia kauke.tai perskaiciau rusu puslapyje ir kelis kartus isbandziau-tikrai padeda. biggrin.gif thumbup.gif paprasatai garbanoti plaukai yra sausi ir jiems truksta vitamino F, kurio galima gauti is augalinio aliejaus. tiesiog reikia truputi pasildyti alieju ir istepti garbanas. po to uzdeti maiseli, kad siltai pabutu valanda. tiktai plaunant reikia kelis kartus issitrinkti plaukus. kauke pakanka pasidaryti i menesi karta.
neseniai nusipirkau wellos profesionalu sampuna misriems plaukams. labai patiko.
pries tai naudojau fruktis, bet pradejo tiesintis garbanos ir vyreliui tai nepatiko. rolleyes.gif
o toms, kurios turi nuostabius garbanotus plaukus, reikia tik dziaugtis biggrin.gif , nes mes tikrai nuostabiai atrodom su vejavaikiskom garbanelem, beje labai seksualiai jos atrodo, kai uzkrenta 4u.gif t6ad nebutina jas lyginti.
Atsakyti
Garbanos grazu ir miela...ypac wasara rolleyes.gif na ir man garbanojasi plaukai,bet wisa laika juos su difuzorium sugarbanoju,tada atrodo graziau.krinta graziau ir siaip.bet lb nerwina,kaikita diena garbanos issitiesina.... schmoll.gif tai wa...
Atsakyti